sonderbestand fürs auto audi
Pokrowce na fotele samochodowe szyte na miarę dla modeli Audi A4

Nasze obecne modele Audi A4

Audi A4 B5 – wypróbowany klasyk!

Audi A4 B5 był produkowany w latach 1995 i 2001 i jest nadal jednym z najbardziej popularnych samochodów. Jego cechy to mocny silnik, ale również komfort we wnętrzu

Po ponad 15 lat jest już B5 na naszych drogach, i ślady zużycia na siedzeniach są normalne. Nie chcesz to zaakceptować? Zastanów się, jak możesz  nadać nowego blasku siedzeniom Audi A4 B5 ponownie?

Pokrowce Seat-Styler dla Audi A4 B5  są rozwiązaniem!

142_autositzbezuege_Audi_A4-1

Poprzez odpowiednie wykończenie siedzeń, Twój B5 zostanie błyskawicznie Top-Modern klasykiem! Oferujemy nie tylko proste osłony, ale wysokiej jakości, wykonane na zamówienie skórzane pokrowce na fotele samochodowe, które są idealnie dopasowane.

Wybierz jeden z naszych klasycznych podstawowych wzorów, lub stwórz swojej Audi A4 B5 wyjątkowy, indywidualnym styl, co można łatwo zrobić za pomocą naszego konfiguratora.

Nasze pokrowce Audi A4 B5 są dostępne dla następujących modeli:

Audi-A4-B5-8D-Limousine-1-220x170

Audi A4 B5 8D (Sedan/Limuzyna)

Audi-A4-B5-8D-Avant-1-220x170

Audi A4 B5 8D Avant (Kombi)

Chcesz więcej? Tu znajdziesz naszą galerię?

Czeka na ciebie zbiór tysięcy zdjęć pojazdów, które są już wyposażone w nasze pokrowce. Pozwól się zainspirowa naszymi unikalnymi wzorami i uczyń swój samochód naprawdę niepowtarzalnym.

Nowy blask dla Twojej Audi A4 B6

Lepsze wrażenia z jazdy, gładsze krzywe, mocny wydajny silnik, szersze tylne siedzenia i eleganckie wnętrze. Wszystko to i wiele więcej wyróżnia Audi A4 B6.

Ponieważ B6  jednak ma już ponad 10 lat, wnętrze może często mieć pewne braki. Plamy kawy na siedzeniach jest typowym przykładem. Jak ponowić wnętrze?

Rewaloryzuj swoje wnętrze z naszymi specjalnie dostosowanymi pokrowcami samochodowymi!

Z naszym Seat-Styler pokrowcami na Audi A4 B6 można zmodernizować swoje wnętrze idealnie, bez pryerobienia całego wnętrza!

Dzięki naszemu wzorowi OEM nasze pokrowce na fotele samochodowe są precyzyjnie dopasowane do samochodu i pasuje idealnie. Wybierz z naszych podstawowych wzorów odpowiednią konstrukcję lub zostań projektantem i tworzyć samodzielnie za pomocą naszego konfiguratora niepowtarzalny design.

355_autositze_beziehen_Audi_A4

Nasze pokrowce Audi A4 B6 są dostępne dla następujących modeli:

b6-audi.png.pagespeed.ce.98r2qUKdjn

Audi A4 B6 8E Limuzyna
(Sedan/4-drzwi)

audi-b6.png.pagespeed.ce.bwp513s8-v

Audi A4 B6 8E Avant
(Kombi/5-drzwi)

auudi-b6.png.pagespeed.ce.X9JmIlwPCN

Audi A4 B6 8H Cabriolet
(Kabriolet/2-drzwi)

Więcej inspiracji znajdziesz w naszej Galerii!

Nasza galeria przedstawia zbiór tysięcy zdjęć wyposażone pojazdy, które otrzywaliśmy od naszych klientów. Model Audi A4 B6 8H Cabriolet mamy nowy w naszej ofercie, czekamy na autentyczne zdjęcia od Ciebie!

Wysokiej jakości, stylowe pokrowce dla Audi A4 B7!

Audi A4 B7 jest atrakcyjna swoim polepszonym silnikiem, swoim luksusowym wnętrzem i nowym wyglądem w porównaniu do swoich poprzedników. Produkcja trzeciej serii A4 trwała od 2004 do 2008 roku, ale nawet dzisiaj seria B7 jest jeszcze zapotrzebowana.

