Pokrowce Ford C-Max

Stylowo wykonane na miarę

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Forda C-Max

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce ford c max 00

Ford C-MaxJuż teraz zamów pokrowce Ford C-Max!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu

Wzór podstawowy

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów dla Forda C-Max!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Także samochód rodzinny jak ten kompaktowy VAN Ford C-Max (2003-2010) może zdecydowanie zyskać na komforcie i elegancji. Właśnie wtedy, gdy dzieci znajdują się na pokładzie opłaca się zamontować dodatkowe pokrowce na siedzenia, aby chronić te oryginalne pokrowce na fotele samochodowe do Forda C-Max, które mogą Państwo zamówić u Seat-Styler’a są w tej kwestii optymalnym rozwiązaniem. Są nie tylko praktyczne, ale dzięki użytemu przez producenta ZACASi wzoru OEM, optycznie wzbogacą wnętrze samochodu. Oryginalne przeszycia Forda, sprawiają, że pokrowce pasują jak ulał i leżą jak druga skóra. Przy tych szytych na miarę pokrowcach na fotele do Forda C-Max, wygląd nie różni się w ogóle od montowanego fabrycznie skórzanego wykończenia.

U nas, pokrowce na siedzenia mogą Państwo samodzielnie projektować i montować.

Indywidualny projekt i samodzielny montaż pokrowców

Wraz z Seat-Styler’em mogą Państwo całkowicie samodzielnie zaprojektować i zamontować swoje pokrowce do Forda C-Max. Jeżeli chodzi o wzór, mają Państwo do wyboru jeden z prostych wzorów podstawowych albo indywidualny projekt swoich pokrowców na siedzenia, który uzyskają Państwo korzystając z naszego konfiguratora. Tutaj, wybierają Państwo materiał- skóra naturalna, zamsz albo wysokiej jakości imitacja skóry (dostępna, także w wersji podstawowej); kolor poszczególnych części pokrowca i wybrane dodatki. W momencie, gdy otrzymają Państwo pokrowce na fotele, z pomocą DVD z instrukcją montażu mogą je Państwo samodzielnie zamontować w swoim Fordzie C-Max. Dzięki wzorom OEM i precyzyjnemu wykonaniu na miarę, pokrowce będą leżały jak ulał a Państwa rodzinny samochód zyska nowy, świeży wygląd.