Pokrowce Mazda CX-5

Indywidualne i dokładne dopasowanie do modelu Mazda CX-5

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Mazda CX-5 

Niestety obecnie nie posiadmy żadnych zdjęć od naszych klientów. Wyślij zdjęcie jako pierwszy!

wyslij nam swoje zdjecie

Mazda CX-5

Już teraz zamów pokrowce Mazda CX-5 !

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

pokrowce wzory podstawowe

Wybierz jeden z podstawowych wzorów.

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Mazda CX-5 to japońska Limuzyna (SUV), czyli SUV z komfortem porównywalnym do limuzyny.
Premiera miała miejsce w roku 2011 na targach IAA we Frankfurcie. Wielokrotnie nagradzany model SUV narodził się w Hiroszimie i produkowany jest wyłącznie tam. Jego konstrukcja jest bardzo dynamiczna i sportowa, lecz niestety skórzane fotele nie należą do standardowego wyposażenia. Seat-Styler posiada w ofercie pokrowce do modelu Mazda CX-5, które są znacznie tańsze niż skórzane fotele wykonane przez samego producenta marki Mazda. Podczas jazdy z prędkością, z jaką zaprogramowany został model Mazda CX-5 przyjemność jazdy jest oczywista a ukoronowaniem tej przyjemności będą pokrowce ZACASi.

Wysokiej jakości pokrowce Mazda CX-5 o skórzanym efekcie

Pokrowce Seat-Styler wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów jak skóra naturalna bądź ekologiczna, są efektowne i łatwe w pielęgnacji a każdemu wnętrzu nadadzą szyku, podnosząc jednocześnie wartość pojazdu.
Dzięki Seat-Styler mają Państwo możliwość zaprojektowania swoich własnych pokrowców wykonanych na miarę, które produkowane są na zamówienie na własnych warunkach, lub zdecydować się na jedną z naszych podstawowych konstrukcji, które nadają prostej, lecz efektownej elegancji w samochodzie.
Pokrowce Mazda CX-5 w wariantach podstawowych produkowane są dla Państwa przez doświadczoną firmę ZACASI z wysokiej jakości materiału skóropodobnego. Dodatkowo dla każdego modelu pokrowców zastosowany jest specyficzny szew OEM, charakterystyczny podczas oryginalnej produkcji przez producenta pojazdu. Tak przygotowane pokrowce na fotele dla modelu Mazda CX-5 dają gwarancję idealnego dopasowania.

Seat-Styler daje Państwu również możliwość samodzielnej konfiguracji za pomocą specjalnie przygotowanego do tego Konfiguratora. Należy wybrać spośród różnych rodzajów materiałów, faktur, kolorów oraz dodatków, które dodadzą wnętrzu pojazdu nowego blasku. Połączenie sztucznego i naturalnej skóry jest możliwe.

Super lekki samodzielny montaż

Pokrowce na fotele samochodowe do modelu Mazda CX-5 są bardzo łatwe do zamontowania. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby można było naciągnąć je na starą tapicerkę, dzięki czemu pracochłonna instalacja jest zbędna. Łatwe i przejrzysta instrukcji oraz dołączona do zamówienia instrukcja DVD jest wliczona w zamówienie. Dzięki dokładnej i starannej obróbce każdego naszego produktu wszystko pasuje doskonale niczym druga skóra. Przekonaj się sam i zamów pokrowce do modelu Mazda CX-5 we wzorze podstawowym lub według własnej konfiguracji — stwórz swoje indywidualne wnętrze, jak tylko chcesz — na Seat-Styler.pl!