Pokrowce Hyundai ix20 szyte na miarę

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Hyundai ix20

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce-hyundai-ix20-01

Hyundai ix20Już teraz zamów pokrowce na siedzenia do Hyundai ix20!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

pokrowce wzory podstawowe
Wzór podstawowy

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Dzięki pokrowcom na siedzenia od Seat-Styler mogą Państwo całkowcie odnowić wnętrze swojego kompaktowego Hyundai ix20. Nasze pokrowce na siedzenia do Hyundai ix20 nie tylko podniosą standard Państwa samochodu, ale również zachwycą swą praktycznością. Doskonale dopasowane wykończenie produktu zapobiega irytującemu przesuwaniu się nakryć na fotelu, co się często zdarza w przypadku uniwersalnych pokrowców. Również wykorzystane materiały spełniają najwyższe wymagania. Grupa ZACASi, z którą współpracujemy juz od wielu lat, produkuje obicia tapicerskie z zastosowaniem wyłącznie wysokiej jakości skóry naturalnej oraz sztucznej, a także imitacji zamszu, tych samych materiałów, które są wykorzystywane w oryginalnych obiciach tapicerskich przez producenta samochodów.

Pokrowce samochodowe dostosowane do życzeń klienta

W Seat-Styler mogą Państwo samodzielnie zaprojektować nowy design wnętrza swojego Hyundai ix20. Jeżeli są Państwo zwolennikami standardowego designu, zachęcamy do wyboru jednego z naszych ośmiu podstawowych wzorów. Modele wykonane z najwyższej jakości imitacji skóry są nie tylko łatwe do czyszczenia, oddychają oraz przepuszczają ciepło, ale również zostaną Państwu natychmiast dostarczone. Dzięki naszemu konfiguratorowi siedzeń mają Państwo możliwość samodzielnego definiowania każdego szczegółu pokrowców na fotele do swojego Hyundai ix20. Poza rodzajem i kolorem tapicerki, można również dobrać kolor obszycia oraz dodatki. Aby przekonać się o imponujących efektach końcowych, zapraszamy do obejrzenia przykładowych zdjęć w naszej galerii.