Szlachetne pokrowce dla Audi TT

Audi TT jest jednym z uplubionych w swojej klasie, a teraz jest aż w trzecim pokoleniu od 1998-go roku. Zachwyca swoim sportowym wyglądem i mocnym silnikiem.

Do szlachetnego wyglądu należy również dopasowanie wnętrza. Aby dostosować wnętrze sportowego wyglądu Twojej Audi TT, Seat-Styler proponuje idealne rozwiązanie.

Jak można uczynić Audi TT bardziej sportową?

Zrów swoją Audi TT wyjątkową z pokrowcami na fotele od Seat-Styler!

397_ledersitze_Audi_A5-1

Przez indywidualy projekt wnętrza Twoja Audi TT będzie niepowtarzalna. Dzięki naszemu projektowi OEM nasze pokrowce samochodowe pasują idealnie, ponieważ są dopasowane bezpośriednio do Twojego pojazdu.n.

Możesz zdecydować, chcesz jeden z naszych klasycznych podstawowych wzorów,  żeby polepszyć wnętrze Twojej Audi TT, albo możesz za pomocą naszego konfiguratora siedzeń stworzyć własne pokrowce.

Najlepszą ochroną dla Twoich foteli Audi TT

Pokrowce Seat-Styler uchronią także oryginalne fotele. Osłonią materiał przed plamami, brudem oraz silnym promieniowaniem, co bardzo wydłuża czas użytkowania foteli . To nie tylko dobrze wygląda, ale także zaoszczędza pieniędzy.

Pokrowce Seat-Styler dla Audi TT oferują inne zalety:

  • wysokiej jakości materiał
  • indywidualne dopasowanie do samochodu
  • niska cena
  • gwarancja najlepszej ceny
  • szycie na miarę
483_sitzbezüge_mass_Audi_TT

Zamów teraz pokrowce Audi TT!

Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Stwórz swój wyjątkowy wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Nie wiesz jeszcze jak mogą wyglądać pokrowce na fotelach w samochodzie? W takim razie zobacz naszą galerię. Pozwól się zainspirować zdjęciami klientów, którzy odesłali nam zdięcia jako podziękowanie.

492_autositzbezuege_Audi_TT
487_ledersitze_Audi_TT-1
497_ledersitze_Audi_TT

Wzory podstawowe

Szczególnie wytrzymała imitacja skóry, z któtej są wykonane nasze podstawowe wzory, daje Twojej Audi TT coś więcej. Poza tym zachowuje swój skórzany wygląd na dłuższy czas i jest łatwa do czyszczenia.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się konkretny wzór? Zamój już teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Z naszym konfiguratorem możesz sam zostać projektantem. Stwórz swój własny projekt i zrób swoją Audi TT naprawdę  niepowtarzalną. W uzupełnieniu do różnych materiałów i kolorów dostępne są również inne dodatki.

Opcje konfiguratora:

Materiał

Z nami otrzymasz pokrowce na fotele samochodowe wykonane z wysokiej jakości materiału. Możesz wybrać między eko-skórą, imitacją zamszu, skóry prawdziwej lub luksusowej eko-skóry. Producentem naszych skórzanych pokrowców jest ZACASI. Także otrzymasz u nas gwarancję najlepszej ceny, ponieważ nasi klienci są dla nas ważni.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Pomimo niskiej ceny, nasza klasyczna eko-skóra jest szczególnie popularna ze względu na wysoką jakość. Jest łatwa do czyszczenia i pielęnacji, a także odporna na wiele szkodliwych czynników.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Pokrowce z imitacji zamszu dają bardzo komfortowe uczucie, idealne dla długich podróży samochodem. Materiał ten jest bardzo gładki i ma miękką powierzchnię.

Cena eko-skóra: 569€
Cena prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Otrzymasz ekskluzywny doświadczenie z naszymi pokrowcami z prawdziwej skóry. Są one szczególnie wytrwałe i odporne na działanie różnych czynników takich jak światło słoneczne, wilgoć, kurz lub brud.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Prawdziwa skóra jest bardzo mocnym materiałem, który wyróżnia się trwałością. Wilgoć, brud, kurz i włosy nie mogą uszkodzić materiałowi. Pielęgnacja i czyszczenie jest łatwe.

Cena: od 799€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Proponujemy tak wielki wybór. żeby miec pewność, że możesz dostać pokrowce Twoich marzeń.

Extra

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.
kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz napewno jak Twoje pokrowce powinne wyglądać? Stwórz swój projekt marzeń!

O nas

Nasze pokrowce dla Audi TT

Ekskluzywne pokrowce czekają na Ciebie i Twoją Audi TT. Nasze pokrowce na fotele samochodowe różnią się od konwencjonalnych pokrowców swoim idealym dopasowaniem. U nas dostaniesz specjalnie poszycie na miarę.

Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z naszym producentem ZACASI, który stoi na najwyższej jakości i ekskluzywności. Z nami masz gwarancję satysfakcji.

490_autositzbezuege_Audi_TT-1

Zrób swoją Audi TT niepowtarzalną! Wybierz odpowiedni wzór dla Twojego wnętrza. Oferujemy różnorodność materiałów, kolorów, wzorów i dodatków. Możesz również tworzyć własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora lub wybrać jeden z naszych podstawowych wzorów. Z nami masz napewno znajdziesz idealne pokrowce dla Twojego samochodu! Zainspiruj się!

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach Audi TT?

Wysoka jakość materiału, przetwarzanie, proces zorientowany na szczególach, unikalna konstrukcja i wszystko to w rozsądnej cenie!

Przez naszy wyjątkowy projekt OEM  pokrowce od Seat-Styler odpowiadają do najmniejszego szczegółu od oryginalnego kształtu fotela i pasują jak druga skóra. Ekskluzywny materiał o wyglądzie skóry nadaje samochodowi zupełnie nowy wygląd!

Nasze tapicerki z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania między fotelem a pokrowcem. Są one łatwejsze do czyszczenia i bardziej odporne na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Pokrowce samochodowe Seat-Styler są bardzo odporne na ciepło i zimno, i w związku z tym również nie przeszkadzają osadzeniu grzejników, gdyż przechodzi przez nich ciepło. Z naszymi pokrowcami Audi TT  masz gwarancję najlepszego wyboru.

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Przekonaj się sam i zamów już teraz nasze szlachetne pokrowce Audi Q3

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]