maßgefertigte BMW Sitzbezüge

Pokrowce na miarę dla BMW seria 3

Nasze obecnie dostępne modele BMW seria 3

Nowy blask dla klasyka BMW seria 3 E30

Dla młodszej generacji BMW seria 3 E30 reprezentuje może tylko starszy pojazd. Ale znawcy samochodów i prawdziwi miłośnicy BMW wiedzą dokładnie, dlaczego BMW seria 3 E30 to doskonały model samochodu, który spełnia równierz potrzeby dnia dzisiejszego.

Jednak bardzo często są spotykane takie problemy jak zużycie foteli lub przestarzałe wnętrze. Spotkałeś się też z tym osobiście?

Nasze pokrowce BMW seria 3 E30 to rozwiązanie!

604_car_seat_covers_BMW_3er_e30

Nowoczesne wnętrze bez przebudowywania całego pojazdu? Jest to teraz możliwe z naszymi pokrowcami na fotele od Seat-Styler dla BMW seria 3 E30.

Z naszymi pokowcami na fotele samochodowe Twój pojazd dostanie nie tylko nowy blask, ale oryginalne fotele są także dodatkowo chronione. Jest to możliwe poprzez idealne dopasowanie naszych pokrowców, dzięki konstrukcji OEM.

Chcesz zapewnić pierwsze wrażenie?

Zobacz naszą galerię, gdzie są dostępne tysiące zdjęć klietów. Pozwól się zainspirować i przekonaj się sam do naszych wyjątkowych pokrowców.

IM000257.JPG
622_car_upholstery_BMW_3er_e30
592_car_upholstery_BMW_3er_e30

Ożyw swoje legendarne BMW seria 3 E36

Idealna obsługa, dobry bilans efektywnego zużycia paliwa oraz bardzo dobre wyniki, charakteryzują modele BMW i robią Twoje BMW seria 3 prawdziwym luksusowym samochodem!

Twój pojazdjuż od lat może duże przejść  zewnętrzni, niemniej jednak wykonuje to co obiecał?   Wtedy dobrze trafiłeś do nas, bo my rewaloryzujemy wnętrze pjowego BMW! Komfort, jakość i styl są dla nas bardzo ważne!

Rewaloryzuj swoje wnętrze z naszymi specjalnie dostosowanymi pokrowcami samochodowymi

Z naszymi pokrowcami dostaniesz współczesnego klasyka! BMW seria 3 E36 będzie świecić zupełnie nowym blaskiem, ponieważ oferujemy nie zwykłe osłony, a wyłączne zamówienie pokrowców szytych na miarę!

Oferujemy Ci możliwość wyboru jednego z naszych podstawowych wzorów, lub stworzyć samemu własny ekskluzywny wzór za pomocą naszego konfiguratora siedzeń.

629_autoschonbezuege_BMW_3er_e36

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi wzorami!

625_car_upholstery_BMW_3er_e36
659_autoschonbezuege_BMW_3er_e36
662_car_upholstery_BMW_3er_e36

Pokrowce szyte na miarę dla BMW seria 3 E46

BMW seria 3 E46 jest młodszym bratem E36. Swoją lekką wagą zawdzięcza przejściu do materiału aluminiowego. Ale także w estetyce było kilka zmian, BMW seria 3 E46 jest bardziej eleganckie niż jego poprzednicy.

Ponadto, aerodynamiczna karoseria  umożliwia jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Masz możliwość na jeszcze większy komfort!

Styl i komfort w połączeniu!

829_autoschonbezuege_BMW_3er_e46-1

Oprócz premium wyglądu, nasze pokrowce w Twoim BMW seria 3 E46 uchronią również oryginalne fotele przed szkodliwymi wpływami. Więc nie dosasz zwykłą osłonę na fotele, ale wprodukowane wyłącznie dla Ciebie, idealnie dostosowane pokrowce samochodowe.

Wzbogać swoje BMW seria 3 E46 z naszymi pokrowcami samochodowymi i niech świeci nowym blaskiem. Obiecujemy, że napewno będziesz zadowolony!

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria proponuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi wzorami!

743_sitzbezüge_mass_BMW_3er_e46
793_sitzbezüge_mass_BMW_3er_e46
738_autositzbezuege_BMW_3er_e46

Rewaloryzuj wnętrze swojego BMW seria 3 E90

BMW seria 3 E90 jest eleganski, sportowy, a ponadto również solidny. Dzięki doskonałej obsłudze i jego efektywnemu zużyciu paliwa, w 2006 roku otrzymało tytuł “Samochód roku”.

Dumni posiadacze BMW seria 3 wiedzą, że E90 nie jest po prostu samochódem, ale za nim kryje się tożsamość. Zrób swoje wrażenia z jazdy czymś niezapomnianym!

Nowe wspaniałe  pokrowce dla BMW seria 3 E90!

