Szlachetne pokrowce dla Audi Q7

Audi Q7 to topowy model w klasie SUV. Charakteryzuje się, jak żaden inny samochód komfortem i bezpieczeństwem na drodze

Chcesz się wyróżniać z tłumu i dać wnętrzu twojej Audi Q7  osobisty charakter? Seat-Styler nadaje możliwość upiększyć wnętrze wizualnie i uchronić oryginalne fotele. Jak dać twojej Q7 czegoś więcej?

Seat-Styler zrobi Twój pojazd wyjątkowy!

477_ledersitze_Audi_Q7

Twoja Audi Q7 z naszymi pokrowcami na fotele samochodowe od Seat-Styler będzie naprawde niepowtarzalna. Szcie na miarę naszych pokrowców pozwala na idealne dopasowanie do oryginalnych foteli Twojej Audi Q5.

U nas możesz newet sam zostać projektanta, za pomocą naszego konfiguratora siedzeń. Lub zdecydujeszć się na jeden z naszych klasycznych podstawowych wzorów, żeby zrobić wnętrze pojazdu niepowtarzalnym.

Seat-Styler oferuje dla Twoich foteli optymalną ochronę i wspaniały wygląd!

Chroń swoje fotele za pomocą szytych na miarę pokrowców dla Twojej Audi Q7. W ten sposób można ukryć brud i zużycie, lub całkowicie ich unikać. Polepsz swoją Audi Q7 wizualnie!

Inne zalety pokrowców od Seat-Styler:

  • niska cena
  • wysokiej jakości materiał
  • profesjonalne porady
  • produkt szyty na miarę
  • wyjątkowy wzór
2018_autositzbezuege_VW_Golf-1

Zamów teraz pokrowce Audi Q7!

Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Stwórz swój wyjątkowy wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Dostaliśmy tysiące zdjęć od  klientów. Spójrz na wyjątkowe wnętrza skórzane, z różnych wzorów, w naszej galerii! Zobaczysz jak nasze pokrowce zmieniają samochód!

479_autoschonbezuege_Audi_Q7-1
480_autositzbezuege_Audi_Q7
473_sitzbezüge_mass_Audi_Q7-1

Wzory podstawowe

Szczególnie wytrzymała imitacja skóry, z któtej są wykonane nasze podstawowe wzory, daje Twojej Audi Q7 coś więcej. Poza tym zachowuje swój skórzany wygląd na dłuższy czas.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się konkretny wzór? Zamój już teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Za pomocą naszego konfiguratora można tworzyć własne indywidualne pokrowce. W tym celu dostępne są różne kolory, materiały i dodatki. Stwórz swój własny projekt i zrób swój pojazd niepowtarzalnym!

Opcje konfiguratora:

Materiał

U nas dostaniesz wygląd najlepszej jakości i w najlepszej cenie. Tak też z naszymi materiałami. Wybierz zpośród skóry syntetycznej, imitacji zamszu, skóry naturalnej lub luksusowej eko-skóry, i ukształtuj pokrowce według indywidualnych potrzeb i swojej wyobraźni.  Producentem naszych pokrowców samochodowych jest ZACASI.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Sztuczna skóra jest nie tylko bardzo wytrwała, ale także łatwa do czyszczenia i pielęgnacji. Oprócz pięknego wyglądu tego materiału zapewnia ochronę dla Twoich foteli, więc nie musisz się już martwić  o plamy, ścieranie lub cięć.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

W odróżnieniu od innych materiałów, w jest wyjątkowo miękki ima wysmarowaną powierzchnię. To daje przyjemne uczucie wypoczynku. Materiał jest również łatwy w utrzymania i czyszczenia.

Cena eko-skórar: 569€
Cena prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Naszymi pokrowcami z naturalnej skóry, otrzymasz oprócz luksusowego wnętrza także ochronę przed zabrudzeniem lub zużyciem. Dodatkowo są łatwe w utrzymaniu i łatwe do czyszczenia.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Prawdziwa skóra jest bardzo mocnym materiałem, który wyróżnia się trwałością. Wilgoć, brud, kurz i włosy nie mogą uszkodzić materiałowi. Pielęgnacja i czyszczenie jest łatwe.

Cena: od 799€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Proponujemy tak wielki wybór. żeby miec pewność, że możesz dostać pokrowce Twoich marzeń.

Extra

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.
kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz napewno jak Twoje pokrowce powinne wyglądać? Stwórz swój projekt marzeń!

O nas

Nasze pokrowce dla Audi Q7

Pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler są szyte na miarę specjalnie dla Audi Q7. Tak więc, są to idealne dopasowane. Sposób dzięki któremu jest to możliwe, to projekt OEM. Pozwala on, że nasze pokrowce samochodowe pasują idealnie jak druga skóra. Dlatego nasze pokrowce nie są porównywalne do tradycyjnych konwencjonalnych pokrowców.

Nasz producent ZACASI posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji tapicerek samochodowych. Dlatego nasze pokrowce są ekskluzywneji jakości. Z nami masz gwarancję satysfakcji!

396_autositz_bezuege-_Audi_A5-1

Zrób swój samochód wyjątkowym z naszymi pokrowcami. Można wybrać różne materiały,kolory i dodatki, aby stworzyć pokrowce według własnych upodobań. Oprócz skóry syntetycznej mamy także  imitację zamszu, skórę naturalną lub luksusową eko-skórę. Zainspiruj się!

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach Audi Q7?

Wysoka jakość materiału, przetwarzanie, proces zorientowany na szczególach, unikalna konstrukcja i wszystko to w rozsądnej cenie!

Przez naszy wyjątkowy projekt OEM  pokrowce od Seat-Styler odpowiadają do najmniejszego szczegółu od oryginalnego kształtu fotela i pasują jak druga skóra. Ekskluzywny materiał o wyglądzie skóry nadaje samochodowi zupełnie nowy wygląd!

Nasze tapicerki z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania między fotelem a pokrowcem. Są one łatwejsze do czyszczenia i bardziej odporne na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Pokrowce samochodowe Seat-Styler są bardzo odporne na ciepło i zimno, i w związku z tym również nie przeszkadzają osadzeniu grzejników, gdyż przechodzi przez nich ciepło. Z naszymi pokrowcami Audi Q7  masz gwarancję najlepszego wyboru.

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Przekonaj się sam i zamów już teraz nasze szlachetne pokrowce Audi Q3

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]