Pokrowce Ford Focus

Szyte na miarę i idealnie dopasowane

Opinie klientów na temat pokrowców samochodowych do Forda Focusa

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce-ford-focus-1-11

Ford Focus 1

pokrowce-ford-focus-2-05

Ford Focus 2

pokrowce-ford-focus-3-06

Ford Focus 3

Już teraz zamów pokrowce na siedzenia do swojego Forda Focus!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wzór podstawowy

Jeżeli chcą ułatwić sobie Państwo zadanie, proszę wybrać jeden z naszych ulubionych wzorów podstawowych

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdą Państwo wszystkie ceny oraz mogą zestawić wzór swoich pokrowców na fotele samochodowe

Ford Focus należy do najczęściej sprzedawanych samochodów na świecie. Pokrowce na siedzeniea do Forda Focus od Seat-Styler’a przeznaczone są dla osób, które już od lat jeżdżą tym modelem i powoli zauważają ślady zużycia lub przezornie chcą chronić swoje oryginalne pokrowce na siedzenia przed zniszczeniami. Przez użycie najwyższej jakości materiałów i oryginalnych przeszyć producentów,  pokrowce na siedzenia leżą idealnie-tak, że nie różnią się od fabrycznego wykończenia samochodu-w ten sposób mogą Państwo niesamowicie zwiększyć wartość swojego samochodu.

Wysokiej jakości skórzany wygląd w korzystnej cenie

Mówiąc o wyposażeniu swojego Forda Focusa w nowe pokrowce na fotele od Seat-Styler’a, nie chodzi tutaj o normalne pokrowce na siedzenia. Nasze pokrowce na siedzenia, marki ZACASi wyróżniają się tym, że każdy z nich produkowany jest dla specyficznego modelu samochodu. To oznacza, że w każdym z modelów, niezależnie czy jest to Ford Focus 1 czy Ford Focus 2 pokrowce na siedzenia leżą jak ulał.

Perfekcyjne wykończenie i wysoka jakość materiałów zapewnia naszym pokrowcom świetny wygląd – jedyne co jest zaskakująco niskie to cena.

Pokrowce Ford Focus we wzorze podstawowym lub niestandardowym

Na stronie Seat-Styler’a mają Państwo do wyboru dwie możliwości, aby zaprojektować pokrowce na siedzenia z imitacji skóry. Jeżeli są Państwo zwolennikami klasycznej i prostej formy, mogą Pańtwo wybrać jeden z naszych ośmiu wzorów BASIC. Są one wykonane z najwyższej jakości imitacji skóry i gwarantują niepowtarzalny wygląd-przy bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli życzą sobie Państwo jednak pokrowce z imitacji zamszu, wraz z indywidualną możliwością wyboru poszczególnych części od obicia po szwy-mogą skorzystać Państwo z naszego konfiguratora. U Seat-Stylera profesjonalnie wykonane otrzymają Państwo pokrowce na siedzenia do Forda Focus, indywidualnie zaprojektowane i łatwe w montażu.