maßgefertigte BMW Sitzbezüge

Szyte na miarę pokrowce dla BMW X1

  Eleganckie pokrowce dla Twojego BMW X1

BMW X1: idealne połączenie sportowych i silnych linii. Od 2009 roku miłośnicy samochodów mogą cieszyć się się długooczekiwanym kompaktowym autem z domu BMW. Sportowy model jest w standardowym wyposażeniu z okładek wykonanych z tkaniny.

Możesz dostosować wnętrze do sportowego i eleganckiego wygląd zewnętrz. Pomożemy Ci w tym!

Nowy wygląd z pokrowcami Seat-Styler

829_autoschonbezuege_BMW_3er_e46-1

Nowe premium wygląd dostaje BMW X1 z naszymi ekskluzywnymi pokrowcami Seat-Styler. Wnętrze pojazdu będzie wtedy łatwo zmodernizowane i świecić upełnie nowym blaskiem. Zrób swój samochód wyjątkowy, nie robiąc pełnej rekonstrukcji.

Ale nie tylko unikalna konstrukcja przekonuje przez idealne dopasowanie, nasze szyte na miarę pokrowce zapewniają dodatkową ochronę Twojemu wnętrzu.

Optymalna ochrona dla foteli BMW X1

Z naszymi pokrowcami na fotele możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, ponieważ oryginalne fotele są doskonale chronione przed szkodliwymi wpływami, a jednocześnie można w krótkim czasie uzyskać zupełnie nowe wnętrze.

Pokrowce Seat-Styler na Twoje BMW X1 oferują wiele innych korzyści

  • wysokiej jakości materiał
  • indywidualne dopasowanie do samochodu
  • niska cena
  • gwarancja najniższej ceny
  • produkt szyty na miarę
  • wyjątkowy wzór
566_autositz_bezuege-_BMW_1er_e87-1

Zamów teraz swoje pokrowce BMW X1

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie?  Stwórz teraz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Bądź pierwszy

Niestety jeszcze nie dostaliśmy zdjęcia BMW X1 od klientów, ponieważ jest to nowy model w naszym asortymencie. Dlatego bądź pierwszy i wyślij nam zdjęcia swojego wyposażonego BMW X1. Sugerujemy jesdnak zobaczyć naszą galerię, znajdziesz tam wiele już wyposażonych pojazdów, i przekonasz się sam, jak upiększają nasze pokrowce sam

BE-the-first-neu

Nasze wzory

Oferujemy oprócz klasycznych podstawowych wzorów również możliwość tworzenia własnych indywidualnych pokrowców. W tym celu jest dostępny nasz konfigurator.

Wzory podstawowe

Nasze klasyczne podstawowe wzory zachwycają swoim szlachetnym urokiem. Dlatego są one nazwane na cześć słynnych miast. Ale nie tylko wygląd sprawia, że są wyjątkowe, również ich prosta elegancja. Wysokiej jakości imitacja skóry ma wysoką trwałość i utrzymuje skórzany wygląd na dłuższy czas.

Cena: od 299€.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce do swojego wyboru!

Konfigurator

Wśród naszych podstawowych wzoró nie ma nic odpowiedniego dla siebie? Wtedy oferujemy idealne rozwiązanie: nasz konfigurator siedzeń. Możesz tworzyć odpowiedni projekt dla BMW X1 używając różne materiały, kolory i dodatki tak, że zrobisz swój pojazd niepowtarzalnym. Zrób swój samochód naprawdę wyjątkowym z naszymi pokrowcami.

Opcje kofiguratora:

Materiał

Żeby spewnić Twoje potrzeby, oferujemy szeroki wybór materiałów. Są to skóra syntetyczna, imitacja zamszu, skóry naturalna i luksusowa eko-skóra. Wszystkie materiały mają jedną wspólną cechę: wszystkie są najwyższej jakości premium. Nasz producent ZACASI gwarantuje absolutnie najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Zawsze ponownie wybrierany nasz klasyk ze sztucznej skóry przez zadowolonych klientów. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Ponadto, światło słoneczne, wilgoć i brud nie są stanowią problemu dla tego materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Imitacja zamszu jest dostępna w połączeniu z pokrowcami z eko-skóry lub prawdziwej skóry. Ma gładką i delikatną powierzchnię i powoduje przyjemne doświadczenie od siedzenia.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce wykonane z prawdziwej skóry uczynią Twój samochód narawdę niepowtarzalnym. Materiał zapewnia ekskluzywny wygląd, którym będziesz zadowodoly. Poza tym jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Również jest bardzo odporny na wiele różnych wpływów.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

W 15 wspaniałych kolorach jest dostępny nasz nowy materiał. Zachowuje swój wygląd i ma szczególnie wysoką trwałość. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia i łatwy w utrzymaniu. To sprawia że samochód świeci nowym blaskiem.


Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_ford_focus_1

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Wysokiej jakości pokrowce dla Twojego BMW X1

U nas zapewniamy wszystko inne niż konwencjonalnye pokrowce. U nas można uzyskać na miarę ekskluzywne pokrowce dla BMW X1. Mają one doskonałe dopasowanie, co uniemożliwia przesuwanie lub robinie poduszkek powietrznych.

Przez wieloletnie doświadczenie naszego producenta ZACASI możemy zagwarantować doskonałe dopasowanie. Używamy do tego unikalnej konstrukcji OEM. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyniku.

Z naszymi pokrowcami Twoje BMW X1 świeci nowym blaskiem. Nie tylko ekskluzywny wygląd czyni nasze pokrowce wyjątkowymi, ale również ochrona, którą oferują.

Zaprojektuj swoje własne indywidualne pokrowce lub zdecyduj się na jeden z naszych ulubionych klasycznych podstawowych wzorów i zrób swoje BMW X1 niepowtarzalnym.

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach BMW X1?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego BMW X1!

Gwarancja najlepszych cen i zadowolenia klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

567_ledersitze_BMW_1er_e87-1

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęci

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]