Unikalne pokrowce dla Audi Q5

Audi Q5 teraz przekonuje w drugim pokoleniu swoją potężną i wyrazistyą wydajności. Uosobienie dynamiki, bezpieczeństwa i przy tym w sportowym wygjądzie.

Aby zachować wnętrze Twojej Audi Q5 przed zużyciem i brudem, Seat-Styler oferuje Ci specjalne okazje. Chcesz uchronić oryginalne fotele i tym samym wyróżnić zpośród innych swoją Audi Q5?

Pokrowce na fotele dla Audi Q5 zrobią twój pojazd wyjątkowy!

229_autoschonbezuege_Audi_A4

Z Seat-Styler możesz dać Audi Q5 osobisty charakter, projektując indywidualnie jej wnętrze sam.

Oferujemy zarówno nasze klasyczne podstawowe wzory, albo utworzyć całkowicie indywidualne pokrowce dla Audi Q5 za pomocą naszego konfiguratora. Oprócz czterech różnych materiałów w różnych kolorach, można zmieniać kolor szwu lub dodać więcej dodatków. Zaprojektuj swój własny pokrowiec samochodowy według własnych upodobań.

Maksymalny komfort i ochrona dla twoich siedzeń

Wnętrze twojej Audi Q5 będzie amodernizowane przez nasze pokrowe Seat-Styler. Wprowadzają nie tylko optyczne zmiany, nasze pokrowce dodatkowo chrobią Twój pojazd przed brudem i ścieraniem.

Dostosujemy pokrowce bezpośrednio do foteli twojej Audi Q5. Dlatego są jak druga skóra na oryginalnych fotelach, dlatego poślizgu lub powstawanie poduszek powietrznych jest wykluczone. Zrób swój samochód wyjątkowy!

Z Seat-Style dokonasz najlepszego wyboru:

  • osobiste i eksperckie porady
  • indywidualne wzory
  • niska cena
  • produkt szyty na miarę
  • wysokiej jakości materiały
907_ledersitze_BMW_3er_e90

Zamów teraz swoje pokrowce Audi Q5!

Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Stwórz swój wyjątkowy wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Bądź pierwszy!

Ponieważ Audi Q5 jest nowa w naszej ofercie, niestety jeszcze nie otrzyamliśmy zdjęcia od naszych klientów. Wyślij nam jako pierwy zdjęcia, żebyśmy mogli pokazać każdemu, jak pięknie wyglądają twoje pokrowce. Otrzymasz również wspaniałe dodatki za odesłanie zdjęć. Niemniej jednak zobacz naszą galerię i pozwój się zainspirować unikalnymi zdjęciami naszych pokrowców w różnych modeli samochodów.

BE-the-first-neu

Wzory podstawowe

Podstawowe zwory od  Seat-Styler są wykonane z wysokiej jakości eko-skóry. Jest ona szczególnie wytrwała i zachowuje typowo skórzany wygląd. Nasze ekskluzywne projekty są nazwane na część wspaniałych miast, zrób też swój pojazd tak samo wspaniałym. .

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się konkretny wzór? Zamój już teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Za pomocą naszego konfiguratora możesz sam zostać projektantem. Można wybierać pomiędzy różnymi kolorami, materiałami i dodatkami. Zrób żeby twoja Audi Q5 przyciąga wzrok z naszymi ekskluzywnymi pokrowcami.

Opcje konfiguratora:

Materiał

Materiał najwyższej jakości polepszy twoje fotele wizualnie i jednocześnie uchroni je. Można wybrać między syntetyczną skórą, imitacją zamszu, skórą naturalną i luksusową eko-skórą. Ponadto gwarantujemy Ci najlepszą cenę.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Szczególnie mocny materiał jest odporny na ciepło, światło słoneczne, wilgoć i brud. Jest klasykiem i często wybierany ze względu na bardzo wysoką jakością i piękny wygląd.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Materiał ten charakteryzuje się wyjątkowo miękką i elastyczną teksturą. Może być łączony z pokrowcami ze sztucznej skóry i skóry naturalnej.

Cena eko-skórar: 569€
Cena prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóa naturalna

Prawdziwa skóra jest bardzo mocnym materiałem, który wyróżnia się trwałością. Wilgoć, brud, kurz i włosy nie mogą uszkodzić materiałowi. Pielęgnacja i czyszczenie jest łatwe.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Prawdziwa skóra jest bardzo mocnym materiałem, który wyróżnia się trwałością. Wilgoć, brud, kurz i włosy nie mogą uszkodzić materiałowi. Pielęgnacja i czyszczenie jest łatwe.

Cena: od 799€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Proponujemy tak wielki wybór. żeby miec pewność, że możesz dostać pokrowce Twoich marzeń.

Extra

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.
kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz napewno jak Twoje pokrowce powinne wyglądać? Stwórz swój projekt marzeń!

O nas

Nasze pokrowce na Audi Q5

Z naszymi pokrowcami nie otrzymasz żadnych konwencjonalnych pokrowców, u nas masz wyłączne szyte na miarę pokrowce od foteli samochodowych, które dostosowane jak druga skóra do oryginalnych foteli Twojej Audi Q5.

Poszycie na miarę możliwe jest dzięki wieloletniej współpracy z ZACASI, który już ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Dlatego gwarantujemy absolutną satysfakcję z naszych pokrowców.

396_autositz_bezuege-_Audi_A5-1

Unikalna konstrukcja OEM umożliwia idealne dopasowanie pokrowców do foteli, bez poślizgu i bez tworzenia poduszek powietrznuch.

Twoja Audi Q5 z naszymi pokrowcami samochodowymi będzie wyjątkowa. Wybierz swój ulubiony wzór lub stwórz swoje indywidualne pokrowców. W tym celu dostępne są różne materiały, kolory i dodatki, które można połączyć. Będziesz zaskoczony końcowym wynikiem!

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach Audi Q5?

Wysoka jakość materiału, przetwarzanie, proces zorientowany na szczególach, unikalna konstrukcja i wszystko to w rozsądnej cenie!

Przez naszy wyjątkowy projekt OEM  pokrowce od Seat-Styler odpowiadają do najmniejszego szczegółu od oryginalnego kształtu fotela i pasują jak druga skóra. Ekskluzywny materiał o wyglądzie skóry nadaje samochodowi zupełnie nowy wygląd!

Nasze tapicerki z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania między fotelem a pokrowcem. Są one łatwejsze do czyszczenia i bardziej odporne na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Pokrowce samochodowe Seat-Styler są bardzo odporne na ciepło i zimno, i w związku z tym również nie przeszkadzają osadzeniu grzejników, gdyż przechodzi przez nich ciepło. Z naszymi pokrowcami Audi Q5  masz gwarancję najlepszego wyboru.

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Przekonaj się sam i zamów już teraz nasze szlachetne pokrowce Audi Q3

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]