Pokrowce Ford Mondeo

Szyte na miarę oraz idealnie dopasowane

Opinie klientów na temat pokrowców samochodowych do Forda Mondeo

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

wyslij nam swoje zdjecie

Ford Mondeo 3Już teraz zamów pokrowce do Forda Mondeo!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wzór podstawowy

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów dla Forda Mondeo!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Przy tak dużym wnętrzu, jakie zapewnia Ford Mondeo, wygląd siedzeń powinien być bez zarzutu, inaczej traci na tym całość samochodu. Jeżeli pokrowce na siedzenia w Państwa samochodzie wykazują się zużyciem albo chcą Państwo nadać wnętrzu inny charakter- pokrowce na siedzenia ZACASi są fantastycznym rozwiązaniem. Pokrowce na fotele do Forda Mondeo są wykonane na miarę, ale i również wykończone oryginalnymi szwami producenta. Ten wzór OEM, który czyni nasze pokrowce takimi wyjątkowymi, zapewnia idealne dopasowanie- przez co trudno odróżnić je od fabrycznie wykonanych pokrowców od producenta. W ten sposób Państwa samochód nabierze wyjątkowego stylu, a siedzenia na długo pozostaną w nienagannym stanie.

Spersonalizowane siedzenia w Państwa Fordzie Mondeo

Aby dopasować pokrowce na siedzenia do wnętrza Państwa Forda Mondeo, jeżeli nie odpowiadają Państwu nasze wzory podstawowe, mogą je Państwo indywidualnie zaprojektować w naszym konfiguratorze-wystarczy wybrać model samochodu, w tym wypadku Ford Mondeo i kompletnie zindywidualizować swoje pokrowce na siedzenia Forda Mondeo. Do wyboru mają Państwo trzy różne materiały (imitacja skóry, skóra naturalna, zamsz), wiele kolorów części zewnętrznych i wewnętrznych oraz przeszyć jak i dodatki. I już wkrótce nowe pokrowce na siedzenia będą w drodze do Państwa domu!