Wysokiej jakości pokrowce Mazda MX-5

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia Mazda MX-5 

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce mazda mx-5 na+nb -02

Mazda MX-5 NA

pokrowce mazda mx-5 na+nb -61

Mazda MX-5 NB

pokrowce mazda mx-5 nc -03

Mazda MX-5 NC

Już teraz zamów pokrowce na siedzenia do Mazda MX-5!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

pokrowce wzory podstawowe
Wzory podstawowe

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów dla Mazda MX-5

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Moda na model Mazda MX-5 rozkwitła pod koniec lat 80. Ponownie popularność tego samochodu znajduje swoje odzwierciedlenie w danych sprzedażowych. Od 1989 do 2011 roku był najlepiej sprzedającym się modelem w swoim rodzaju-nie bez powodu. Sportowa elegancja emanuje wyjątkową atmosferą. Dzięki temu należy nałożyć większy nacisk podczas projektowania indywidualnych pokrowców dla modelu Mazda MX-5. Na Seat – Styler znajdziesz dopasowane pokrowce z prawdziwej bądź sztucznej skóry, wykonane według specyfika ci producenta, dzięki czemu układają się na fotelach niczym druga skóra.

Pokrowce w wielu wariantach konstrukcyjnych

Seat-Styler daje możliwość zaprojektowania pokrowców do modeli samochodu Mazda, w wysokiej jakości oraz według własnego pomysłu. Istnieje możliwość wyboru z ośmiu podstawowych wzorów, wykonanych z wysokiej jakości imitacji skóry, dostępnych zazwyczaj od ręki ze względu na duże zainteresowanie. Jeśli woleliby Państwo samodzielnie zdecydować jak ma wyglądać Państwa tapicerka proponujemy skorzystać z naszego konfiguratora. Od pierwszej klasy imitacji skóry, zamszu i skóry w różnych wariantach kolorystycznych, do koloru szwu oraz innych fantazyjnych dodatków, takich jak obszycia lub szew Królewski – to i wiele innych możliwości oferujemy Państwu podczas samodzielnej konfiguracji pokrowców na siedzenia samochodowe dla modelu Mazda MX-5

Wszystkie nasze Pokrowce na siedzenia produkowane są w ścisłej współpracy z grupą ZACASi, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości skóry wnętrz samochodowych. Dokładność dopasowania można osiągnąć przez procedury stosowane przez ZACASi, które nie są możliwe w konwencjonalnych zakładach tapicerskich. Przetwarzanie materiałów w kilku warstwach, w tym podszewka i dokładne co do milimetra dostosowanie do każdego typu pojazdu, jak również stosowanie najwyższej jakości surowców z branży motoryzacyjnej daję Państwu gwarancję najlepszej jakości. Dopełnieniem wyglądu pokrowców na siedzenia dla Mazda MX-3, MX-5 i MX-6 jest stosowany podczas produkcji szew OEM, czyli oryginalny szwy producenta, który pozwala uzyskać efekt doskonałego wykończenia.

Podnieś wartość swojego samochodu poprzez zmiany we wnętrzu

Zmiana wizualna wnętrza z Seat-Styler nie jest trudna. Na Seat-Styler, można dostosować swoje własne pokrycie siedzeń samochodowych dla Mazda MX-5 w kilku krokach. Nakładanie pokrowców jest równie proste. Dzięki dołączonej płycie DVD z objaśnieniem instalacji oraz szczegółowymi instrukcjami montażu poradzi sobie z nimi każdy, nawet największy laik. Aby sprawdzić, jak Mazda MX-5 może wyglądać po końcowym montażu, zajrzyj do naszej bogatej galerii. Można tam znaleźć zdjęcia naszych klientów, którzy już wyposażyli swoje auta w pokrowce Seat-Styler.