maßgefertigte BMW Sitzbezüge

Szyte na miarę pokrowce dla modeli BMW serii 5

Nasze obecnie dostępne modele BMW seria 5

BMW serii 5 E28 świeci nowym blaskiem!

BMW seria 5 E28 to druga generacja serii 5 i opiera się na legendarnym poprzedniku E12, który wyznaczył nowe wyższe standardy w średniej klasie samochodów.

Pomimo wieku wiele BMW-przyjaciół i posiadaczy samochodów docenią ten konkretny model ze względu na jego charakterystyczny urok lat 80-tych. Po tak długim czasie siedzenia są znoszone, to oczywiste!

Jak możesz rewalizować swoje fotele?

Pokrowce BMW serii 5 od Seat-Styler są rozwiązaniem!

827_ledersitze_BMW_3er_e46-1

Aby wizualnie polepszyć swoje BMW serii 5 E28 i zrobić bardziej komfortowym, zalecamy nowe pokrowce na fotele specjalnie dla BMW serii 5 E28 od Seat-Styler. Samochód błyszczy zupełnie nowym blaskiem i fotele pozostają chronione.

Dzięki naszemu projektowi OEM nasze pokrowce samochodowe są idealnie dopasowane do pojazdu, jak druga skóra. Wybierz z naszych podstawowych wzorów pasujący lub użyj swoją kreatywność i zaprojektuj własne pokrowce!

Bądź pierwszy!

BMW serii 5 E28 mamy nowe w naszej ofercie, dlatego nie mamy żadnych zdjęć klientów. Bądź pierwszy i wyślij nam swoje zdjęcia szytych na miarę pokrowców w Twoim samochodzie. Czeka na Ciebie wielkie dodatków! Zalecamy jednak zobaczyć naszą galerię, będziesz zainspirowany naszymi unikalnymi wzorcami.

BE-the-first-neu

BMW seria5 E39 limuzyna z nowym skórzanym wnętrzem od Seat-Styler!

Czwarta generacja BMW serii 5 zostało wyprodukowane w talach 1995-2003 i jest uważane za pierwszy samochód na świecie produkowany seryjnie, którego obudowa wykonana jest prawie w całości z aluminium. Z biegiem czasu, większość foteli samochodowych są znoszone, nawet jeśli długo przed tym są chronione pokrowcami.

Jak uchronić tapicerkę przed zużyciem?

Pokrowce na fotele od Seat-Styler rewaloryzują wnętrze Twojego samochodu!

Nasze poszyte na miarę porkowce nie tylko tworzą wizualne wyróżnienie we wnętrzu Twojego samochodu,  także oryginalne fotele są dobrze chronione przed zużyciem i innymi szkodliwymi wpływami. Dodatkowo można zmodernizować Twój pojazd, za pomocą naszych pokrowców od Seat-Styler, przy niewielkim wysiłku.

Ponieważ nasze pokrowce nie są zwykłymi pokrowcami, ale na są poszyte na miarę, są oni jak druga skóra na oryginalnych fotelach BMW. Jest to możliwe dzięki naszej unikalnej konstrukcji OEM.

1008_car_upholstery_BMW_5er_e39

Pozwól się zainspirować zdjęciami klientów!

W naszej galerii zanjdziesz tysiące zdjęć już wyposażonych pojazdów od naszych klientów. To oni wysłali nam zdjęcia jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować!

995_car_upholstery_BMW_5er_e39
1010_autositzbezuege_BMW_5er_e39
998_autositzbezuege_BMW_5er_e39

Świetny wygląd skóry: pokrowce dla Twojej limuzyny BMW serii 5 E60

BMW seria 5 E60 od 2003 roku to następca E39 i piąta generacja BMW serii 5. Nadal eleganckie i dynamiczne, do 2010 roku produkowane w Monachium absolutnie komfortowe długodystansowe BMW.

Chciałbyś dodać więcej do swojego samochodu?

Dopasowane i stylowe pokrowce dla BMW serii 5 E60

1028_autositzbezuege_BMW_5er_e60

Żeby zmodernizować wnętrze BMW serii 5 E60nie jest absolutnie konieczna kompletna przebudowa. Seat-Styler oferuje alternatywę. Z naszymi specjalnie dostosowanymi pokrowcami nadasz swojemu pojazdu nowy blask.

Nasze pokrowce nie obejmują tylko wizualne udoskonalenie, ale także ochronę oryginalnych foteli Twojego BMW przed szkodliwymi wpływami. Dzięki zastosowaniu wzoru OEM nasze pokrowce są idealne dopasowanie do oryginalnych miejsc,j ak druga skóra. Zrób swoje BMW naprawde niepowtarzalnym.

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy fotografii, już wyposażonych pojazdów. Zdjęcia otrzymaliśmy bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować niepowtarzalnymi wzorami!

1037_ledersitze_BMW_5er_e60
1028_car_upholstery_BMW_5er_e60
1035_autositze_beziehen_BMW_5er_e60

Rewaloryzuj wnętrze swojego BMW serii 5 E61

BMW seria 5 E61 Touring to wersja kombi od E60. Od 2003 roku na ulicach, już ponad 10 lat proponuje maksymalny komfort i uniwersalne zastosowanie. Żeby to nadal zapewnić, Seat-Styler oferuje doskonałą okazję.

Chcesz się wyróżniać się z tłumu i dać swojemu samochodowi coś specjalnego?

