Pokrowce samochodowe dołkadnie dopaspwane do modeli Audi A3

Nasze aktualnie dostępne modele Audi A3

Audi A3 8L – solidnie i niezawodnie!

Audi A3 8L została wyprodukowana jako pierwsza generacja pomiędzy 1996 i 2003 roku i stanowiła kamień milowy w klasie kompaktowej Audi. Jej cechą jest potężny silnik w porównaniu do niewielkich rozmiarów.

Ponieważ 8L jest na drogach do 20 lat, siedzenia są zużyte po tak długim czasie. Jak można ponownie rewaloryzować Twoje fotele samochodowe?

Pokrowce na Audi A3 8L od Seat-Styler to rozwiązanie!

115_autositze_beziehen_Audi_A3

Przy odpowiednim przeszacowaniu, można zrobić z Twojej Audi A3 8L nowoczesny klasyk! Nasze Audi A3 8L pokrowce nie są po prostu osłaną, ale wysokiej jakości, wykonane na zamówienie szkórzane pokrowce.

Masz możliwość wyboru odpowiedniego modelu z naszych podstawowych wzorów lub stworzyć niepowtarzalny projekt za pomocą naszego konfiguratora.

Zatrzymaj się w naszej galerii!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy fotografii, już wyposażonych pojazdów. Zdjęcia trzymaliśmy bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi projektami!

audi-a3-8l-autoleder-301-7
audi-a3-8l-pokrowce poduszek-301-1
audi-a3-8l-pokrowce-300-4

Nowy blask dla Twojej Audi A3 8P

Audi A3 8P, jako druga generacja klasy A3 wygląda gładko niż jej poprzednik. Wyróżnia się bardziej wydajnym silnikiem i tworzy lepsze wrażenia z jazdy przez swój sprzęt.

Ponieważ 8P ma już ponad 10 lat, wnętrze może często mieć pewne braki.

Jak ponownie polepszyć wnętrze twojego samochodu?

Rewaloryzuj swoje wnętrze z naszymi szytymi na miarę tapicerkami samochodowymi!

Z naszymi Seat-Styler pokrowcami na Audi A3 8P można zmodernizować swoje wnętrze idealnie, bez rozbudawania całego wnętrza!

Dzięki naszemu OEM wzoru nasze pokrowce samochodowe są precyzyjnie dopasowane do samochodu i pasują idealnie. Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów  lub zostań sam projektantem i stwórzy samodzielnie za pomocą naszego konfiguratora niepowtarzalny design.

62_autositzbezuege_Audi_A3

Zatrzymaj się w naszej galerii!!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy fotografii, już wyposażonych pojazdów. Zdjęcia trzymaliśmy bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi wzorami!

audi-a3-8l-ledersitze-301-6-1
59_autoschonbezuege_Audi_A3
118_autositzbezuege_Audi_A3-1

Wysokiej jakości, stylowe pokrowce do Audi A3 8V!

Audi A3 8V jest obecnie generacja klasy A3, a na rynku od 2012 roku. W porównaniu do swoich poprzedników, ma mocniejszy silnik, nawet po raz pierwszy z turbosprężarką, bardzo eleganski wygląd i nowoczesne wnętrze.

Chciałbyś dodać trochę więcej do swojego samochodu?

Unikalne tapicerki dla Audi A3 8V!

119_autoschonbezuege_Audi_A3

Jej wnętrze będzie wzmocnione dzięki naszym pokrowcom na siedzenia Seat-Styler i nie trzeba nawet rozbudowywać całe wnętrze. Ale nasze pokrowce dają Audi A3 nie tylko charakterystyczny wygląd, ale także chronią Twoje siedzenia przed szkodliwymi wpływami.

Poślizg lub kształcenie poduszek powietrznych jest wykluczone dzięki naszemu wzoru OEM. Twoje pokrowce są dokładnie podebrane do Twojego pojazdu, a tym samym są idealne dopasowane.

Bądź pierwszy!

Wyślij nam pierwszy zdjęcia Twoich nowych pokrowców na Audi A3 8V i uzyskaj wspaniałe dodatki! Aby zainspirować się naszymi unikalnymi wzorami, polecamy zobaczyć naszą galerię. Zapewnia tysiące zdjęć wyposażonych pojazdów.

BE-the-first-neu

Zamów pokrowce na siedzenia dla Audi A3!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych  wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie? Stwórz teraz swój własny projekt pa pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Dużo zdjęć od naszych klientów wykonaneych na zamówienie dla Audi A3 tapicerek samochodowych są w naszej galerii. Wybierz swój model samochodu i pozwól się zainpirować! Pokrowce do modelu Audi A3 8V mamy nowe w naszej ofercie, czekamy też ta twoje zdjęca!

