Nasze obecnie dostępne modele Mercedes klasy C

Mercedes klasa C 202

Klasa C 202 jest już na drodze od 1993 roku i przekonuje swoją niezawodnością i solidnością.

Oczywiście, wnętrze ma już swoje lata po tak długim czasie. Plamy i ślady zużycia są widoczne na siedzniach. Ale to nie musi tak zostawać.

Seat-Styler oferuje doskonałą okazję do wizualnego polepszenia Twojego Mercedes 202 jednocześnie chroniąc oryginalne fotele.

Jak możesz rewaloryzowac swoje fotele?

Pokrowce Mercedes klasy C 202 od Seat-Styler to rozwiązanie!

1241_autoschonbezuege_Mercedes_C-Klasse

Nasze wysokiej jakości, szyte na miarę pokrowce w krótkim czasie zrobią Twój Mercedes W202 czy S202 top-modern klasykiem. Z naszymi pokrowcami na Mercedes C, samochód świeci nowym blaskiem.

Oprócz naszuch podstawowuch wzorów jest dostępny również nasz konfigurator siedzeń , który pozwala na projektowanie własnych indywidualnych pokrowców. Wybierz zpośród różnych materiałów, dodatków i kolorów, które Ci się podobają.

Pokrowce dla Mercedes Klasy C 202 są dostępne dla następujących modeli:

Mercedes kalsa C w202

Mercedes kalsa C s202

Przekonaj się sam!

Zobacz naszą galerię i daj się przekonać. Można zobaczyć tu zdjęcia klientów już w pełni wyposażonych pojazdów. Zrób swój Mercedes klasy C naprawde niepowtarzalnym!

Mercedes klasa C 203

Mercedes klasa C 203 cechuje się zwiększoną wydajnością, eleganckością, ponadczasowym wyglądem i bardziej komfortowym wnętrzem w porównaniu do swojego poprzednika. Jest najbardziej produkowanym modelem Mercedes, wyprodukowany ponad 2 miliony razy.

Do szlachetnego zewnętrznego wyglądu dopasowane jest odpowiednie wnętrze. Teraz masz okazję uaktualnić wizualnie wnętrze samochodu, przy jednoczesnej ochronie oryginalnych foteli.

Unikalne pokrowce od Seat-Styler uchronią Twoje siedzenia!

Kilku kroków do nowego wnętrza? Jest to teraz możliwe dzięki naszym pokrowcom od Seat-Styler. Są oni wykonane na miarę dla Mercedes W203 lub S203.

Dzięki naszum pokrowcom dla Twojego Mercedes C, udoskonalenie wnętrza jest możliwe bez konieczności kompletnej przebudowy całego wnętrza. Twój samochód zaświeci nowym blaskiem, z naszymi pokrowcami, które są idealnie dopasowane do Mercedesa.

1304_autositze-neu-_Mercedes_C-Klasse

Pokrowce dla Mercedes Klasy C 203 są dostępne dla następujących modeli:

Mercedes klasy C w203

Mercedes klasy C s203

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Zainspiruj się niepowtarzalnymi wzorami!

Mercedes klasa C 204

Mercedes-Benz 204 jest od 2007 roku trzecią generacją Klasy C. Orientuje się na elegancką koncepcja klasy E i dlatego jest uważany za jednego z najlepszych średniej klasy samochodów.

Teraz masz możliwośc z Seat-Styler zrobić swój Mercedes klasy C 204 wyjątkowym

Wyposaż wnętsze swojego Mercedes niepowtarzalnymi pokrowcami od Seat-Styler!

1371_autoschonbezuege_Mercedes_C-Klasse

Z pokrowcami dla Mercedes-Benz W204 i S204 od Seat-Styler zrobisz wnętrze swojego samochodu niepowtarzalnym. Masz możliwość wyboru spośród naszych podstawowych wzorów lub sam zaprojektować za pomocą naszego konfiguratora własny projekt.

Dzięki naszemu projektowi OEM nasze pokrowce samochodowe są precyzyjnie dopasowane do samochodu i pasują idealnie. Chronią oni również oryginalne fotele Mercedes, a tym samym zwiększają wartość Twojego samochodu.

Pokrowce dla Mercedes Klasy C 204 są dostępne dla następujących modeli:

Mercedes Klasa C W204

Mercedes Klasa C S204

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Zainspiruj się niepowtarzalnymi wzorami!

Mercedes CL 203

Mercedes CL 203 jest sport coupe pokolenia klasy C 203. Z swoim sportowym wzorem, który przekonuje już przez długi czas Mercedes CL 203 zostaje nadal bardzo popularnym.

Jednak z biegiem czasu siedzenia mogą się znosić i zniszczyć wizerunek wnętrza Twojego Mercedes. Teraz masz okazję wizualnie uaktualnić wnętrze Twojego samochodu i jednocześnie uochronić oryginalne fotele Mercedes.

Precyzyjne i stylowe pokrowce dodadzą wartości do swojego samochodu!

1377_ledersitze_Mercedes_CL

Poza ochroną nasze pokrowce oferują niepowtarzalny wygląd. Możesz odnowić swój Mercedes w kilka kroków nie musząc dokonywać pełnej rekonstrukcji. Jego wnętrze będzie świecić zupełnie nowym blaskiem.

