BMW_logo

Pokrowce na fotele samochodowe o szlachetnym skórzanym wyglądzie

Proszę wybrać model BMW albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment. Zapytanie lub zamówienie jeszcze długo nie stanowi zobowiązania. W każdym momencie nasi eksperci chętnie udzielalą Państwu porad i informacji. Przed zakupem mogą Państwo przesłać nam informacje o pojeździe lub zdjęcia swoich pokrowców na fotele BMW, jeżeli nie są Państwo pewni co do projektu swoich pokrowców na siedzenia na miarę. Dla BMW kupią tu Panstwo szyte na miarę:

Opinie klientów na temat pokrowców BMW

pokrowce-bmw-1er-e87-13

BMW seria 1

pokrowce-bmw-seria-3-e36-72

BMW seria 3

bmw-3

BMW seria 5

bmw-4

BMW X3

Wideo przedstawiające montaż pokrowców samochodowych od ZACASi na przykładzie BMW serii 1 e87

Doskonała jakość dla Państwa BMW

BMW jest jednym z najrentowniejszych producentów samochodów na świecie i w swojej filozofii stawia na absolutny perfekcjonizm. Jako marka premium wyróżnia się świetnymi produktami o wysokiej jakości w ponadprzeciętnym przedziale cenowym. Oczywiste jest to, że pokrowce na siedzenia BMW powinny odpowiadać tym wysokim standardom. W żadnym wypadku w samochodzie pierwszej klasy nie powinno montować się elsatycznych pokrowców o standardowym dopasowaniu, gdyż nie leżą odpowiednio i wpływają negatywnie na ogólny wygląd wnetrza samochodu. Pokrowce na fotele na miarę od Seat-Styler idealnie odpowiadają wysokiej klasie designu samochodów BMW. Dzięki wysokiej jakości wykonania, równie świetnym materiałom oraz przeszyciami OEM, pokrowce na fotele BMW leżą jak druga skóra I nie różnią się niemal niczym od oryginlanego wykończenia.

Korzyści Seat Styler’a

Jeżeli chcą Państwo odnowić siedzenia w swoim samochodzie, Seat-Styler proponuje ofertę nie do pobicia. Na pierwszym miejscu znajduje się oczywiście wysoka jakość pokrowców na fotele. Pokrowce na fotele BMW, które mogą Państwo u nas zamówić są wyprodukowane przez ZACASi. To oznacza, że nie chodzi tu o standardowe pokrowce samochodowe, ale charakterystyczne dla każdego modelu BMW produkty, które zostaną wykończone orginalnymi przeszyciami. Pokrowce są optymalnie dopasowane, leżą jak ulał, nie przesuwają się oraz nie tworzą zagnieceń w ten sposób zapewniając komfort użytkowania. Po odpowiednim zamontowaniu wygląd naszych pokrowców na siedzenia w Państwa BMW odpowaida niemal stuprocentwo skórzanemu wykończeniu od producenta – jedynie kosztuje znaczenie mniej.

Dodatkowo mają Państwo możliwość samodzielnego projektowania oraz montażu swoich pokrowców na siedzenia oszczedzając przy tym swój czas. Po złożeniu zamówienia online, w ciągu kilku dni otrzymają Państwo swoje pokrowce na siedzenia BMW, które przy pomocy DVD z instrukcją montażu mogą Pańswo samodzielnie zamontować. W ten sposób zafundują Państwo swojemu BMW świeże wnętrze albo odnowią Państwo wygląd siedzeń by podnieść wartość Pańswa samochodu.

Design: Zaprojektuj swoje indywidualne pokrowce

ZACASi gwarantuje idealnie dopasowany kształt i wygląd najwyższej klasy dzięki wzorom OEM. Sam wzór pokrowca leży w Państwa rękach. Na stronie Seat-Styler.pl mają Państwo do wyboru dwie opcje: wybrać jeden z naszych ośmiu podstawowych wzorów, które odznaczają się jednolitymi kolorami, wysokiej jakości imitacją skóry, niską ceną oraz łatwą dostępnością lub zaprojektować swoje indywidualne pokrowce na siedzenia BMW, korzystając z naszego konfiguratora. Tutaj nie muszą się Państwo ograniczać do imitacji skóry, do wyboru mają Państwo: skórę naturalną, zamsz oraz imitację skóry. Następnie należy wybrać kolor pokrowców, zaczynając od zewnętrznej i wewnętrzenj części fotela, kończąc na przeszyciach i innych dodatkach. W ten sposób mają Państwo możliwość kreatywnie wyposażyć wnętrze swojego auta i wyrazić przez nie swoją osobowość.

Prosty montaż

Wraz z Seat-Stylerem można bez trudności uwolnić swoją kreatywność, gdyż montaż pokrowców na siedzenia BMW jest tak samo prosty jak ich zamawianie. Wraz z przesyłką znajduje się instrukcja jak i DVD montażowe, które także laikom umożliwi zamontowanie pokrowców w nie więcej niż cztery godziny. Nieważne czy jeżdżą Państwo BMW pierwszej czy trzeciej serii-na pewno opłaci się Państwu zamontowanie nowych pokrowców. Przy zakładaniu produktów ZACASi chodzi przede wszystkim o idealne dopasowanie, dlatego polecamy montowanie pokrowców z jeszcze jedną osobą. W ten sposób pokrowce będą leżały jak ulał i nic nie dorówna nowemu wykończeniu wnętrza Państwa samochodu.