Pokrowce Ford Sierra

Szyte na miarę i idealnie dopasowane

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Forda Sierry

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

wyslij nam swoje zdjecie

Ford Sierra XR4i


Już teraz zamów pokrowce Ford Sierra!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów dla Forda Sierry!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Ford Sierra XR4i należy do rarytasów rodziny Forda. W marcu 1983 roku został zaprezentowany na międzynarodowym salonie samochodów w Genewie a jego sportowy wygląd został od razu doceniony przez klientów. Ten model należy do pierwszej generacji Forda Sierry, produkowanego od 1983-1985 roku. Druga generacja została zaprezentowana pięć lat później i odznaczała się dużo prostszym wzornictwem. Pokrowce na siedzenia do Forda Sierry od Seat-Styler’a przeznaczone są dla osób, które już od lat jeżdżą tym modelem i powoli zauważają ślady zużycia lub przezornie chcą chronić swoje oryginalne pokrowce na siedzenia przed zniszczeniami. Przez użycie najwyższej jakości materiałów i oryginalnych przeszyć producentów,  pokrowce na siedzenia leżą idealnie-tak, że nie różnią się od fabrycznego wykończenia samochodu-w ten sposób mogą Państwo niesamowicie zwiększyć wartość swojego samochodu.

Ekskluzywność za niewielką cenę

Mówiąc o wyposażeniu swojego Forda Sierry w nowe pokrowce na fotele od Seat-Styler’a, nie chodzi tutaj o normalne pokrowce na siedzenia. Nasze pokrowce na siedzenia marki ZACASi wyróżniają się tym, że każdy z nich produkowany jest dla specyficznego modelu samochodu. Dzięki oryginalnym szwom, pokrowce na fotele leżą jak ulał nie tworząc zagnieceń i przesunięć. Perfekcyjne wykonanie i materiały najwyższej jakości, sprawią, że Państwa Ford Sierra XR41 nabierze nowego, świeżego wyglądu. Decyzja o tym jak będą wyglądały Państwa pokrowce na siedzenia należy tylko do Państwa.

Pokrowce na siedzenia we wzorze podstawowym lub indywidulanie zaprojektowane

Na stronie Seat-Styler’a mają Państwo do wyboru dwie możliwości, aby zaprojektować pokrowce na siedzenia z imitacji skóry. Jeżeli są Państwo zwolennikami klasycznej i prostej formy, mogą Państwo wybrać jeden z naszych ośmiu wzorów BASIC. Są one wykonane z najwyższej jakości imitacji skóry i gwarantują niepowtarzalny wygląd-przy bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli życzą sobie Państwo jednak pokrowce z imitacji zamszu, wraz z indywidualną możliwością wyboru poszczególnych części od obicia po szwy-mogą skorzystać Państwo z naszego konfiguratora. U Seat-Styler’a profesjonalnie wykonane otrzymają Państwo pokrowce na siedzenia do Forda Sierry, indywidualnie zaprojektowane i łatwe w montażu.