 Wideo

Nasze wzory

Możesz wybrać między dwoma wariantami: wzory podstawowy i wzór indywiduakny. Uszlachetnij swój pojazd z jednym z najsłynniejszych klasycznych i podstawowych wzorów lub stwrz swój własny projekt, zgodnie z Twoim życzeniem.

Wzory podstawowe

Nasze podstawowe wzory to 8 różnych, najbardziej popularych, ponadczasowych wzorów, które są nazwane na cześć znanych miast na całym świecie. Będziesz dumny z wysokiej jakości materiału skóropodobnego, który jest nie tylko trwały, ale również w dłóższej perspektywie trzyma prawdziwy wygląd skóry. Możesz otrzymać nasz wzór podstawowy z nadrukowanym logo naszego producenta ZACASI, lub bez –  w cenie tylko 299 €.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce odpowiednio do swojego wyboru!

Konfigurator

Twój wymażony projekt nie jest jednym z podstawowych wzorów? Zaprojektuj swoje własne indywidualne pokrowce. Możesz stać się projektantem za pomocą konfiguratora. Wybierz z różnych kolorów, materiałów i dodatków i uczyń swój samochód wyjątkowy.

Opcje konfiguratora:

Materiał

Nasze Seat-Styler pokrowce wykonane przez naszego najlepszegp producenta ZACASI. Wykorzystawane są wyłącznie najwyższej jakości materiały. Masz wybór pomiędzy pokrowcami samochodowymi wykonanymi ze skóry syntetycznej, imitacji zamszu, prawdziewej skóry i eko-skóry luksusowej w najlepszej cenie.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Najwyższa jakość w przystępnej cenie – nasza klasyczna skóra syntetyczna . Pokrowce ze sztucznej skóry są odporne na ciepło i łatwe do czyszczenia.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Pokrowce z szczególnie miękkiego i giętkiego materiału sztucznego zamszu, mogą być łączone z eko-skórą lub prawdziwą skórą.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Prawdziwa skóra

Pokrowce na siedzenia samochodu wykonane z naturalnej skóry są łatwe do czyszczenia, trwałe i bardzo odporne na brud, wilgotność, włosy i światło słoneczne .

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Masz możliwość wybrać między 15 różnych kolorów naszego nowego materiału. Materiał jest bardzo trwały, a kolory są zagwarantowane nie blaknąć.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Proponujemy tak dużą różnorodność po to, żebyś stwożył swój wymażony wzór fotela.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O  naszych produktach

Nasze pokrowce dla Audi A3

Istnieje wiele czynników, które odróżniają nasze pokrowce innych konwencjonalnych uniwersalnych pokrowców.

Nasze pokrowce skórzane nie są po prostu osłoną, będą dokładnie pasować do Twojego samochodu i siedzień, idealnie jak druga skóra.  Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi producentami ZACASI nasze pokrowce samochodowe cechują się nie tylko ekskluzywnością, ale także najwyższą jakością.

Możemy zatem gwarantować pełną satysfakcję klienta.

281_autoschonbezuege_Audi_A4-220x170

Nasze pokrowce samochodowe nie mogą być porównywalne do tańszych, uniwersalnych pokrowców. Nasza unikalna konstrukcja OEM  pozwala dostosować nasze pokrowce dokładnie do modelu Audi A3.

Wysoka jakość materiału oraz możliwość wyboru własnego projektu zrobi Twój samochód unikalnym.Wybierz ze skóry syntetycznej, imitacji zamszu, prawdziwej skóry lub skóry syntetycznej luksus i zaprojektuj swoje siedzenie samochodowe zgodnie z własnymi życzeniami.

Dostępne są wiele dodatków! Pozwól się zainspirować.

Co jest wyjątkowego w pokrowcach Audi A3?

Odpowiedź jest prosta, po prostu WSZUSTKO. Przetwarzanie,stosowane materiały, proces do indywidualnego projekty.

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są przetwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc siedzą doskonale jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry daje samochodowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce są wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry, z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem.

Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporne na brud  niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Pokrowce Seat-Styler są bardzo odporne na ciepło i zimno, i również posują do osadzenia grzejników. Z naszymi pokrowcami na Audi A1 dokonasz najlepszego wyboru!

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Przekonaj się sam i zamów nasze szlachetne pokrowce na Audi A3.

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

 Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]