Ford_logo

Pokrowce Ford

Idealnie dopasowane pokrowce samochodowe

Proszę wybrać model Forda albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców do Forda

pokrowce-ford-focus-1-02

Ford Focus

ford-focus-2

Ford Focus

ford-focus-3

Ford Focus

ford-focus-4

Ford Focus

ford-focus-5

Ford Focus

Ford zalicza się do jednej z najbardziej lubianych amerykańskich marek samochodów. Na Seat-Styler dajemy Państwu możliwość nadania mu nowego blasku i wyróżnienia z tłumu dzięki naszym skórzanym pokrowcom. Nasz asortyment obejmuje pokrowce do następujących modeli Forda: Ford Focus, C-Max i Mondeo. Ekskluzywny wygląd skóry pokrowców nadaje pojazdowi osobistego charakteru i znacznie poprawia wygląd jego wnętrza. Produkujemy nasze pokrowce z myślą o idealnym dopasowaniu do Państwa foteli samochodowych. Nawet ich obszycie odzwierciedla oryginalny szew producenta samochodu.

Zachęcamy do wyboru jednego z naszych popularnych wzorów podstawowych lub samodzielnego zaprojektowania pokrowców do Forda Focus, C-Max lub Mondeo według własnego pomysłu: mogą Państwo wybierać spośród szerokiej gamy kolorów, różnych materiałów oraz innych dodatków. Szyte na miarę pokrowce samochodowe są dostępne na Seat-Styler.pl  od zaraz. Naszemu wieloletniemu doświadczeniu zaufało już tysiące klientów z całego świata.

Dopasowane pokrowce samochodowe do Forda Focus, C-Max & Co.

Każde skórzane obicie od Seat-Styler produkowane jest z zastosowaniem  designu OEM, czyli obszycia pokrowców odzwierciedlającego fabryczny szew foteli producenta samochodu. W efekcie, pokrowce po naciągnięciu na siedzenia samochodowe wyglądają jak oryginalne. Wybierając idealne pokrowce do wnętrza samochodu, mogą Państwo zdecydować się na jeden z naszych ośmiu podstawowych wzorów lub samodzielnie zaprojektować swoje pokrowce za pomocą naszego konfiguratora. Wzory podstawowe charakteryzują się klasycznym zestawieniem, a ze względu na duży popyt są również dostępne od zaraz.  Te wzory zostały już wstępnie skonfigurowane i mają ponadczasowy wygląd. Tego typu pokrowce byłyby prawdziwą gratką np. w Fordzie Ka. Ci, którzy chcieliby łączyć ze sobą kolory, materiały i szwy na swoich skórzanych pokrowcach, mogą dać się ponieść wyobraźni i zaprojektować jedyne w swoim rodzaju obicia tapicerskie za pomocą konfiguratora ZACASi. Mogą Państwo wystylizować pokrowce do swojego Forda według własnego uznania. Skóra i zamsz są dostępne zarówno w wersji naturalnej jak i sztycznej. Ponadto, można wybierać spośród wielu kolorów, a także dodawać dodatki takie jak perforacja lub piping.

Najwyższa jakość dla Twojego Forda C-Max, Focus & Co.

Wszystkie pokrowce do modeli Forda są produkowane przez naszego producenta ZACASi. ZACASi gwarantuje użycie najlepszych materiałów oraz precyzyjne wykończenie wszystkich pokrowców. Zatem, pokrowce na fotele samochodowe do Forda Focus, C-Max i Mondeo są dopasowane niczym oryginalne pokrycia. Zbędny jest rónież uciążliwy montaż w warsztacie tapicerkim. Nasze pokrowce mogą zostać zainstalowane przez Państwa samodzielnie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pokrowców do Forda. Jeśli przed zakupem chcieliby Państwo przyjrzeć się naszym pokrowcom, zachęcamy do umówienia się na termin i odwiedzenia naszego biura w Berlinie.