Chciałbyś dodać trochę więcej do swojego samochodu?

Unikalne pokrowce fotelowe dla Audi A4 B7!

257_ledersitze_Audi_A4-1

Nasze pokrowce Seat-Styler dla Audi A4 B7 zmnienią jej wnętrze bez konieczności jego całego odbudowania! Ale nasze pokrowce to dużo więcej niż tylko dobry wygląd, także chronią Twoje fotele przed różnymi wpływami.

Poślizgnięcia i poduszki powietrzne zostaną uniknęte, poprzez stosowanie wzorów OEM. Oznacza to, że nasze pokrowce samochodowe są precyzyjnie dostosowane do samochodu i pasują idealnie.

Nasze pokrowce na Audi A4 B7 są dostępne dla następujących modeli:

b7-audi.png.pagespeed.ce.7QmSNFhVwO

Audi A4 B7 8E Limuzyna (Sedan/4-drzwi)

audi-b7.png.pagespeed.ce.qG7DNeqRXG

Audi A4 B7 8E Avant (kombi/5-drzwi)

Nie wystarczy tego, co widziałeś do tej pory? Spójrz na naszą galerię!

Tysiące zdjęć od uprzejmych klientów, czekamy również na Twoje. Patrz na siebie i na swój pojazd na własnych samych warunkach. Pozwól się przekonać i ukształć sam swój samochód według swoich życzeń.

Polepsz wizualnie swoją Audi A4 B8!

Aktualnie produkowana seria B8 wprowadza unikalny projekt, który łączy stylową elegancję serii B ze sportową mocą. Dzięki nowo zaprojektowanym przednim i tylnym światłom, szerokość pojazdu jest podkreślona i Audi A4 B8 jest zatem bardziej sportowa niż kiedykolwiek.

Chcesz wyróżniać się z tłumu i dać swojemu samochoodwi czegoś specjalnego?

Precyzyjne i stylowe pokrowce fotelowe dodają wartość samochodowi!

Z naszymi pokrowcami można odnowić fotele samochodowe bez przebudowania całego wnętrze! Nasze pokrowce również chronią Twoje oryginalne fotele i nadają Twojemu samochodowi całkowicie nowy blask!

Wybierz żądany wygląd z naszych klasycznych podstawowych wzorów lub stwórz samodzielnie całkowicie niepowtarzalny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

372_autositzbezuege_Audi_A4

Nasze pokrowce na Audi A4 B8 są dostępne dla następujących modeli:

b8.png.pagespeed.ce.jaqVYTapPu

Audi A4 B8 8K Limuzyna
(Sedan/4-drzwi)

audi-b8.png.pagespeed.ce.usbMIrpj5b

Audi A4 B8 8K Avant
(Kombi/5-drzwi)

Inspiracji można poszukać w naszej galerii, spójrz już teraz!

Liczne zdjęcia klientów z wyposażonymi pojazdami, są do Twojej dyspozycji. Spójrz na zdjęcia i zrób własny pojazd wyjątkowy.

Zamów teraz Twoje pokrowce dla Audi A4!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych podstawowych ponadczasowych wzorów.

Masz w głowie idealny wzór? Stwórz go teraz za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Mamy liczne zdjęcia od naszych klientów, którzy zamówili nasze pokrowce na fotele samochodowe szyte na miarę. Wybierz swój model samochodu!

Nasze wzory

Możesz wybrać między dwoma wariantami: wzory podstawowy i wzór indywiduakny. Uszlachetnij swój pojazd z jednym z najsłynniejszych klasycznych i podstawowych wzorów lub stwrz swój własny projekt, zgodnie z Twoim życzeniem.

Wzory podstawowe

Nasze podstawowe wzory to 8 różnych, najbardziej popularych, ponadczasowych wzorów, które są nazwane na cześć znanych miast na całym świecie, zrobią twoją Audi A4 wyjątkową. Będziesz dumny z wysokiej jakości materiału skóropodobnego, który jest nie tylko trwały, ale również w dłóższej perspektywie trzyma prawdziwy wygląd skóry. Możesz otrzymać nasz wzór podstawowy z nadrukowanym logo naszego producenta ZACASI, lub bez – w cenie tylko 299 .

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce odpowiednio do swojego wyboru!

