Pewny zakup pokrowców na miarę –

Nasza Gwarancja i Referencje

Dzięki Seat-Styler zakup pokrowców samochodowych jest pewny i bezpieczny. Znajdź opinie o produkcie oraz więcej informacji o nas.

Seat-Styler od dawna z powodzeniem funkcjonuje na rynku i dzięki długoterminowej współpracy z firmą ZACASi spełnia wszystkie warunki konieczne do zapewnienia najlepszej jakości produktów oraz najwyższego poziomu zadowolenia klienta.

Potwierdzają to przedstawione poniżej referencje i komentarze oraz wiele innych stron działających w internecie. Większość naszych klientów trafia do nas dzięki rekomendacji głównie naszych stałych zadowolonych klientów. Mamy również bardzo przekonanych, stałych klientów, którzy wyposażyli już nie jedno swoje auto w nasze skórzane pokrowce.

Skorzystaj z naszego doświadczenia. Oferujemy:

Przedstawiano nas m.in. w niemieckim dzienniku Süddeutsche Zeitung oraz w niemieckiej telewizji

sueddeutsche600

„Pokrowce ZACASi pasują jak ulał“

Artykuł o naszych pokrowcach opublikowany w jednym z największych dzienników Niemieckich, można znaleźć tutaj. Nasz produkt znany jest również z programu „Grip – Motormagazin”, w którym otrzymał najwyższą ocenę ekspertów, a który emitowany jest w jednej z największych niemieckich stacji RTL II. Nasz produkt testowano również w jednym z ulubionych programów w telewizji niemieckiej o nazwie „Abenteuer Leben” eitowanym w stacji Kabel eins, gdzie również otrzymał bardzo wysoką ocenę.

3 Lata gwarancji producenta

Producent ZACASi zapewnia 3-letnią gwarancję na nasze pokrowce na fotele samochodowe. Gwarancja dotyczy każdego wzoru i wszystkich materiałów. Więcej informacji uzyskać można pod adresem http://www.seat-styler.de/agb/ .

 

02-3_years 05-zacasi

Gwarancja idealnego dopasowania

Producent ZACASi oraz firma Seat-Styler daje pełną gwarancję dokładności naszych pokrowców szytych na miarę. Po właściwym montażu tapicerki uzyskany zostanie optymalny efekt, a fotele samochodowe do złudzenia przypominać będą oryginalne wyposażenie wnętrza, jakie oferują producenci samochodowi. Efekty przed i po instalacji naszej tapicerki zobaczyć można w naszej Galerii, gdzie nasi zadowoleni klienci prezentują swoje zdjęcia.

Ponad 1000 zdjęć zadowolonych klientów.

Aby zobaczyć niezliczone zdjęcia pojazdów wyposażonych już przez naszych klientów, zapraszamy do naszej Galerii. W ten sposób otrzymujemy podziękowania od wielu zadowolonych klientów. Ze względu na to, iż są to zdjęcia amatorskie, niewykonane przez profesjonalnego fotografa, mogą wystąpić drobne niedoskonałości. Mimo to bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom za włożony wysiłek i czekamy na jeszcze więcej fotografii wnętrza wyposażonego naszą skórzaną tapicerką. Nasza rada: Przed zakupem indywidualnie szytych pokrowców prosimy zapoznać się z fotografiami nadesłanymi przez naszych klientów w celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą oraz ujrzenia dokładnego efektu, kolorów, faktury oraz dodatków. Ostrożności nigdy za wiele!

Certyfikat Ebay „Sprzedawca z najwyższą oceną“

 

Jesteśmy bardzo dumni z tego, iż już od dawna z powodzeniem reprezentujemy firmę Seat-Styler w serwisie eBay. Mamy już ponad 1500 pozytywnych opinii pisanych wyłącznie przez naszych klientów eBay oraz 100% wskaźnik zadowolenia klientów. Seat-Styler.com jako jedna z niewielu firm w tej branży wypracował sobie status „eBay bestseller / Topseller status“ Wyłącznie sprzedający na szczególnie wysokim poziomie usług otrzymują wyróżnienie serwisu eBay:najwyższa ocena ebay

