Mazda_logo

Pokrowce Mazda

Tapicerka najlepszej jakości

Proszę wybrać model Mazdy albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców do Mazdy

pokrowce mazda mx-5 na+nb -30

Mazda MX-5

pokrowce mazda mx-5 na+nb -73

Mazda MX-5

pokrowce mazda mx-5 na+nb -61

Mazda MX-5

pokrowce mazda mx-5 na+nb -71

Mazda MX-5

pokrowce mazda mx-5 na+nb -31

Mazda MX-5

Pojazdy japońskiej firmy mazda charakteryzują się różnorodnością, co powinno zostać odzwierciedlone również we wnętrzu samochodu. Precyzyjne oraz wykonane według wzoru producenta Mazda, pokrowce na siedzenia samochodowe pozwalają wizualnie zwiększyć wnętrze samochodu, zachowując równocześnie osobista oraz indywidualną estetykę odzwierciedlającą charakter właściciela. Tylko u nas możecie Państwo samodzielnie zaprojektować swoje własne szyte na miarę pokrowce na siedzenia samochodowe.

 

Stwórz swoje własne pokrowce na siedzenia samochodowe dla dowolnego modelu marki Mazda.

Pokrowce na siedzenia samochodowe dla wszystkich bieżących modeli marki Mazda mogą Państwo zaprojektować samodzielnie lub wybrać jeden z 8 wzorów dostępnych w zakładce Podstawowe wzory. Nasze gotowe już projekty wykonane są z wysokiej jakości sztucznej skóry w najwyższej jakości. Na przykład idealnie dopasowane pokrowce na siedzenia samochodowe dla modelu Mazda MX-3 mogą efektownie zmienić oraz podnieść standardy wnętrza, a w przypadku późniejszej wymiany swojego pojazdu nasze pokrowce znaczne zwiększają wartość rynkowa pojazdu.

Jeśli chcieliby Państwo, aby wygląd pokrowców na siedzenia samochodowe był jeszcze bardziej indywidualny, dopasowany do wnętrza, oraz zwierał osobiście dobrane detale, jest to możliwe z pomocą naszego konfiguratora. Oprócz skóry naturalnej oferujemy również pokrowce wykonane ze skóry sztucznej oraz z zamszu. Pokrowce dla modelu Mazda MX-5 Roadster mogą zostać optymalnie dopasowane do wnętrza samochodu sportowego. Skóra, kolor, szwy, oraz dodatki takie jak obszycie, perforacja materiału czy szew Royal Step na Państwa życzenie dobieramy indywidualnie.

Szczególne cechy pokrowców na fotele samochodowe od Seat-Styler

Wszystkie nasze pokrowce produkowane są według wzoru OEM, który tworzony jest według oryginalnego wzoru producenta. Gwarantuje to optymalny, autentyczny oraz oryginalny wygląd. Kolejną cechą szczególną jest produkcja tylko z wysokiej jakości surowców. We współpracy z ZACASi przetwarzane zostaje kilka warstw skóry, uzyskując dzięki temu specjalną podszewkę, za pomocą której pokrowce dopasowują się do siedzenia samochodowego niczym druga skóra, nie przesuwają się oraz nie powstają wszelkiego rodzaju pęcherze, ani zagniecenia.

Wszystkie pokrowce na fotele samochodowe Seat-Styler przeznaczone są do samodzielnego montażu. Dzięki inteligentnemu oraz praktycznemu systemowi mocowania, założenie pokrowców jest bardzo proste i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Do zamówionych pokrowców dołączamy instrukcję obsługi oraz płytę DVD. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące montażu lub innych spraw związanych z naszymi pokrowcami samochodowymi, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Aby przekonać się co do jakości oraz ujrzeć jak wyglądają wyposażone już modele marki Mazda, zapraszamy do Galerii gdzie nasi klienci z dumą, prezentują swoje auta wyposażone w pokrowce od Seat-Styler.