Renowacja foteli samochodowych

z Seat-Styler! 

Co odróżnia pokrowce samochodowe na miarę marki ZACASi® od innych dostępnych na rynku pokrowców motoryzacyjnych? Jeżeli wymienią Państwo swoje skórzane obicia tapicerskie u nas, otrzymają Państwo dokładnie dopasowane, precyzyjne wykończenia z originalonym obszyciem, jak u producenta samochodowego (OEM-Design)

 • Setki zdjęć odnowionego wnętrza samochodu od kilientów w naszej Galerii
 • Znana z telewizji pozytywna ocena produktu (5 punktów) przyznana przez program telewizyjny produkowany w niemczech – Grip – das Motormagazin
 • 3-roczna Gwarancja Producenta (gwarancja prawna pozostaje niezmienna – tutaj znajdziesz informacje o warunkiach gwarancji http://www.seat-styler.de/autositzbezuege-sicher-bestellen/)
 • Gwarancja wymiany każdej części pokrycia tapicerskiego
 • Istniejący od lat nprodukt markowy (zobacz referencje)
 • Ponad 1 Mio. możliwości designu przy pomocy  Seat-Styler konfigurator
 • Gwarancja dopasowania – dokładnie do Twojego samochodu

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego 2-minutowego film aby usyskać najważniejsze fakty o naszych pokrowcach samochodowych:

 • Prosty samodzielny montaż – na płycie DVD otrzymasz instrukcję nakładania pokrowców wraz z pomocniczym filmem instruktażowym
 • Originalne fotele pozostają nietknięte  – pracochłonny demontaż starego materiału obiciowego jest niepotrzebne
 • Specialistyczne laminowanie, które dopasowuje się do wzoru marszczeń fotela i zapobiega obtrarciom
 • Wysokiej jakości materiały i tkaniny
 • Znaczący wzrost wartości Twojego pojazdu po modernizacji wnętrza

Pokrowce na fotele samochodowe na miarę = rewaloryzacja pojazdu

Seat-Styler dostarcza oryginalne pokrycia tapicerskie ZACASi. Nasz misją jest upewnienie się, że pokrowce samochodowe są dopasowane do marki foteli Twojego samochodu. Oferujemy także niestandardowe rozmiary pokrowców, zwracając uwagę na szczegóły i detale (np. Podłokietniki, wyprofilowane oparcia itd.). To pozwala Państwu cieszyć się funkcjonalnością i podnosi wartość wnętrza samochodu szlachetnym skórzanym obiciem. Specjalistyczny OEM-szew obejmuje różnorodne modele samochodów i ich warianty. Szczególną popularnością cieszy się indywidualny design, który daje możliwość samodzielnego zaprojektowania oferowanych w menu Konfigurator siedzeń.

Nowy wygląd auta w najlepszej jakości ZACASi

Niezależnie od tego, czy jako tapicerkę mają Państwo pokrycia materiałowe, czy różne rodzaje skóry takie jak skóra naturalna, eko lub zamsz, istnieje możliwość dobrania nowego pokrowca samochodowego wedle osobistego gustu i w przyjaznej cenie. Modele pokrowców na siedzenia samochodowe są dostępne do marek pojazdów takich jak Audi, BMW, Ford, Mazda, Mercedes, Opel, Seat lub Volkswagen oraz wiele innych – w razie wątpliwości po prostu napisz lub zadzwoń do nas (Kontakt). Oszczędź na modernizacji swojego auta u lokalnego tapicera i skontaktuj się z nami. Recenzje od zadowolonych klientów i ilość zamówień mówią same za siebie.

Przekonaj się sam/sama jak dopasowanie pokrowców samochodowych, przyjazna obsługa klienta i poszczególne opcje projektowania w Konfiguratorze wpływają na Twoje dobre samopoczucie podczas jazdy samochodem oraz podkreślają Twój unikalny motoryzacyjny styl.

U nas liczy się precyzja – pokrowce wykonane zgodnie ze wzorem OEM dopasowane idealnie specjalnie do konkretnego modelu samochodu, ogromnie różnią się od uniwersalnych obić, które po nałożeniu nie odpowiadają wymiarom danego siedzenia. Pokrowce ZACASi dają wrażenia drugiej skóry, dzieki temu można rozkoszować się niezwykłym komfortem. Co więcej, nasz profesjonalny szew przylega do szwu poduszki powietrznej, nie powodując żadnych dodatkowych wzgniecień i zmarszczeń.

Z Seat-Styler renowacja foteli samochodowych nigdy nie była tak prosta.