Dostępne modele Mercedes klasy E

Mercedes Klasa E 210

Od 1995 roku jest Mercedes klasy E na drogach. Mercedes 210 jest następcą Mercedes 124 i zachwyca swoim klasycznym i eleganckim stylem. Ale przez lata są widoczne pierwsze oznaki zużycia, które obniżają jakość wnętrza pojazdu.

Ale mamy odpowiednie rozwiązanie, aby Twój samochód świecił w nowym blasku! Zastanawiasz się, w jaki sposób można ponownie uaktualnić Twoje wnętrze?

Seat-Styler oferuje doskonałą okazję nie tylko upiększyć Twój Mercedes 210, ale równocześnie uchronić!

Nasze pokrowce są dokładnie trafnymi akcesoriami, żeby zmienić Twój Mercedes klasy E!

1345_autositze_beziehen_Mercedes_C-Klasse

Właściwa rewaloryzacja szybko zrobi Twój Mercedes klasy E nowoczesnym klasykiem. Nasze szyte na miarę pokrowce są idealnym rozwiązaniem do tego. Pasują oni jak druga skóra do oryginalnych foteli.

Z nami masz gwarancję, że znajdziesz odpowiednie pokrowce na fotele samochodowe dla swojego Mercedes klasy E. Możesz wybierać z naszych wzorów podstawowych lub tworzyć własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora.

Pokrowce dla Mercedes Klasy E 210 dostępne dla następujących modeli:

Mercedes Klasa E S210

(Kombi)

Mercedes Klasa E W210

(Limuzyna)

Zobacz naszą galerię!

Możesz zobaczyć w naszej galerii tysiące zdjęć już wyposażonych pojazdów, które dostaliśmy jako podziękowanie od naszuch zadowolonych klientów. Zainspiruj się i również upiększ swój Mercedes 210.

Mercedes Klasa E 211

Mercedes klasy E 211 należy do wyższej klasy średniej, a od 2002 roku jest na naszych drogach. Oferuje on bardzo luksusowy wygląd i komfortowe siedzenia. Ale przez lata na drogach siedzenia mają już swoje najlepsze dni za sobą.

Możesz zwrócić stary komfort swojemu Mercedes 211 z naszymi pokrowcami od Seat-Styler. Rewaloryzuj siedzenia swojego Mercedes klasy E z naszymi pokrowcami!

Unikalne pokrowce Seat-Styler uchronią Twoje siedzenia!

Nasze pokrowce wracają pojazdu nie tylko stary urok, ale również zapewniają ochronę przed szkodliwymi wpływami. U nas dostaniesz ekskluzywne pokrowce na fotele Mercedes 211. Dodaj swojemu pojazdu coś zupewnie specjalnego.

Szyte na miarę pokrowce są produkowane przez naszego producenta ZACASi. Rewaloryzują Twój  pojazd a tym samym zwiększą wartość odsprzedaży. Pokrowce są dopasowane jak druga skóra do oryginalnych foteli, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu wzoru OEM.

Sitzbezüge_BMW_1er_e87-1024x686

Pokrowce dla Mercedes Klasy E 211 dostępne dla następujących modeli:

Mercedes Klasa E S211

(Limuzyna)

Mercedes Klasa E W211

(Kombi)

Więcej inspiracja dostaniesz w naszej galerii!

Zobacz naszą kolekcję zdjęć już wyposażonych pojazdów, które otrzymaliśmy od klientów jako podziękowanie. Zrób swój Mercedes 211 wyjątkowym z naszymi pokrowcami!

Mercedes Klasa E 212

Mercedes klasy E 201 produkowany w latach 2009-2016. Jest to pojazd z wyższej klasy średniej. Konstrukcja Mecedes 212 jest szczególnie ekstrawagancka i piękna. Do ekskluzywnego wyglądu koniecznie musi być odpowiednie wnętrze.

U nas uzyskasz szyte na miarę pokrowce dka Mercedes klasy E! Zrób swój pojazd naprawde niepowtarzalnym!

Wyposaż wnętrze swojego Mercedes unikalnymi pokrowcami od Seat-Styler!

Sitzbezüge_BMW_1er_e87-1-1024x686

Z naszymi pokrowcami rewaloryzujesz swój Mercedes 212 w bardzo krótkim czasie. Dzięki konstrukcji OEM wnętrze jest dopasowane idealnie do zewnętrznego wyglądu pojazdu. Pokrowce są wykonane specjalnie dla Mercedes 212, więc poślizg lub powstawanie poduszek powietrznych są wykluczone.

Wybierz z naszych podstawowych wzorów właściwy dla siebie, albo po prostu stworzyć własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora siedzeń.

