Pokrowce na fotele samochodowe szyte ne miarę dla Q3 Audi

Audi Q3 przekupowuje od 2011 roku swoim sportowym i nowoczesnym wyglądem. Audi Q3 wygląda dobrze zarówno w miastach, jak również w naturalnym otoczeniu.

Chciałbyś chronić swoje oryginalne fotele przed zużyciem i brudem, a tym samym wizualnie polepszyć wnętrze Twojego samochodu? Indywidualny projekt wnętrza byłoby ładnie?
Zrób swoje wnętrze absolutnie wyjątkowym!

Nowy wygląd dla Twojej Q3 z pokrowcami od Seat-Styler!

24_car_seat_covers_Audi_A3-1-1024x768

Projektujemy wnętrza Audi Q3 zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler uczyni Twój pojazd wyjątkowy, dzięki unikalnej konstrukcji OEM. Nasze pokrowce idealnie pasują do fpteli Q3 i są jak druga skóra..

Chcesz klasyczne wnętrze dla Q3? Wtedy nasze podstawowe wzory są właśnie dla Ciebie. A może wolisz indywidualnych pokrowców? Również mamy rozwiązanie dla Ciebie, nasz konfigurator siedzeń pozwala na stworzenie własnego projektu..

Komfort i ochrona siedzeń

Pokrowce do Audi Q3 od Seat-Styler upiększą nie tylko wygląd wnętrza twojego samochodu, ale również oryginalne fotele Audi będą chronione przed ścieraniem, promieniowaniem i brudem. Tak zwiększy się długoterminową wartość swojego pojazdu i  jednocześnie poprawi się jego wygląd.

Seat-Styler proponuje Tobie również inne zalety:

  • Gwarancja najlepszej ceny
  • produkcja szyta na miare
  • indywidualna konfiguracja
  • profesjonalne porady
  • wyjątkowy wzór
2111_autoschonbezuege_VW_Polo

Zamów teraz swoje pokrowce Audi Q3!

Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Stwórz swój wyjątkowy wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Bądź pierwszy!

Audi Q3 mamy nową w naszej ofercie i dlatego niestety nie mamy jeszcze żadnych zdjęć od klientów. Wyślij nam jako pierwszy swoje najlepsze zdjęcia nowych pokrowców i uzyskaj wspaniałe dodatki! Polezamy zobaczyć naszą galerię, żeby zainspirować się wyjątkowymi wzorami.

BE-the-first-neu

Nasze wzory

Warianty wzorów „podstawowy” lub „indywidualny” są do Twoje dyspozycji. Zdecydój się na jeden z naszych klasycznych wzorów podstawowych lub tworzyć własne pokrowce, według  Twojego życzenia, za pomocą  naszego konfiguratora. Wybież wzó, który Ci najbardzoej odpowieda.

Wzory podstawowe

Będziesz dumny z wysokiej jakości materiału skóropodobnego, który jest nie tylko trwały, ale również w dłóższej perspektywie trzyma prawdziwy wygląd skóry. Już teraz do masz do wyboru 8 klasycznych wzorów podstawowych w cenie od 299 €.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się konkretny wzór? Zamój już teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Z nami to Ty jesteś projekrantem. Wypróbuj nasz konfigurator i stwórz swoje indywidualne pokrowce dla Audi Q3. Masz możliwość wyboru spośród różnych materiałów, kolorów i dodatków, które uczynią wtój samochód wyjątkowy.

Opcje konfiguratora:

Materiał

Materiały dostępne u nas są wyłącznie najwyższej jakości. Dla Twoich pokrowców są cztery różne możliwości do wyboru: skóra syntetyczna, imitacja zamszu, skóry naturalna i luksusowa eko-skóra. Pokrowce na fotele samochodowe są wykonane przez naszego producenta ZACASI.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Szczególnie mocny materiał jest odporny na ciepło, światło słoneczne, wilgoć i brud. Jest klasykiem i często wybierany ze względu na bardzo wysoką jakością i piękny wygląd.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Materiał ten charakteryzuje się wyjątkowo miękką i elastyczną teksturą. Może być łączony z pokrowcami ze sztucznej skóry i skóry naturalnej.

Cena eko-skórar: 569€
Cena prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóa naturalna

Prawdziwa skóra jest bardzo mocnym materiałem, który wyróżnia się trwałością. Wilgoć, brud, kurz i włosy nie mogą uszkodzić materiałowi. Pielęgnacja i czyszczenie jest łatwe.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Prawdziwa skóra jest bardzo mocnym materiałem, który wyróżnia się trwałością. Wilgoć, brud, kurz i włosy nie mogą uszkodzić materiałowi. Pielęgnacja i czyszczenie jest łatwe.

Cena: od 799€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Proponujemy tak wielki wybór. żeby miec pewność, że możesz dostać pokrowce Twoich marzeń.

Extra

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.
kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz napewno jak Twoje pokrowce powinne wyglądać? Stwórz swój projekt marzeń!

O nas

Nasze pokrowce na Audi Q3

Poprzez idealne dopasowanie, nasze pokrowce na fotele Seat-Styler dla Audi Q3, różnią się od innych konwencjonalnych pokrowców samochodowych. Oferujemy nie normalne pokrowce, ale ekskluzywne, szyte na miarę rozwiązania, które pasuje idealnie.

Lata współpracy z ZACASI spowodowało, że nasze pokrowce są nie tylko ekskluzywne, ale także najwyższej jakości. Twoja satysfakcja jest gwarantowana!

396_autositz_bezuege-_Audi_A5-1

Unikalna konstrukcja OEM powoduje że pokrowce samochódowe mogą być idealnym rozwiązaniem dla foteli Audi Q3. Tak więc, to jak druga skóra dla oryginalnych miejsc.

Wybierając własny wzór i nasze wysokiej jakości materiały, zrobisz swój pojazd wyjątkowy. W tym celu dostępne są różne materiały, kolory i dodatki, za pomocą których można tworzyć indywidualny styl.

Zrób swoją Audi Q3 wyjątkową, z naszymi unikalnymi pokrowcami!

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach Audi Q3?

Wysoka jakość materiału, przetwarzanie, zorientowany na szczegółach proces i unikalny wzór – to wszystko w rozsądnej cenie!

Przez naszy wyjątkowy projekt OEM  pokrowce od Seat-Styler odpowiadają do najmniejszego szczegółu od oryginalnego kształtu fotela i pasują jak druga skóra. Ekskluzywny materiał o wyglądzie skóry nadaje samochodowi zupełnie nowy wygląd!

Nasze tapicerki z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania między fotelem a pokrowcem. Są one łatwejsze do czyszczenia i bardziej odporne na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Pokrowce samochodowe Seat-Styler są bardzo odporne na ciepło i zimno, i w związku z tym również nie przeszkadzają osadzeniu grzejników, gdyż przechodzi przez njich ciepło. Z naszymi pokrowcami Audi Q3  masz gwarancję najlepszego wyboru.

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Przekonaj się sam i zamów już teraz nasze szlachetne pokrowce Audi Q3

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]