Pokrowce syzte na miarę dla Mercedes 190

Mercedes 190 założył pierwszy pojazd riedniej klasz Mercedes i jest poprzednikiem dzisiejszej klasy C. Sposrzegany wśród wielbicieli samochodów jako absolutny klasyk.

Wnętrze w większości przypadków potrzebuje gruntowny remont  już dziś. Demontowane foteli i brud we wnętrzu zaszkodzą wizerunkowi Twojego Mercedes 190.

Aby temu przeciwdziałać, Seat-Styler oferuje doskonałą okazję: Jak możesz zmodernizować szwój Mercedes 190?

Pokrowce dla Mercedes 190 rewaloryzują Twoje wnętrze!

1225_autositze_beziehen_Mercedes_C-Klasse

Z pokrowcami od Seat-Styler można podnieść wnętrze swojego pojazdu na nowy poziom, a nawet indywidualnie go ukształtować. Masz możliwość wyboru preferowanrgo modelu z naszych ośmiu podstawowych wzorów, albo stać się samemu projektantem i stworzyć swój własny, unikalny wzór.

Nasz konfigurator pomoże Ci w tym. Pozwala on połączyć cztery materiały, szeroką gamę kolorów i inne dodatki, idealny wzór dla 190S Mercedes. Dzięki naszej konstrukcji OEM nasze pokrowce samochodowe są idealnie dopasowane do samochodu, jak druga skóra.

Pokrowce dla Mercedes 190 – unikalny komfort i ochrona dla Twoich siedzeń

Przy montażu Seat-Styler możesz polepszyć swoje siedzenia na nie tylko wizualnie, również uchronićoryginalne fotele przed zużyciem, brudem i plamami. Poprzez idealne dopasowanie będziesz siedział bardziej komfortoweo niż kiedykolwiek wcześniej.

Inne zalety:

  • produkt szyty na miarę
  • niska cena
  • indywidualne dopasowanie
  • najlepszy materiał
1220_autositzbezuege_Mercedes_C-Klasse

Zamów teraz swoje pokrowce Mercedes 190!

Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Stworz teraz swój indywidualny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Pozwój się zainspirować tysiącami zdjęć naszych klientów. Znajdziesz to w naszej galerii. Są dostępne dla Ciebie zdjęcia już wyposażonych pojazdów.

1223_sitzbezuege_mass_Mercedes_C-Klasse
1217_ledersitze_Mercedes_C-Klasse
1215_autositze_beziehen_Mercedes_C-Klasse

Podstawowe wzory

Nasze ponadczasowe podstawowe wzory wykonane z wysokiej jakości materiału skóropodobnego, który jest bardzo trwały. Nawet po kilku latach, materiał zachowuje skórzany wygląd.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Zamój już teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Skorzystaj z naszego konfiguratora. Masz wybór pomiędzy różnymi materiałami, kolorami i dodatkami, aby uczynić Twój Mercedes 190 wyjątkowym.

Opcje konfiguratora:

Materiał

U nas otrzymasz unikalne pokrowce, wykonane z najwyższej jakości materiału. Nasz producent ZACASI ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji pokrowców i dlatego są wysokiej jakości. Dostaniesz to z gwarancją najlepszej ceny. Możesz wybierać spośród: skóry syntetycznej, imitacji zamszu, skóry naturalnej lub luksusowej eko-skóry.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Właśnie ze względu na niską cenę i wysoką jakość skóra syntetyczna jest jednym z naszych najbardziej popularnych materiałów. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia. Ponadto materiał ten jest odporny na działanie światła słonecznego, wilgoć i brud.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Nie tylko elegancki wygląd, ale również miękka i elastyczna powierzchnia, robi ten materiał czymś specjalnym. Można połączyć go z pokrowcami ze skóry syntetycznej lub skóry naturalnej.

Cena eko-skóra: 569€

Cena skóra naturalna: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Masz zagwarantowane ekskluzywne doświadczenie z naszymi pokrowcami z naturalnej skóry. Oprócz pięknego wyglądu  również chronią Twoje oryginalne fotele. Są odporne na działanie wielu szkodliwych czynników i łatwe do czyszczenia

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Czeka na Ciebie wybór z 15 różnych kolorów. Wysoka jakość materiału nie tylko utrzymuje swój kolor z upływem czasu, ale jest również luksusowa eko-skóra jest bardzo trwała i odporna na wiele szkodliwych wpływów.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru:

Tak otrzymasz pokrowce według swoich życzeń!

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Stwórz swój projekt marzeń z naszym konfiguratorem!

O nas

Nasze pokrowce dla twojego  Mercedes 190 W201

Oprócz ekskluzywnego wyglądu, nasze pokrowce Seat-Styler oferują również ochronę przed wieloma szkodliwymi wpływami. U nas nie dostaniesz konwencjonalne pokrowce na siedzenia, ale ekskluzywne szyte na miarę dla Mercedes 190 W201.

Poślizgnięcia lub poduszki powietrzne są z naszymi pokrowcami na fotele już w przeszłości. Pokrowce dopasowane są jak druga skóra do oryginalnych foteli Mercedes. Wykarzystają tą sznsę i podnieś wartość swojego samochoru!

396_autositz_bezuege-_Audi_A5-1

Przetwarzając wyłącznie wysokiej jakości materiały, możemy zagwarantować pełną satysfakcję klienta. Nasz producent ZACASi już posiadają wieloletnie doświadczenie w tym segmencie.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów, lub stwórz własne indywidualne pokrowce i zrób swój Mercedes 190 W201 współczesnym klasykiem!

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach  Mercedes 190?

Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru – i to wszystko w niskiej cenie!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń. Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego Mercedes 190!

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce dla Mercedes 190 i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]