Masz kilka opcji do wyboru aby uszlachetnić swój Mercedes C. Po pierwsze: nasze podstawowe wzory, a po drugie: nasz konfigurator siedzień, który pozwala projektować własne pokrowce.

Zobacz naszą galerię!

Nasza galeria oferuje zbiór tysięcy zdjęć już wyposażonych pojazdów. Otrzymaliśmy ich bezpośrednio od naszych klientów jako podziękowanie. Zainspiruj się niepowtarzalnymi wzorami!

Zamów teraz swoje pokrowce Mercedes Klasa C!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie? Stwórz teraz własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Otrzymaliśmy dużo zdjęć od odbiorców naszych szytych na miarę pokrowców Mercedes-Benz Klasy C. Wybierz swój model samochodu!

Nasze wzory

U nas są dostępne dwa warianty projektów „podstawowy” lub „indywidualny”. Zdecyduj się na któryś z naszych klasycznych podstawowych wzorów lub twórz własne pokrowce, według swojego życzenia za pomocą naszego konfiguratora.

Podstawowe wzory

Podstawowe wzory są dostępne w 8 różnych wariantach. Są oni nazwane na cześć słynnych miast, i mogą zrobić Twój Mercedes klasy C tak samo sławnym. Podstawowe wzory mają ponadczasowy projekt, więc zawsze masz top-nowoczesne wnętrze. Są wykonane ze skóry syntetycznej, która jest trwała i zachowuje swój specjalny skórzany wygląd na dłógi czas. Nasze pokrowce są dostępne z logo ZACASI lub bez tylko za 299 €.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Chcesz bardziej indywidualny styl? Możesz za pomocą naszego konfiguratora sam zostać projektantem i stworzyć pokrowce dla swojego Mercedes na własnych warunkach. Możesz wybierać pomiędzy różnymi materiałami, kolorami i dodatkami i uczynić swój pojazd wyjątkowym.

Opcje Konfiguratora:

Materiał

Mozesz wybierać między eko-skórą, imitacją zamszu, skóry naturalnej lub luksusowej eko-skóry. Wszystkie pokrowce skórzane są najwyższej jakości i są produkowane przez naszego producenta ZACASI. Ponadto oferujemy Ci gwarancję najlepszej ceny na nasze produkty.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Eko-skóra jest bardzo wysokiej jakości, pomimo niskiej cenie. To jest szczególnią zaletą. Światło słoneczne, brud, kurz, wilgoć i inne szkodliwe efekty nie stanowią problemu dla sztucznej skóry. Ponadto jest bardzo łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Materiał jest szczególnie miękki i ciepły, ponieważ jego powierzchnia nie jest gładka jak w pokrowców skórzanych. Ponadto, materiał jest łatwy do czyszczenia i pielęgnacji. Nadaje się również dla alergików.

Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Ekskluzywne doświadczenie to nasza skóra naturalna. Jej piękny wygląd, a szczególnie wysoki komfort, to tylko dwie z wielu pozytywnych cech tego materiału. Jest także odporna na działanie promieni słonecznych, brud, kurz, wilgoć i wiele innych.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Szlachetny materiał jest dostępny w 15 kolorach. Charakteryzuje się odpornością na szkodliwe czynniki. Ponadto ma miękką powierzchnię i oferuje wyjątkowy komfort.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Proponujemy ten wybór, aby się upewnić że otrzymasz pokrowce zgodnie z swoimi życzeniami.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze pokrowce dla Mercedes-Benz Klasy C

Nasze pokrowce są nie tylko eleganckie, ale także oferują ochronę Twoje oryginalnym fotelom. Nasze pokrowce nie mogą być porównywane w jakikolwiek sposób z konwencjonalnymi pokrowcami, bo u nas otrzymasz wyłączne szycie na miarę dla Twojego Mercedes klasy C.

Nasz producent ZACASi ma wieloletnie doświadczenie w wykonanywaniu pokrowców, dlatego możemy zagwarantować pełną satysfakcję klienta

281_autoschonbezuege_Audi_A4-220x170

Dzięki unikalnej konstrukcji OEM, którą używa ZACASi do produkcji pokrowców, są oni idealne dopasowane do oryginalnych foteli Mercedes, jak druga skóra.

Mmasz gwarancję idealnego dopasowania do Twojego pojazdu. Proponujemy oprócz naszych podstawowych wzorów również możliwość samemu projektować własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora. Można wybierać spośród różnych materiałów, kolorów i dodatków, które odpowiadają Twojemu Mercedes C. Zrób swój samochód naprawde niepowtarzalnym!

Co jest szczególnego w naszych pokrowcach Mercedes Klasy C?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nie musisz się martwić, jeśli samochód ma ogrzewanie foteli. Nasze pokrowce sa dopasowane do ciepła i są bardzo odporne na ciepło i zimno. Z naszymi pokrowcami Mercedes-Benz Klasy C dokonasz najlepszego wyboru.

Gwarancja najlepszych cen i zadowolenia klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce Mercedes i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]