maßgefertigte BMW Sitzbezüge

Pokrowce na miarę dla BMW serii 1

  Nasze obecnie dostępne modele BMW serii 1

Udana model – BMW serii1 E87

BMW serii 1 jest absolutnym modelem sukcesu w klasie kompaktowej.  Od 2004 do 2013 roku jest pierwsza generacja E87 na rynku, przekonuje ono wielbiczieli i krytyków dziś elegancją w swojej konstrukcji i potężnym silnikiem.

Unikalną cechą BMW serii 1 w porównaniu do jego konkurencyjnej klasy to standard napędu na tylne koła.

Nowy wyjątkowy wygląd dla Twojego BMW 1 E87!

514_autositze-neu-_BMW_1er_e87

Z naszymi pokrowcami możesz zrobić swoje BMW nowoczesnym klasykiem. Wzbogać indywidualnie swoje BMW bez całkowitego przerabiania wnętrza. Z pokrowcami na fotele samochodowe od Seat-Styler Twój pojazd otrzyma nowy blask.

Zamówić teraz pokrowce samochodowe i upięknij swoje BMW 1 E87! Seat-Styler łączy w sobie komfort, jakość i styl.

Zobacz naszą galerie!

Nasza galeria proponuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy zdjęcia bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi wzorami!

Zamów ekskluzywne pokrowce BMW serii 1 

Jesteś jeszcze nie zdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz doskonały wzór w głowie? Stworz teraz swój indywidualny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Nowy wymiar dynamiki i stylu życia

BMW serii 1 F20 ma więcej indywidualności i przyjemności jazdy i przekonuje w swojej wielkiej różnorodności. Szybkie i eleganckie a jednocześnie ekonomiczne i funkcjonalne, BMW serii 1 F20 jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Równie doskonały wybór dpkpnasz z naszymi pokrowcami, bo to uszlachetni wnętrze twojego BMW i uczyni go naprawdę niepowtarzalnym.

Idealnie dopasowane nowoczesne pokrowce dla optymalnej ochrony

Z pokrowcami na fotele od Seat-Styler możesz zrobić swoje BMW serii 1 F20 bardzo nowoczesnym klasykiem! Nasze produkty nie są tylko prostymi osłonami, ale wysokiej jakości, wykonane na zamówienie i szyte na miarę skórzane pokrowce.

Z nami masz możliwość wyboru z naszych popularnych podstawowych wzorów, odpowiednio dla danego modelu samochodu. Lub stworzyć swoje własne indywidualne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora. Twoja wyobraźnia nie zna granic.

Zobacz naszą galerie

Nasza galeria proponuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy zdjęcia bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi wzorami!

Zamów ekskluzywne pokrowce BMW serii 1 F20

Jesteś jeszcze nie zdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz doskonały wzór w głowie? Stworz teraz swój indywidualny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Nasze wzory

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów lub stwórz sam indywidualne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora. W obu przypadkach zrobisz swój samochód wyjątkowym.

Podstawowe wzory

Producent ZACASI używa tylko wysokiej jakości imitacji skóry dla tworzenia Twoich pokrowców samochodowych. Dlatego są oni bardzo trwałe i zachowują swój rzeczywisty wygląd skóry w dłuższej perspektywie. Nazwaliśmy nasze pokrowce na czść znanych miast, Twój samochód może zostać tak samo wybitny z naszymi pokrowcami!

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się konkretny wzór? Zamój już teraz pokrowce według swojego wybory!

Konfigurator

Twój wymarzony projekt nie jest jednym z podstawowych wzorów? Nie ma problemu, możesz stworzyć go sam za pomocą naszego konfiguratora prostu według swoich życzeń. W tym celu dostępne są różne kolory, materiały i inne dodatki. Zrób swoje BMW niepowtarzalnym, z naszymi pokrowcami samochodowymi!

Opcje konfiguratora:

Materiał

Oprócz materiałów syntetycznej skóry, imitacji zamszu i skóry naturalnej oferujemy również nasz nowy materiał luksusowa eko-skóra dla twoich pokrowców. Wszystkie materiały są absolutnie najwyższej jakości i dlatego są wyjątkowo trwałe. Nasze pokrowce są wykonane przez naszego producenta ZACASI i gwarantujemy Ci najniższą cenę.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Sztuczna skóra jest naszym klasykiem ponieważ jest wysokiej jakości i ma niską cenę. Niemniej jednak, jest niezwykle wytrzymała i odporna na brud, wilgoć lub światło słoneczne. Ponadto pokrowce z tego materiału są łatwe do czyszczenia.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Imitację zamszu można połączyć z pokrowcami z skóry prawdziwej lub eko-skóry. Materiał jest bardzo miękki i gładki, a zatem oferuje komfort od siedzenia.

Cena eko-skóra: 569€

Cena skóra naturalna: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Prawdziwa skóra

Z naszymi pokrowcami ze skóry naturalnej, będziesz mieć pewność wyłącznego doświadczenia. Oprócz silnego charakteru, są także łatwe w utrzymaniu i łatwe do czyszczenia. Brud, wilgoć lub światło słoneczne nie są problemami dla tego materiału.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Wysoka jakość eko-skóry luksus udowadnia jej wysoką trwałości. Nawet po kilku latach zachowuje swój kolor. Jest również łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia. Można wybierać spośród 15 pięknych kolorów

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Extras

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz napewno jak Twoje pokrowce powinne wyglądać? Stwórz swój projekt marzeń!

 O nas

Nowe pokrowce na fotele dla BMW serii 1

Nasze pokrowce nie są porównywalne do uniwersalnych pokrowców. Z nami masz indywidealne szycie na miarę, które gwarantuje doskonałe dopasowanie. Pokrowce samochodowe trzymają się jak druga skóra na oryginalnych fotelach BMW.

Oprócz idealnego dopasowania, oferują nasze pokrowce samochodowe także większą ochronę oryginalnych foteli. Nasz producent może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wykonania pokrowców, dlatego są oni najlepszej jakość i ekskluzywności.

551_car_seat_covers_BMW_1er_e87
518_autositzbezuege_BMW_1er_e87

U nas możesz wybrać pomiędzy materiałami skóry syntetycznej, imitacji zamszu, skóry naturalnej lub luksusowej eko-skóry. Cokolwiek zdecydujesz, u nas otrzymasz gwarancję idealnie dopasowanych pokrowców, które zrobią Twoje BMW niepowtarzalnym. Ponadto możesz wybierać różne kolory i dodatki dla upiększania wnętrza.

Co robi nasze pokrowce tak wyjątkowymi

Materiał bardzo wysokiej jakości, przetwarzanie, szczegółowa metoda produkowania i  indywidualny wzór. WSZYSTKO w niskiej cenie!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru!

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

567_ledersitze_BMW_1er_e87-1 (1)

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce dla BMW serii 1 i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]