Z naszymi pokrowcami nie potrzbujesz całkowicie przebudowywać samochód. Dzięki systemowi samodzielnego montażu, możesz łatwo zainstalować nasze Seat-Styler pokrowse w swoim BMW seria 3 E90. Można rewaloryzować wnętrze samochodu w krótkim czasie, dzięki naszym pokrowcom. Ponadto nasze pokrowce zapewniają ochronę oryginalnych foteli BMW.

Wybierz swój ulubiony projekt z naszych podstawowych wzorów lub stwórz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora.

949__BMW_3er_e90-1

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria proponuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi wzorami!

904_autositze-neu-_BMW_3er_e90
941_autoschonbezuege_BMW_3er_e90
925_autositze_beziehen_BMW_3er_e90

Profesjonalny wygląd BMW seria 3 E91

BMW seria 3 E91 przekonuje swoim urokiem i wyróżnia się jako sampchód rodzinny z dodatkiem profesjonalnego biznesu wyglądu.

Cechuje się nie tylko z wyjątkowo przestronnym wnętrzem, ale również wydajnym, stabilnym napędem, dzięki swojej wysokiej sprawności silnika.

Masz również możliwość zrobić swoje BMW seria 3 E91 wizualnie wyjątkowym. Seat-Styler robi to możliwym!

Upiększ wnętrze swojego BMW z pokrowcami samochodowymi od Seat-Styler

Wracamy piękny wygląd twojemu klasykowi. Nasze pokrowce dodadzą wartości Twopjemu BMW seria 3 E91 w krótkim czasie. Oprócz nowego, nowoczesnego wyglądu, nasze pokrowce także oferują większą ochronę oryginalnych foteli.

Dla modernizacji Twojego pojazdu nie musisz przerabiać całe wnętrze. Nasze pokrowce są łatwo zamontować bez większego wysiłku.Wybierz swój ulubiony projekt z naszych podstawowych wzorów lub stwórz sam indywidualne pokrowce za pomocą konfiguratora.

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria proponuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi wzorami!

966_autositz_bezuege-_BMW_3er_e91
981_car_seat_covers_BMW_3er_e91
975_autositze_beziehen_BMW_3er_e91

Wysokiej jakości pokrowce dla Twojego BMW seria 3 F30

Przestronne i eleganckie BMW seria 3 F30 zostało opublikowane w 2011 roku złamało kilka wymiarów. seria  klasy średniej buduje coś takiego jak serce marki. Czterocylindrowy turbo benzyna przekonuje przez dostawę energii, dobrą kulturę biegu i niskie zużycie.

Chcesz zrewaloryzować wygląd swojego pojazdu

Pokrowce Seat-Styler  optymalną ochroną twoich foteli

837_ledersitze_BMW_3er_e46-1

Zmodernizuj wnętrze Twojego BMW seria 3 F30, bez konieczności przeprowadzenia kompletnej przebudowy. Nasz Seat-Styler nada Twojemu pojazdu nowy blask.

Ale nasze pokrowce dają Twojemu pojazdu nie tylko nowy wygląd, ale także ochronę oryginalnych foteli Twojego BMW. Dodaj wartości swojemu samochodowi wybierająć jeden z naszych podstawowych wzorów, lub stwórz swój niepowtarzalny projekt za pomocą naszgo kofiguratora.

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych zdjęć BMW seria 3 F30. Bądź pierwszy i wyślij nam zdjęcia! Jako podziękowanie czeka na Ciebie wielu wspaniałych niespodzianeke.

BE-the-first-neu

Maksymalny komfort dla BMW seria 3 F31

BMW seria 3 F31 jest wersja kombi od F30. Duże wnętrze jest idealny na dłuższe wyjazdy dzięki maksymalnemu komfortowi i wszechstronności. W celu dalszego zapewnienia tego, Seat-Styler oferuje najlepszą możliwą okazję.

Nadaj swojemu samochodowi nowy, niepowtarzalny wygląd!

Zapewnij swojej BMW seria 3 F31 nowy wygląd!

829_autoschonbezuege_BMW_3er_e46-1

Otrzymasz u nas ekskluzywne pokrowce, które pasują jak druga skóra do oryginalnych foteli. U nas dostaniesz unikalne, wykonane na zamówienie pokrowce dla BMW seria 3 F31. Zrób swój samochód w kilku krakach naprawdę unikalnym!

Zamów jeden z naszych podstawowych wzorów, lub zaprojektuj własne pokrowce, według indywidualnych potrzeb, za pomocą naszego konfiguratora siedzeń. Nadaj swpjemu BMW seria 3 F31 zupełnie nowy blask, z naszymi wyjątkowymi pokrowcami od Seat-Styler.

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych zdjęć BMW seria 3 F31. Bądź pierwszy i wyślij nam zdjęcia! Jako podziękowanie czeka na Ciebie wielu wspaniałych niespodzianek.