Nowe unikalne pokrowce na fotele samochodowe dla Twojego BMW serii 5 E61!

Po wielu latach na drodze fotele poddają się zużyciu. Ale nasze pokrowce umożliwiają ukształtować wnętrze w zupełnie nowym świetle. Nasze pokrowce są nie tylko atrakcyjnymi wizualne ale  również chronią oryginalne fotele twojego E61 BMW 5 przed szkodliwymi wpływami..

Projekt OEM, którego używamy do produkowania swoich pokrowców pozwala im przylgnąć jak druga skóra do oryginalnych foteli. Nasze pokrowce są wykonane specjalnie dla BMW serii 5 E61 i dlatego mają doskonałe dopasowanie

1042_autositzbezuege_BMW_5er_e61

Zobacz naszą galerię!

Pozwól się przekonać tysiącami zdjęć już wyposażonych pojazdów, które dostaliśmy jako podziękowanie od naszych klientów.

1044_autositze-neu-_BMW_5er_e61
1032_autositzbezuege_BMW_5er_e60
1025_car_upholstery_BMW_5er_e60

Zamów teraz swoje pokrowce BMW seria 5!

Jesteś jeszcze nie zdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz doskonały wzór w głowie? Stworz teraz swój indywidualny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Aby uzyskać pierwsze wrażenie od naszego produktu, zobacz zdjęcia od naszych klientów specjalnie szytych na miarę pokrowców BMW 5. Wybierz swój model samochodu!

Nasze wzory

Oprócz naszych podstawowych wzorówm, możesz również wybrać możliwość zaprojektować własny indywidualny projekt. Zrób swój samochód wyjątkowy z naszymi specjalnie szytymi na miarę pokrowcami.

Podstawowe wzory

Pokrowce samochodowe są produkowane przez naszego producenta ZACASI. Do produkcji tutaj jest wykorzystywana wyłącznie wysokiej jakości imitacja skóry. Ponieważ nasze pokrowce są bardzo ekskluzywne i eleganckie, są one nazwane na cześć ekskluzywnych i eleganckich miast.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się konkretny wzór? Zamój już teraz pokrowce według swojego wybory!

Konfigurator

Za pomocą naszego konfiguratora można połączyć razem różne materiały, kolory i dodatki żeby ukształtować własne indywidualne pokrowce. Zaprojektij pokrowce według własnej wyobraźni i zrób swój samochód wyjątkowy.

Opcje konfiguratora:

Material

Oprócz naszych dobrze znanych materiałów z sztucznej skóry, imitacji zamszu i skóry naturalnej, jest teraz także dostępny w naszym asortymencie nowy materiał dla tworzenia własnych pokrowców. Nasze pokrowce są porodukowane przez naszego producenta ZACASI z gwarancją najlepszej ceny.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Często wybierany jest nasz klasyczny materiał ze sztucznej skóry. Pomimo niskiej ceny, można uzyskać produkt wysokiej jakości, który przekonuje swoim wyglądem. Ale również jest odporny na światło słoneczne, brud i wilgoć, dzięki wysokiej wytrzymałości materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Oprócz eko-skóry lub prawdziwej skóry  jest dostępna kombinacja z imitacją zamszu. Materiał jest bardzo gładki i miękki,  dlatego daje Ci komfortowe uczucia od siedzenia. Jest szczególnie wytrzymały, łatwy do czyszczenia i trwały.

Cena eko-skóra: 569€

Cena skóra naturalna: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Bardzo eleganckie i luksusowe wnętrze z naszymi pokrowcami ze skóry naturalnej. Są bardzo wytrzymałe i trwałe. Czyszczenie i pielęgnacja prawdziwej skóry jest również łatwa w obsłudze, dzięki czemu można długo cieszyć się naszymi pokrowcami.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Nadaj nowego blasku swojemu wnętrzu w 15 piękych kolrach. Materiał ten jest szczególnie mocny, tak że nawet brud, wilgoć lub światło słoneczne nie są dla niego problemem. Ponadto, nawet po kilku latach zachowuje swój kolor. Jest również łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

.

Zacasi-logo

Logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz napewno jak Twoje pokrowce powinne wyglądać? Stwórz swój projekt marzeń!

O nas

Nasze pokrowce dla BMW serii 5

U nas zapewniamy wszystko inne niż konwencjonalnye pokrowce. U nas można uzyskać na miarę ekskluzywne pokrowce dla BMW serii 5. Mają one doskonałe dopasowanie, co uniemożliwia przesuwanie lub robinie poduszkek powietrznych.

Możemy zaoferować Ci te ekskluzywne szyte na miarę pokrowce, dzięki wieloletniej współpracy z naszym bardzo doświadczonym producentem ZACASI. Stoimy na najlepszej jakości i niepowtarzalności. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

Unikalny projekt OEM, który jest używany do produkcji naszych pokrowców, powoduje, że są oni jak druga skóra na oryginalnych fotelach BMW 5.

Wypróbuj to i stworzyć swój własny, niepowtarzalny wzór z różnych materiałów, kolorów i dodatków. Lub wybierz jeden z naszych klasycznych i bardzo popularnycho podstawowych wzorów, aby Twoje BMW serii 5 było naprawdę wyjątkowe.

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe..

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego BMW serii 5!

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce dla BMW serii 1 i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęci

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]