Pokrowce na fotele samochodowe dla Audi A5

Nowe wnętrze dla Twojej Audi A5

Audi A5 od 2007 roku jeździ po drogach we swoim sportowym i eleganckim wyglądzie.

Do atrakcyjnego zewnętrznego wyglądu pasuje również wnętrze. Z biegiem czasu, siedzenia mogą się znosić i stracić wygląd i komfort.

Ale aby temu przeciwdziałać, Seat-Styler proponuje doskonałą okazję:

Pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler rewaloryzują wnętrzne Audi A5!

397_ledersitze_Audi_A5-1

Aby zrobić Audi A5 bardziej komfortową, polecamy nowe tapicerki Seat-Styler. Twój samochód zaświeci w zupełnie nowym blaskiem i oryginalne fotele zostaną uchronione.

Te pokrowce na fotele samochodowe są dopasowane bezpośrednio do Audi A5. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wzorów OEM. Pozwala to na to. że nasze pokrowce są idealne dopasowanie i jest jak druga skóra. Można wybierać pomiędzy różnychmi wersjami wzorów podstawowych lub tworzyć własne niestandardowe wzory tapicerek samochodowych.

Można wybrać różne kolory  z czterech wysokiej jakości materiałów, nici do szycia i dodatki.

Optymalna ochrona dla oryginalnych foteli

Wykonane na miarę tapicerki od Seat-Styler, dopasowane do Audi A5, pozwalają zapobiec zużyciu oryginalnych krzeseł i chronią wnętrze przed zabrudzeniem.

Seat-Styler oferuje jeszcze inne korzyści:

  • wysokiej jakość materiał
  • rady ekspertów
  • niska cena
  • produkowanie na miarę
  • indywidualne wzory
1741_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Zamów już teraz Twoje pokrowce na Audi A5!

Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Stwórz swój indywidualny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Pozwól się zainspirować przez licze zdjęć od naszych klientów, które możesz obejrzeć w naszej galerii. Są tam zdjęcia w pełni wyposażonych pojazdów, które przysłali nam klienci jako podziękowanie, w tym Audi A5.

391_autoschonbezuege_Audi_A5-1
393_sitzbezüge_mass_Audi_A5
394_autositze-neu-_Audi_A5-1

Nasze wzory

Warianty wzorów „podstawowy” lub „indywidualny” są do Twoje dyspozycji. Zdecydój się na jeden z naszych klasycznych wzorów podstawowych lub tworzyć własne pokrowce, według  Twojego życzenia, za pomocą  naszego konfiguratora.

Wzory podstawowe

Nasze podstawowe wzory to 8 różnych, najbardziej popularych, ponadczasowych wzorów, które są nazwane na cześć znanych miast na całym świecie, zrobią twoją Audi A5 wyjątkową. Będziesz dumny z wysokiej jakości materiału skóropodobnego, który jest nie tylko trwały, ale również w dłóższej perspektywie trzyma prawdziwy wygląd skóry. Możesz otrzymać nasz wzór podstawowy z nadrukowanym logo naszego producenta ZACASI, lub bez – w cenie tylko 299 .

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamój już teraz pokrowce według swojego wybory!

Konfigurator

U nas możesz ukształcić swoje pokrowce według swojej wyobraźni. Wykorzystaj do tego nasz konfigurator i zostań sam projektantem. Masz wybór pomiędzy różnymi kolorami, meteriałami i dodatkami, żeby zrobiś swój samochów unikalnym.

Opcje konfiguratora:

Materiał

Proponujemy Ci materiał premium jakości dla naszych pokrowców na fotele. Masz możliwość wybrać pokrowce z  skóry syntetycznej, imitacji zamszu, prawdziewej skóry czy nasz nowy materiał luksusowa eko-skóra . Wszystkie nasze skórzane pokrowce są od naszego producenta ZACASi i mają gwarancję najle pszej ceny!

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Tapicerki z eko-zkóry są bardzo wytrwałe między innymi na ciepło, brud, wilgoć i kurz. Ze względu na korzystną cenę materiał jest jednym z klasyków i bardzo popularnym wśród naszych klientów.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Pokrowce z szczególnie miękkiego i giętkiego materiału sztucznego zamszu, mogą być połączone z eko-skórą lub prawdziwą skórą.

Cena eko-skóra: 569€

Cena skóra naturalna: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Prawdziwa skóra

Pokrowce na siedzenia samochodu wykonane z naturalnej skóry są łatwe do czyszczenia, trwałe i bardzo odporne na brud, wilgotność, włosy i światło słoneczne .

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Masz możliwość wybrać między 15 różnych kolorów naszego nowego materiału. Materiał jest bardzo trwały i odporny, a kolory nie blakną.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Stwórz pokrowce według swojej wyobraźni!

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz napewno jak Twoje pokrowce powinne wyglądać? Stwórz swój projekt marzeń!

O nas

Nasze pokrowce dla Audi A5

Nasze Audi A5 tapicerki znacznie różnią się od konwencjonalnych pokrowcó. Są one wyłącznie na zamówienie dla Twojego pojazdu i pasuje idealnie.

Dzięki wieloletniej współpracy z naszym producentem ZACASI nasze pokrowce na fotele samochodowe cechują nie tylko wyłączność, ale także najwyższą jakością!

Gwarantujemy pełną satysfakcję klienta.

281_autoschonbezuege_Audi_A4-220x170

Dzięki naszemu wzorowi OEM, są nasze pokrowce bezpośriednio dopasowene do twojej Audi A5!

Wysoka jakość materiału oraz możliwość wyboru własnego projektu zrobi Twój samochód unikalnym.Wybierz ze skóry syntetycznej, imitacji zamszu, prawdziwej skóry lub skóry syntetycznej luksus i zaprojektuj swoje siedzenie samochodowe zgodnie z własnymi życzeniami.

Dostępne są wiele dodatków! Pozwól się zainspirować.

Co jest wyjątkowego w pokrowcach Audi A5?

Wysoka jakość materiału, przetwarzanie, zorientowany na szczegółach proces, unikalny wzór i wszystko to w rozsądnej cenie!

Unikalna konstrukcja wzoru OEM pozwala do najmniejszych szczegółów pasować jak druga skóra do oryginalnych foteli. Ekskluzywny skórzany wygląd nadaje twojemu samochodowi zupewnie nowy blask!

Do produkcji naszych pokrowców na siedzenia wykonanych z prawdziwej skóry lub sztucznej skóry używamy materiały oddychające. W ten sposób powietrze można łatwo przepływać przez pokrowce, bez zamkniętej przestrzeni między tapicerką i siedzeniami. Ponadto, brud nie jest problemem dla naszych pokrowców, ponieważ są one odporne i taże łatwe do czyszczenia i pielęgnacji.

Pokrowce na fotele samochodowe Seat-Styler są bardzo odporne na ciepło i zimno i w związku z tym nie przeszkadzają pracy grzejników. Z naszymi  pokrowcami dla Audi A5 dokonasz najlepszego wyboru.

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]