Czyszczenie tapicerki samochodowej

Pielęgnacja skórzanej powierzchni

Zanieczyszczenia takie jak tłuszcze / oleje, ścieranie i inne czynniki wpływają na szlachetny wygląd każdej skóry. Brud przenika do naturalnych włókien skórzanych i zatyka w nich pory.. Tak więc, starzenie się skóry jest przyspieszone. Dlatego tak ważne jest, czyszczenie tapicerki skórzanej w regularnych odstępach czasu. Ciepło, wilgoć, promieniowanie UV, brud oraz inne podobne czynniki mogą spowodować utratę jej właściwości, oraz przyspieszyć proces starzenia materiału. Regularne i dokładne stosowanie środków do pielęgnacji powierzchni skórzanych pozwoli zachować jedwabisty połysk oraz stworzy ochronną warstwę na skórzanej powierzchni, zachowując jej oryginalny i efektowny wygląd.

Struktura, przyczepność i elastyczność skóry jest zachowana i chroniona w codziennym użytkowaniu przed zabrudzeniem i zużyciem. Starsze i ewentualnie lekko wytarte powierzchnie skórzane przetestowaliśmy poprzez aplikację starannie dobranych kosmetyków, przez co stała się gładsza, napięta i nabłyszczona.

czyszczenie-tapicerki

Zamów preparat do pielegnacji tapicerki

Wyślij zapytanie do naszych kompetentnych doradców

Regularne stosowanie produktu, poprawia wizualny efekt skóry, zapobiega przedwczesnemu blaknięciu spowodowanemu przez promienie UV i przedłuża żywotność materiału dzięki czemu renowacja skórzanej tapicerki jest zbędna. Za pomocą naszego formularza kontaktowego, mogą Państwo zamówić dwa kosmetyki, pasujące do wszystkich skór gładkich i oraz skór ekologicznych. W przypadku zamszu stanowczo odradzamy stosowanie tego produktu.

Czyszczenie tapicerki samochodowej produktami do pielęgnacji Firmy Dr. Wack Chemie i ich aplikacja

Dla wysokiej jakości pokrowców ZACASI zalecamy A1 – preparaty do pielęgnacji skóry firmy – Dr. Wack Chemie w cenie 29,90 €. Zestaw składa się z dwóch produktów (zwycięzców wielu testów środków do pielęgnacji tapicerki) A1 – Preparat do czyszczenia powierzchni skórzanych oraz A1 – Preparat do pielęgnacji powierzchni skórzanych na bazie olejku z Jojoba. Oba produkty wielokrotnie wymieniane oraz wyróżniane zostały w testach GTU 2015 i 2013, gazetach takich jak: Zeitung classic Cars 2015, Auto Bild Klassik 2013, Auto Bild Sportscars 2013 oraz wielu innych, przez co sklasyfikowane zostały jako wysoce zalecane.

Głęboko zakorzeniony brud w porach skóry dzięki Preparatowi do czyszczenia powierzchni skórzanych A1 – jest usuwany delikatnie oraz dokładnie przygotowując jednocześnie skórzaną powierzchnię do późniejszej aplikacji A1 – Preparatu do pielęgnacji powierzchni skórzanych. Dostarczona do zamówienia szmatka niepozostawiającą włókien w połączeniu ze środkami firmy A1, daję gwarancję lśniących i doskonale wypielęgnowanej tapicerki samochodowej. Czyszczenie tapicerki samochodowej z produktami A1 jest bardzo proste, wystarczyć, nasączyć dołączoną do zamówienia szmatkę produktem A1, a następnie wyczyścić wszystkie powierzchnie skóry. Następnie wszystkie przetarte powierzchnie wytrzeć ponownie wilgotną szmatką lub gąbką w celu usunięcia pozostałości produktu.

preparat-czyszczacy-tapicerke
preparat-pielegnujacy-tapicerke

Poprzez głębokie oczyszczenie siedzeń samochodowych na bazie oleju jojoba, wysokiej jakości składniki pielęgnacyjne zawarte w preparacie pielęgnującym tapicerkę A1 mogą przenikać w głąb skóry. Środek do pielęgnacji skóry A1 należy stosować na wyczyszczonej i wyschniętej już powierzchni siedzeń samochodowych. Czystą szmatkę lub gąbkę należy równomiernie i oszczędnie zwilżyć preparatem, a następnie wcierać w powierzchnię skórzaną w zależności od chłonności skóry, po czym przy użyciu chusteczki bądź miękkiej szczoteczki delikatnie wypolerować powierzchnię.

Proponowany produkt firmy LIQUI MOLY

Alternatywą dla preparatów A1 jest środek do pielęgnacji powierzchni skórzanych firmy Liqui Moly za 19,90 €. Ten środek pielęgnacyjny zapewnia optymalną ochronę skórzanych powierzchni, poprzez czyszczenie za pomocą wilgotnej ściereczki, jednak nie wnika on dostatecznie głęboko w pory skórzanej powierzchni, w porównaniu do produktów firmy Dr. Wack Chemie. Optymalna ochrona skórzanych materiałów zapewniona przez firmę Liqui Moly utrzymuje skórę elastyczną i chroni ją przed kruszeniem.

pielegnacja-tapicerki-samochodowej

Czyszczenia i renowacja pokrowców samochodowych jest bardzo ważna, nie tylko ze względu na wyglad, ale także dla jakości skórzanych pokrowców. Zaleca się, w zależności od powierzchni w regularnych odstępach czasu, czyścić fotele samochodowe za pomocą oferowanych przez nas preparatów.

Kosmetyki są dostępne w naszym sklepie lub mogą zostać dostarczone razem z ewentualnie zamówionymi przez Państwa pokrowcami na siedzenia.

Uwagi:

  • Zarówno w zestawie z produktem do czyszczenia, jak i do pielęgnacji powierzchni skórzanych, dołączamy wysokiej jakości ściereczkę z mikrofibry gratis.
  • Nie stosować przy bezpośrednim nasłonecznieniu lub na gorących powierzchniach.
  • Preparat przechowywać dobrze zamknięty oraz zabezpieczony przed mrozem.