Pokrowce dla Mercedes klasy B W 242/246

Dynamika spotyka sportowość: Mercedes Klasy B, teraz przybył w drugim pokoleniu i ucieleśnia zwinność, ale w tym samym czasie pozostaje typowy elegancki design Mercedes.

Szlachetny zewnętrzny wygląd zawiera również dopasowane wnętrze. Aby uchronić Twoje oryginalne fotele przed zużyciem i brudem, i uczynić ich bardziej użytecznymi Seat-Styler oferuje idealną okazję:

Chcesz uchronić swoje oryginalne fotele i wyróżnić swój Mercedes Klasy B z tłumu?

Pokrowce dla Mercedes klasy B zrobią Twój samochód wyjątkowym!

229_autoschonbezuege_Audi_A4

U seat-Styler możesz uszlachetnić Mercedes przy niewielkim wysiłku. Oferujemy różne ponadczasowe podstawowe wzory lub możliwość tworzenia własnych pokrowców za pomocą naszego konfiguratora siedzeń. Wystarczy tylok kilka kroków, żeby uzyskać całkowicie nowe wnętrze.

Nasz konfigurator siedzeń oferuje szeroki wybór materiałów, kolorów i dodatków. Stwórz własne indywidualne pokrowce dla Mercedesa i zrób go prawdziwym unikatem!

Maksymalny komfort i ochrona dla Twoich siedzeń

Pokrowce Mercedes Klasy B od Seat-Styler rewaloryzują wnętrze Twojego samochodu. Jednocześnie pokrowce chronią oryginalne fotele przed brudem i ścieraniem skóry.

Nasze pokrowce są idealnie dopasowane do Twoich foteli i leżą jak druga skóra. Aby zapobiec zużyciu i zrobić żeby Twój Mercedes klasy B przyciągał wzrok!

Z Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru:

  • indywidualne i eksperckie porady
  • indywidualne wzory
  • niska cena
  • produkt szyty na miarę
  • wysokiej jakości materiał
907_ledersitze_BMW_3er_e90

Zamów teraz pokrowce Mercedes klasy B!

Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Stworz teraz swój indywidualny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Bądź pierwszy

Mercedes Klasy B, mamy nowy w naszym asortymencie, dlatego niestety nie możemy zprezentować Ci zdjęcia Klientów. Wyślij nam pierwszy swoje zdjęcia w pełni wyposażonego Mercedes i zainspiruj innych klientów. Zobaczyć naszą galerię, warto w każdym razie, bo znajdziesz tam dużo zdjęć już wyposażonych pojazdów naszych klientów.

BE-the-first-neu

Podstawowe wzory

Dla produkcji naszych podstawowych wzorów, używamy wysokiej jakości skóropodobny materiał. Charakteryzuje się on wysoką trwałością i rzeczywistym wyglądem skóry. Ponieważ nasze podstawowe wzory są ponadczasowe, ale także eleganskie i ekskluzywne, są oni nazwane na cześć wybitnych miast, które mają te same cechy.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Zamój już teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Nasze podstawowe wzory nie są to, czego szukałeś? Spróbuj nasz konfigurator i zaprojektój własne pokrowce dla Mercedes kalsy B. Możesz wybierać spośród różnych materiałów, kolorów i dodatków odpowiednie do swoich życzeń i tym samym zrobić swój samochód niepowtarzalnym.

Opcje konfiguratora:

Materiał

U nas dostaniesz tylko najlepsze z najlepszego. Dlatego nasz producent ZACASI używa tylko najwyższej jakości materiały. Możesz wybierać spośród: eko-skóry, imitacji zamszu, skóry naturalnej lub luksusowej eko-skóry, naszego nowego materiału. Dostaniesz napewno więcej za swoje pieniądze, ponieważ oferujemy Ci gwarancjaę najlepszej ceny!

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Właśnie ze względu na niską cenę i wysoką jakość skóra syntetyczna jest jednym z naszych najbardziej popularnych materiałów. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia. Ponadto materiał ten jest odporny na działanie światła słonecznego, wilgoć i brud.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Nie tylko elegancki wygląd, ale również miękka i elastyczna powierzchnia, robi ten materiał czymś specjalnym. Można połączyć go z pokrowcami ze skóry syntetycznej lub skóry naturalnej.

Cena eko-skóra: 569€

Cena skóra naturalna: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Masz zagwarantowane ekskluzywne doświadczenie z naszymi pokrowcami z naturalnej skóry. Oprócz pięknego wyglądu  również chronią Twoje oryginalne fotele. Są odporne na działanie wielu szkodliwych czynników i łatwe do czyszczenia

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Czeka na Ciebie wybór z 15 różnych kolorów. Wysoka jakość materiału nie tylko utrzymuje swój kolor z upływem czasu, ale jest również luksusowa eko-skóra jest bardzo trwała i odporna na wiele szkodliwych wpływów.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru:

Tak otrzymasz pokrowce według swoich życzeń!

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Stwórz swój projekt marzeń z naszym konfiguratorem!

O nas

Nasze pokrowce dla Mercedes Klasy B

U nas otrzymasz ekskluzywne szyte na miarę pokrowce dla oryginalnych foteli Mercedes klasy B. Dzięki konstrukcji OEM, nasze pokrowce pasują do oryginalnych foteli jak druga skóra.

Ale nie tylko z tego powodu nasze pokrowce istotnie różnią się od konwencjonalnych pokrowców, również oferują oni znacznie większą ochronę przed szkodliwymi wpływami.

Gwarantujemy absolutną satysfakcję!

396_autositz_bezuege-_Audi_A5-1

Z naszymi szytymi na miarę pokrowcami dla Twojego Mercedesa klasy B zmodernizujesz swój samochód w krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów, lub zaprojektuj własne pokrowce. Z naszymi wysokiej jakości pokrowcami masz gwarancję satysfakcji!

Spraw aby Twój samochód przyciągał wzrok!

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach  Mercedes 190?

Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru – i to wszystko w niskiej cenie!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń. Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego Mercedes klasy B!

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce Mercedes i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]