BE-the-first-neu

Zamów teraz swoje pokrowce BMW seria 3!

Jesteś jeszcze nie zdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz doskonały wzór w głowie? Stworz teraz swój indywidualny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Wybierz swoje BMW seria 3 i zobacz nasze zdjęcia klientów, gdzie są pokazane już wyposażone pojazdy.

Nasze wzory

Oferujemy nasze pokrowców w dwóch wersjach: podstawowy i indywidualny. Wybierz jeden z naszych znanych i klasycznych podstawowych wzorów, lub stwórz swój własny niepowtarzalny projekt sam!

Podstawowe wzory

Są dostępne 8 różnych podstawowych wzorów. Nasze klasyki są nazwane na cześć słynnch miast, Twój samochód może więcej niż mieć tylko nagą nazwę modelu. Z nami masz wyjątkowe pokrowce, z logo ZACASI bądź bez – w zależności od tego, jak chcesz. Zrób swoje wnętrze znanym, z naszymi pokrowcami, które utrzymują w długim okresie skórzany wygląd i trwałość.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się konkretny wzór? Zamój już teraz pokrowce według swojego wybory!

Konfigurator

Wśród naszych podstawowych wzorów niema nic odpowiedniego dla Ciebie? Zaprojektuj sam pokrowce zgodnie z własnymi życzeniami. Do tego możesz wybierać również różne kolory, dodatki a także są dostępne materiały: eko-skóry, imitacji zamszu, skóry naturalnej i luksusowej eko-skóry. Zaprojektuj wnętrze według swojego życzenia z naszymi pokrowcami od SeatStyler.

Opcje konfiguratora:

Material

Wybierz materiał który Ci najbardziej odpowiada z eko-skóry, imitacji zamszu, skóry naturalnej lub luksusowej eko-skóry  i zaprojektuj własne pokrowce. Nasz producent  ZACASI używa najwyższej jakości materiałów premium, więc masz gwarancję, że u nas dostaniesz najlepsze pokrowce w najlepszej cenie.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Często wybierany jest nasz klasyczny materiał ze sztucznej skóry. Pomimo niskiej ceny, można uzyskać produkt wysokiej jakości, który przekonuje swoim wyglądem. Ale również jest odporny na światło słoneczne, brud i wilgoć, dzięki wysokiej wytrzymałości materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Oprócz eko-skóry lub prawdziwej skóry  jest dostępna kombinacja z imitacją zamszu. Materiał jest bardzo gładki i miękki,  dlatego daje Ci komfortowe uczucia od siedzenia. Jest szczególnie wytrzymały, łatwy do czyszczenia i trwały.

Cena eko-skóra: 569€

Cena skóra naturalna: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Bardzo eleganckie i luksusowe wnętrze z naszymi pokrowcami ze skóry naturalnej. Są bardzo wytrzymałe i trwałe. Czyszczenie i pielęgnacja prawdziwej skóry jest również łatwa w obsłudze, dzięki czemu można długo cieszyć się naszymi pokrowcami.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Nadaj nowego blasku swojemu wnętrzu w 15 piękych kolrach. Materiał ten jest szczególnie mocny, tak że nawet brud, wilgoć lub światło słoneczne nie są dla niego problemem. Ponadto, nawet po kilku latach zachowuje swój kolor. Jest również łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

.

Zacasi-logo

Logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz napewno jak Twoje pokrowce powinne wyglądać? Stwórz swój projekt marzeń!

O nas

Ekskluzywne pokrowce BMW seria 3

Nasze pokrowce różnią się od innych konwencjonalnych BMW pokrowców w wielu kwestiach.

W Seat-Styler dostaniesz ekskluzywnie dla Twojego samochodu pokrowce poszyte na miarę, które pasują jak druga skóra i nadają Twojemu pojazdowi jednocześnie niepowtarzalnego nowoczesnego wyglądu. Dzięki wieloletniej współpracy z naszym producentem ZACASI,nasze pokrowce na fotele samochodowe cechują się ekskuzywnością i jakością! Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza!

Przy pomocy naszego unikalnego wzoru OEM, możliwe jest wytwarzanie pokrowców specjalnie dla foteli Twojego BMW serii 3. Te pokrowce posiadają doskonałe dopasowanie i dlatego trzymają się jak druga skóra do oryginalnych foteli. Otrzymasz u nas ekskluzywne pokrowce na fotele samochodowe, więc możesz zrobić swój pojazd napradwę niepowtarzalnym.

Zaprojektuj swoje wnętrze według własnej wyobraźni. Aby to zrobić, należy wybrać jeden z naszych materiałów, kolorów i dodatków, które Ci odpowiadają i stworzyć swój własny projekt. Pozwól się zainspirować i zrób swoje BMW serii 3 naprawdę wyjątkowym!

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe..

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego BMW serii 3!

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce dla BMW serii 1 i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęci

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]