Pokrowce dla Mercedes Klasy E 212 dostępne dla następujących modeli

Mercedes Klasy E S212

(Limuzyna)

Mercedes Klasa E W212

(Kombi)

Chcesz zobaczyć więcej? Zerknij do naszej galerii!

W naszej galerii znajdziesz szeroki zbiór różnych już wyposażonych w nasze pokrowce pojazdów. Zainspiruj się i swój Mercedes 212 wyjątkowym!

Zamów teraz swoje pokrowce Mercedes Klasa E!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie? Stwórz teraz własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Czeka na Ciebie wiele zdjęć Mercedes Klasy E od naszuch klientów. Wybierz swój model!

Nasze wzory

Wybierz z naszych klasyczyh podstawowuch wzorów swój ulubiony lub stwórz zunewnie indywidualne pokrowce, na własnych warunkach, za pomocą naszego konfiguratora siedzeń.

Podstawowe wzory

Nasze podstawowe wzory są w 8 różnych wariantach. Są bardzo popularne, ponadczasowe i nazwane na cześć znanych miast na całym świecie. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiału skóropodobnego, który jest nie tylko trwały, ale również utrzymuje w dłuższej perspektywie prawdziwy wygląd skóry. Modele te malą nadrukowane logo naszego producenta ZACASI i kosztują tylko 299 zł.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Nie możesz znaleźć żądanego projektu wśród naszych podstawowych wzorów lub chciałbyś coś bardzo indywidualnego? Z Seat-Styler możesz użyć naszego konfiguratora i stać się sememu projektantem! Proponujemy różne materiały, kolory i style, dzięki czemu możesz zaprojektować pokrowce zgodnie z swoimi życzeniami. Zrób swój samochód wyjątkowym!

Opcje Konfiguratora:

Materiał

Materiał najwyższej jakości wyróżnia wizualnie Twoje siedzenia od innych i jednocześnie ich chroni. Możesz wybierać spośród eko-skóry, imitacji zamszu, skóry naturalnej lub luksusowyej eko-skóry. Ponadto dajemy gwarancję najlepszej ceny.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Eko-skóra jest bardzo wysokiej jakości, pomimo niskiej cenie. To jest szczególnią zaletą. Światło słoneczne, brud, kurz, wilgoć i inne szkodliwe efekty nie stanowią problemu dla sztucznej skóry. Ponadto jest bardzo łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Materiał jest szczególnie miękki i ciepły, ponieważ jego powierzchnia nie jest gładka jak w pokrowców skórzanych. Ponadto, materiał jest łatwy do czyszczenia i pielęgnacji. Nadaje się również dla alergików.

Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Ekskluzywne doświadczenie to nasza skóra naturalna. Jej piękny wygląd, a szczególnie wysoki komfort, to tylko dwie z wielu pozytywnych cech tego materiału. Jest także odporna na działanie promieni słonecznych, brud, kurz, wilgoć i wiele innych.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Szlachetny materiał jest dostępny w 15 kolorach. Charakteryzuje się odpornością na szkodliwe czynniki. Ponadto ma miękką powierzchnię i oferuje wyjątkowy komfort.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Proponujemy ten wybór, aby się upewnić że otrzymasz pokrowce zgodnie z swoimi życzeniami.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze pokrowce dla Mercedes-Benz Klasy E

Nie otrzymasz u nas konwencjonalnych pokrowców, ale ekskluzywne szyte na miarę dla Mercedes klasy E-klasa. Używamy unikalny projekt OEM, co powoduje, że pokrowce dopasowane jak druga skóra do oryginalnych foteli.

Oprócz ekskluzywnego wyglądu naszye pokrowce samochodowe od Seat-Styler także oferują większą ochronę dla Mercedes klasy E. Dlatego brud, kurz lub światło słoneczne nie mogą zaszkodzić pokrowcom. Gwarantujemy pełną satysfakcję klienta.

281_autoschonbezuege_Audi_A4-220x170

Z naszymi pokrowcami możesz łatwo rewaloryzować swój Mercedes w kilku krokach. Zaryzykuj i zrób swój pojazd absolutnie niepowtarzalnym.

Dodatkowo do naszych klasycznych podstawowych wzorów oferujemy możliwość stworzyć własne pokrowce samemu. W tym celu dostępne są różne materiały, kolory i dodatki w naszym konfiguratorze.

Co jest szczególnego w naszych pokrowcach Mercedes Klasy C?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nie musisz się martwić, jeśli samochód ma ogrzewanie foteli. Nasze pokrowce sa dopasowane do ciepła i są bardzo odporne na ciepło i zimno. Z naszymi pokrowcami Mercedes-Benz Klasy E dokonasz najlepszego wyboru.

Gwarancja najlepszych cen i zadowolenia klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce Mercedes i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]