Hyundai_logo

Pokrowce Hyundai

Nadaj wnętrzu samochodu nowego blasku dzięki Seat-Styler

Proszę wybrać model marki Hyundai albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców Hyundai

pokrowce-hyundai-ix20-01

Hyundai ix20

pokrowce-hyundai-ix20-05

Hyundai ix20

pokrowce-hyundai-ix20-02

Hyundai ix20

W mgnieniu oka mogą Państwo sprawić, że Państwa samochód uzyska nowy, niepowtarzalny wygląd. Zamawiając swoje pokrowce na siedzenia u Seat-Styler’a, zyskają Państwo nie tylko na atrakcyjnych cenach, ale będą mieli Państwo możliwość indywidualnego projektu swoich pokrowców. Nasz konfigurator zapewnia setki różnych możliwości łączenia materiałów i wzorów. Mają Państwo do wyboru pokrowce na siedzenia z materiałów takich jak: skóra, zamsz lub imitacja skóry, do tego kolory wewnętrznej i zewnętrznej części siedzeń oraz oczywiście kolory szwów i ewentualne dodatki.

Wykorzystany w każdym pokrowcu na siedzenia Hyundai wzór OEM (Original Equipment Manufacturer), sprawia, że rodzaj przeszyć zaprojektowany jest na wzór oryginalnych szwów od producenta. Pokrowce na fotele są szyte na miarę specjalnie do Państwa Hyundai’a-dlatego leżą jak ulał i nie pozwalają na powstawanie zagnieceń i przesunięć. ZACASi jest producentem, z którym współpracujemy od lat, odznacza się dbałością o tradycję i najwyższą jakością.

Zawartość przesyłki od Seat-Styler’a zawiera DVD z dokłądną instrukcją montażu, która ułatwi Państwu zamontować swoje pokrowce na siedzenia samodzielnie w swoim Huindai’u, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.