Ponadto, jesteśmy sprawdzonym członkiem: ebay-geprueft

Można nas znaleźć w serwisie eBay — Login: * www.seat-styler.com * lub odwiedzić naszą stronę eBay bezpośrednio poprzez: http://stores.ebay.de/w-w-w-seat-styler-c-o-m

Wskaźnik zadowolenia klienta w serwisie eBay 100%  i ponad 1500 pozytywnych opinii

Co mówią nasi klienci korzystający z serwisu eBay o naszej skórzanej tapicerce? – Oto kilka przykładowych opinii od kupujących. Można je także znaleźć w linku powyżej bezpośrednio w serwisie eBay.

 

seatstyler_bewertungen

Pełna ochrona kupującego i bezpieczne płatności

Na Seat-Styler.pl nasi klienci objęci są pełna ochroną kupującego, co oznacza, że cały proces płatności objęty jest ochroną. Proponujemy kilka opcji bezpiecznej płatności i opcjonalnych początkowo przyjmujemy depozyt w wysokości tylko 25% całej wartości (wtedy wystarczy powiadomić nas przy zamówieniu). Można również standardowo zapłacić całą sumę z góry, opłacić za pobraniem (opłata podczas odebrania przesyłki od kuriera), przez PayPal lub po uzgodnieniu poprzez inne metody.

Gwarancja z przedłużonym czasem na wycofanie zamówienia

Masz gwarancję obowiązujące na mocy prawa niemieckiego. Otrzymasz swój produkt, w sposób opisany przez nas na tej stronie internetowej. Świadczymy również rozszerzone prawo do odstąpienia do 6 tygodni po złożeniu zamówienia (patrz nasze warunki).

Gwarancja satysfakcji oraz Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wszystkim naszych klientom, dajemy gwarancje satysfakcji. Naszym celem jest, aby każdy klient, który zdecyduje się na skórzane pokrowce na fotele samochodowe, był w 100% zadowolony. Do tej pory cel ten został osiągnięty za każdym razem doskonałe. Po poprawnym zainstalowaniu swoich pokrowców gwarantujemy doskonałe dopasowanie skóry do siedzeń samochodowych. Jeżeli zostanie to wykonane, a ty nadal nie jesteś zadowolony, otrzymasz zwrot pieniędzy. Gwarancja zwrotu pieniędzy ma zastosowanie bez żadnych kompromisów. Ponieważ większość naszych nowych klientów są to klienci z polecenia, zwracamy bardzo dużą na jakość i wykonanie, które w każdym przypadku jest takie same.

Markowy produkt o gwarantowanej dostępności

Marka ZACASI istnieje od lat i oferuje produkty o gwarantowanej dostępności. Rzeczy są zawsze tanie i można zamówić je ponownie. Mimo że rzadko jest to konieczne, zdarza się, że niektóre z części naszych pokrowców zostaną uszkodzone przez ich użytkownika. Wypalona dziura w części tapicerki od Seat-Styler to nie tragedia. Nasi klienci zawsze mają możliwość domówienia poszczególnych części pokrowców, które łatwo i szybko można wymienić. W tym przypadku płaci się tylko ułamek ceny w przeciwieństwie do naprawy wyposażenia fabrycznego lub skóry przez rymarza. Jest to jedna z zalet naszego produktu.

Gwarancja najlepszej ceny od Seat-Styler

Seat-Styler daje gwarancje najlepszej ceny. Więcej dowiesz się tutaj Gwarancja najlepszej ceny,

01best-price

Wzrost wartości pojazdu dzięki tapicerce

Od naszych klientów biznesowych jesteśmy informowani regularnie, że wzrost wartości pojazdu może znacznie zwiększyć się poprzez nowy wygląd wnętrza wyposażonego w nasze pokrowce. Z doświadczenia naszych większych klientów w branży motoryzacyjnej wiemy, iż wartość sprzedaży pojazdu wzrasta do 300% ceny zakupu wbudowanych pokrowców ZACASi. To sprawia, że nasz produkt jest interesujący dla profesjonalnego dealerów samochodowych, gdyż uważają, że modernizacja skórzanych foteli samochodowych to trafna inwestycja.