Montaż pokrowców samochodowych – to proste!

Pokrowce na miarę są przewidziane do samodzielnego montażu.

Wraz z dostawą produktu otrzymają państwo instrukcję oraz dodatkowe informacje pomocnicze umieszczone na płycie DVD (patrz zdjęcie). Dlatego tez założenie naszego pokrowca na fotele samochodowe nie jest skomplikowane. Nasza tapicerka jest dopasowana do rozmiaryu fotela, należy ją jedynie nałożyć. Stąd cały proces jest przeznaczony także dla osób, które do tej pory nie wykonywały samodzielnie takiego montażu. Oczywiście właściwe zamontowanie pokrowca wymaga czasu. Aby uzyskać oczekiwany efekt precyzyjnego dopasowania obicia do foteli, całość montażu może trwać około 4 godzin. Większość klientów decyduje się na samodzielny montaż obić skórzanych. Z doświadczenia polecamy montaż z więcej niż 1 osoba, dla komfortu i wydajności pracy. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W przypadku, gdy klient nie decyduje się na samodzielony montaż skórzanej tapicerki, można go wykonać w lokalnym warsztacie samochodowym lub tapicerskim. Proszę przy tym poinformować wybrany warsztat, że pierwsze obicie powinno być odmontowane, po czym na fotel samochodowy należy nałożyć nowy pokrowiec. Na życzenie oferujemy także montaż w berlińskiej siedzibie  firmy.

Po nałożeniu nowego pokrowca na siedzenia samochodowe, stary materiał obiciowy jest całkowicie zakryty i niewidoczny. ZACASi oferuje optymalne rozwiązanie dla każdego modelu samochodu w celu uzyskania Państwa najwyższego zadowolenia z produktu.

Przykłady filomów montażowych