Audi_logo

Pokrowce Audi na Seat-Styler

Szyte na miarę

Proszę wybrać model Audi albo użyć naszego konfiguratora:

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców Audi

pokrowce_audi-a3-8l-34

Audi A3

pokrowce-audi-a4-b6-54

Audi A4

pokrowce-audi-a5-4

Audi A5

pokrowce-audi-a6-4b-07

Audi A6

pokrowce-audi-q7-03

Audi Q7

pokrowce-audi-tt-23

Audi TT

Poniższy film przedstawia montaż pokrowca do Audi A4 B7 Avant. Na końcu możecie Państwo zobaczyć zdjęcia przed i po zamontowaniu pokorowców

Szyte na miarę pokrowce samochodowe 

Szyte na miarę pokrowce na siedzenia samochodowe firmy Seat-Styler zapewnią doskonały wygląd Państwa autu. Bez względu na to, jakim modelem Audi Państwo jeżdżą, dla każdego z nich istnieje możliwość zamówienia dopasowanych pokrowców. Wystarczy sięgnąć po opcję podstawową bądź stworzyć swoją własną wizję pokrowca, dobierając materiały i farby według własnego uznania. Gwarantujemy, że zarówno w jednym jak i drugim przypadku, pokrowce wyprodukowane przez ZACASI zgodnie z OEM Design’em będą doskonale leżeć na siedzeniach w Państwa autach. 

Wybierz optymalny pokrowiec dla swojego Audi

Nic tak nie podkreśla sportowej elegancji Audi jak właściwe wyposażenie wewnętrzne. Szyte na miarę pokrowce samochodowe powinny być – z uwagi na ich funkcję ochronną – tak samo szlachetne jak te, pierwotnie zaprojektowanie przez designer’ów z Ingolstadt. Dlatego Seat-Styler dba o to, aby każdy wyprodukowany pokrowiec w jak najwierniejszy sposób odpowiadał temu oryginalnemu. Produkowane przez ZACASi pokrowce szyte są z wysokiej jakości materiałów. Poza tym proces produkcji każdego z nich przewiduje wierne odtworzenie oryginalnego modelu. Oznacza to, że OEM-Design bazuje na dokładnych parametrach, potrzebnych do stworzenia idealnie pasującego produktu. Podczas produkcji są również uwzględnione różne modele siedzeń, poręczy siedzeń tylnych oraz zagłówków. W ten sposób będziecie mogli Państwo skompletować pokrowce odpowiednie dla swojego modelu Audi. Spójrzcie sami:

Zalety designu OEM od ZACASI

Zamówienie naszych pokrowców wiąże się z wieloma korzyściami, jakie wynikają z produkcji zgodnie z OEM-Design naszego partnera ZACASi. Dzięki specjalnemu szyciu, będącemu wiernym odzwierciedleniem oryginalnych szwów, nie będą się one różnić od oryginalnych pokrowców, a wnętrze Państwa samochodu będzie wyglądać jak nowe. Nowy, idealnie dopasowany do siedzenia pokrowiec, z oddychającego i odpornego na uszkodzenia oraz łatwego w pielęgnacji materiału jest wysokiej jakości produktem przemysłu samochodowego, jaki oferuje Państwu nasza firma. Dodatkowo kupując w Seat-Styler unikniecie wysokich kosztów oraz nakładów czasu potrzebnego na montaż, jakie wiązałyby się z zamówieniem oryginalnych skórzanych pokrowców z fabryki.

Jak więc widać wybierając nasze produkty zyskujecie Państwo oraz unikacie zbędnych kosztów. Nowe pokrowce na siedzenia samochodowe sprawiają wrażenie oryginalnych, co podnosi wartość sprzedaży Państwa samochodu aż o 300 procent. W tym przypadku inwestycja w pokrowce szyte na miarę od ZACASi jest szczególnie intratna dla profesjonalnych handlarzy samochodami Audi.

Ochronne pokrowce samochodowe w wersji podstawowej lub indywidualnej

Wspólną cechą wszystkich rodzajów pokrowców jest OEM-Design, który gwarantuje szycie według oryginalnych szwów. O tym jak będą wyglądać szczegóły Państwa pokrowców, decydujecie Państwo sami. Dla tych, którzy będą chcieli oszczędzić, mamy w ofercie wersję podstawową obejmującą osiem modeli, którym nadaliśmy nazwy ośmiu miast: Dubaj, Paryż, Tokio, Moskwa, Monako, Monachium, Berlin i Montreal. Każdy z nich został wyprodukowany z wysokiej jakości sztucznej skóry firmy ZACASi i jest z uwagi na duży popyt niemal zawsze dostępny, a to oznacza krótki czas realizacji zamówienia.

Jeśli jednak wolą Państwo samodzielnie zaprojektować swoje pokrowce to również istnieje taka możliwość. To Państwa gust zadecyduje o ostatecznym kształcie zamawianego produktu pod kątem materiału (pokrowce ze sztucznego zamszu, skóry, skóry i zamszu) koloru (powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej) oraz szwu. Dodatkowo decydujecie o perforacji, lamówce, kształt loga ZACASi oraz wygląd zagłówków. Perforacja jest jednak możliwa wyłączanie w przypadku skóry sztucznej ponieważ małe dziurki w środkowej części siedzenia pełnią głównie funkcję wentylacyjną co w przypadku skóry prawdziwej nie jest potrzebne. Lamówka zaś dodatkowe wzmocnienie miedzy częściami zewnętrzną i wewnętrzną pokrowca a przy okazji jest dodatkowym elementem wizualnym. Indywidualna konfiguracja stwarza również wyjątkową możliwość wyboru koloru szwu. W ten sposób wnętrze Państwa audi zyskując indywidualny charakter, z pewnością będzie się odznaczać od innych aut.

Montaż pokrowców w Państwa Audi

Szyte na miarę pokrowce samochodowe są zaprojektowane tak, abyście Państwo zamontować je sami, bez niczyjej pomocy. Zarówno instrukcja jak i DVD sprawią, że montaż pokrowców stanie się łatwy i prosty nawet dla największych laików. Z uwagi na dokładne dopasowanie pokrowców do wymiarów Państwa siedzeń, zaleca się, aby przy montażu obecna była jeszcze jedna osoba do pomocy. Trwa on ok. 4 godzin. Oczywiście można go przeprowadzić w warsztacie samochodowym bądź u rymarza. Wysiłek się jednak opłaci! Po zainstalowaniu pokrowców samochodowych, siedzenia są pokryte w optymalny sposób, a wszelkie wzmocnienia i umocowania niewidoczne. W rezultacie wnętrze Państwa samochodu odpowiada wizualnie oryginalnemu wystrojowi fabrycznemu, a samo auto wygląda jak nowe jeszcze przez długie lata!