Konfigurator

Twój wymażony projekt nie jest jednym z podstawowych wzorów albo chcesz coś zupewnie wyjątkowego? Zostań sam projektantem za pomocą konfiguratora od Seat-Styler! Z naszym konfiguratogem masz wybór pomiędzy różnymi kolorami, meteriałami i dodatkami. Ukształtuj wnętrze swojej Audi A4 według swoich życzeń i zrób swój samochód wyjątkowy!

Konfigurator Optionen:

Materiał

Proponujemy Ci materiał premium jakości dla naszych pokrowców na fotele. Masz możliwość wybrać pokrowce z  skóry syntetycznej, imitacji zamszu czy prawdziewej skóry. Wszystkie nasze skórzane pokrowce są od naszego producenta ZACASi i mają gwarancję najlepszej ceny!

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Najwyższa jakość w przystępnej cenie – nasza klasyczna skóra syntetyczna . Pokrowce ze sztucznej skóry są odporne na ciepło i łatwe do czyszczenia.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Pokrowce z szczególnie miękkiego i giętkiego materiału sztucznego zamszu, mogą być łączone z eko-skórą lub prawdziwą skórą.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Prawdziwa skóra

Pokrowce na siedzenia samochodu wykonane z naturalnej skóry są łatwe do czyszczenia, trwałe i bardzo odporne na brud, wilgotność, włosy i światło słoneczne .

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Masz możliwość wybrać między 15 różnych kolorów naszego nowego materiału. Materiał jest bardzo trwały, a kolory są zagwarantowane nie blaknąć.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Proponujemy tak dużą różnorodność po to, żebyś stwożył swój wymażony wzór fotela.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze pokrowce dla Audi A4

Istnieje wiele czynników, które odróżniają nasze pokrowce innych konwencjonalnych uniwersalnych pokrowców.

Ekskluzywny pokrowiec na fotel samochodowy szyty na miarę dla Audi A4, pasuje jak druga skóra. Przez lata współpracy z naszym producentem ZACASI nasze pokrowce są nie tylko ekskluzywne, ale także najwyższej jakości.

Możemy zatem gwarantować pełną satysfakcję klienta.

281_autoschonbezuege_Audi_A4-220x170

Nasze pokrowce samochodowe nie mogą być porównywalne do tańszych, uniwersalnych pokrowców. Nasza unikalna konstrukcja OEM  pozwala dostosować nasze pokrowce dokładnie do modelu Audi A4.

Wysoka jakość materiału oraz możliwość wyboru własnego projektu zrobi Twój samochód unikalnym.Wybierz ze skóry syntetycznej, imitacji zamszu, prawdziwej skóry lub skóry syntetycznej luksus i zaprojektuj swoje siedzenie samochodowe zgodnie z własnymi życzeniami.

Dostępne są wiele dodatków! Pozwól się zainspirować.

Co jest wyjątkowego w pokrowcach Audi A4?

Nasze pokrowce są dostosowane dokładnie do Audi A4. Począwszy od materiałów przetwarzania do idealnego dopasowania. Cała nasza tapicerka jest wyjątkowa. Także zapewniamy Ci możliwość stworzyć swój własny, unikalny wzór za pomocą konfiguratora.

Unikalna konstrukcja wzoru OEM pozwala pokrowcom mieć idealne dopasowanie. Odpowiadają one idealnie do najmniejszego szczegółu pierwotnego do foteli Audi A4. Skórzany wygląd uzupełnia zewnątrz tapicerki fotela i sprawia, że pojazd staje się naprawdę niepowtarzalny.

Do produkcji naszych pokrowców na siedzenia wykonanych z prawdziwej skóry lub sztucznej skóry używamy materiały oddychające. W ten sposób powietrze można łatwo przepływać przez pokrowce, bez zamkniętej przestrzeni między tapicerką i siedzeniami. Ponadto, brud nie jest problemem dla naszych pokrowców, ponieważ są one bardziej odporne niż konwencjonalne pokrowców. Także są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji.

Jeśli masz ogrzewanie siedzenia w swojej Audi A4 znowu nie jest to przeszkodą dla naszych pokrowców. Ciepło może przepływać przez pokrowiec gdyż są one bardzo oddychające i odporne na ciepło i na zimno. Nasze pokrowce są gwarantowanie najlepszym wyborem dla Audi A4.

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Przekonaj się sam i zamów nasze szlachetne pokrowce na Audi A4

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

 Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]