Pokrowce samochodowe dokładnie dopasowane do Audi A1

  Audi A1 zachwyca swoją sportową elegancją

Od 2010 roku miłośnicy samochodów mogą spodziewać się na długo oczekiwane małe samochody Audi. W modelu sportowym są standardowe wszystkie pokrowce z tkaniny.

Przez specjalnie wykonane pokrowce dla Audi A1, wnętrze może pasować do sportowego, eleganckiego wyglądu. Pomożemy Ci.

Zapewnij swojej Audi A1 nowy wygląd!

227 skora siedzenie_Audi_A4-1

Z pokrowcami Seat-Styler można zmodernizować przedział pasażerski Twojej Audi A1 i nadać mu zupełnie nowego wyglądu, nie przerabiając całe wnętrze.

Nasze pokrowce na Audi A1 dają Twojemu samochodowi nie tylko zupełnie nowy wygląd, ale także chronią jej oryginalne fotele. Idealne dopasowanie, możemy zagwarantować dzięki projektowaniu OEM.

Idealna kombinacja dla urody i ochrony!

Nasze pokrowce rewaloryzuje nie tylko wnętrze Audi A1, ale również oferują maksymalną ochronę, która sprawia, że nasze pokrowce są  absolutną okazją. Reszta korzyści, które otrzymasz z naszymi pokrowcami:

  • 3-letnia gwarancja producenta
  • gwarantuje idealne dopasowanie
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Pokrowce na zamówienie
  • i wiele więcej!
168_car_upholstery_Audi_A4-1

Zamów teraz pokrowce samochodowe na Audi A1!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie?  Stwórz teraz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Bądź pierwszy

Audi A1 jest nowa w naszym asortymencie, więc jeszcze nie ma żadnych dostępnych zdjęć klientów. Wyślij nam pierwszy najlepsze zdjęcia nowych pokrowców na Audi A1 i uzyskaj wspaniałe dodatki! Aby zinspirowa się naszymi unikalnymi wzorami, polecamy zobaczyć naszą galerię. Zapewnia tysiące zdjęć wyposażonych pojazdów.

BE-the-first-neu

Nasze wzory

Możesz wybrać między dwoma wariantami: wzory podstawowy i wzór indywiduakny. Uszlachetnij swój pojazd z jednym z najsłynniejszych klasycznych i podstawowych wzorów lub stwrz swój własny projekt, zgodnie z Twoim życzeniem.

Wzory podstawowe

Podstawowy wzór, wykonany z wysokiej jakości skóry syntetycznej, imponują wysoką trwałością i długotrwałym wyglądem skóry. Nazwane na cześć słynnych miast, nasze pokrowce zrobią Audi A1 wyjątkową.

Cena: od 299€.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce do swojego wyboru!

Konfigurator

Twój wymażony projekt nie jest jednym z podstawowych wzorów? Zaprojektuj swoje własne indywidualne pokrowce. Możesz stać się projektantem za pomocą konfiguratora. Wybierz z różnych kolorów, materiałów i dodatków i uczyń swój samochód wyjątkowy.

Opcje kofiguratora:

Materiał

Nasze Seat-Styler pokrowce wykonane przez naszego najlepszegp producenta ZACASI. Wykorzeystawane są wyłącznie najwyższej jakości materiały. Masz wybór pomiędzy pokrowcami samochodowymi wykonanymi ze skóry syntetycznej, imitacji zamszu, prawdziewej skóry i eko-skóry luksusowej.

Wybież swój pożądany materiał!

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Najwyższa jakość w przystępnej cenie – nasza klasyczna skóra syntetyczna . Pokrowce ze sztucznej skóry są odporne na ciepło i łatwe do czyszczenia.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Pokrowce z szczególnie miękkiego i giętkiego materiału sztucznego zamszu, mogą być łączone z eko-skórą lub prawdziwą skórą.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Prawdziwa skóra

Pokrowce na siedzenia samochodu wykonane z naturalnej skóry są łatwe do czyszczenia, trwałe i bardzo odporne na brud, wilgotność, włosy i światło słoneczne .

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Masz możliwość wybrać między 15 różnych kolorów naszego nowego materiału. Materiał jest bardzo trwały, a kolory są zagwarantowane nie blaknąć.


Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_ford_focus_1

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O produktach

Nasze ekskluzywne pokrowce dla Audi A1

Istnieje wiele czynników, które odróżniają nasze pokrowce innych konwencjonalnych uniwersalnych pokrowców.

Nasze pokrowce skórzane nie są po prostu osłoną, ale będą dokładnie pasować do Twojego samochodu i siedzień, idealnie jak druga skóra. Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi producentami ZACASI nasze pokrowce samochodowe cechują się nie tylko ekskluzywnością, ale także najwyższą jakością!

Przez nasza unikalną konstrukcję OEM – nasze pokrowce są dostosowane bezpośrednio do Audi A1.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz wyboru własnych wzorów sprawiają, że samochód staje się wyjątkowy. Masz możliwość wyboru: eko-skóra, imitacja zamszu, skóra prawdziwa lub sztuczna skóra luksusowa. To pozwala zaprojektować pokrowce na siedzenia samochodu, w zależności od własnych potrzeb. Ponadto, istnieje wiele innych dodatków.

Pozwól się zainspirować!

Co jest szczególnego w pokrowcach Audi A1?

Odpowiedź jest prosta, po prostu WSZUSTKO. Przetwarzanie,stosowane materiały, proces do indywidualnego projekty. Będziesz mieć pewność najlepszej jakości i za rozsądną cenę.

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są przetwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc siedzą doskonale jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry daje samochodowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce są wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry, z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporne na brud  niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Pokrowce Seat-Styler są bardzo odporne na ciepło i zimno, i również posują do osadzenia grzejników.

Z naszymi pokrowcami na Audi A1 dokonasz najlepszego wyboru!

Gwarancja najlepszych cen i zadowolenia klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

65_autositze_beziehen_Audi_A3

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Przekonaj się sam i zamów nasze szlachetne pokrowce na Audi A1.

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]