Unikalne pokrowce dla Mercedesa SLK

Serię SLK Mercedes wprowadził w 1996 roku. Roadster ma szczególnie sportowy wygląd i jest bardzo kompaktowe. Ze względu na to jazda SLK-Class sprawia dużo przyjemności.

Ale wiele przyjemność z jazdy daje o sobie znać. Siedzenia już dawno widziały swoje najlepsze czasy za sobą? Nie chcesz się na to godzić? Wtedy nasze pokrowce od Seat-Styler są idealnym rozwiązaniem, aby Twój Mercedes SLK zaświecił nowym blaskiem!

Rewaloryzuj swój Mercedes SLK z naszymi pokrowcami!

397_ledersitze_Audi_A5-1024x576

W przeciwieństwie do konwencjonalnych pokrowców, nasze pokrowce są wykonane specjalnie dla Mercedes SLK. Nasza unikalna konstrukcja OEM pozwala na precezyjne dostosowanie naszych pokrowców, pasują jak druga skóra do oryginalnych foteli.

Zrób swój Mercedes naprawdę wyjątkowym, wybierz jeden z naszych klasycznych podstawowych wzorów lub zaprojektuj własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora siedzeń.

Maksymalna ochrona z naszymi pokrowcami dla Twojego Mercedesa!

Nasze pokrowce dla Mercedes SLK idealnie chronią Twój pojazd. Ścieranie lub ślady znoszenia to już przeszłość. Także brud nie jest już problemem żeby się nim martwić!

Inne zalety:

  • produkt szyty na miarę
  • niska cena
  • indywidualne dopasowanie
  • najlepszy materiał
1741_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1-1024x686

Zamów teraz swoje pokrowce Mercedes SLK!

Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Stworz teraz swój indywidualny wzór za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Otrzymasz inspirację w naszej galerii, gdzie możesz znaleźć wiele zdjęć od naszych klientów.  Są tam zdjęcia już wyposażonych skórzanych wnętrz pojazdów. Zrób swój Mercedes SLK naprawdę niepowtarzalnym!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
1463_seat_covers_Mercedes_SLK

Podstawowe wzory

Nasze podstawowe wzory są w 8 różnych wariantach. Są bardzo popularne, ponadczasowe i nazwane na cześć znanych miast na całym świecie. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiału skóropodobnego, który jest nie tylko trwały, ale również utrzymuje w dłuższej perspektywie prawdziwy wygląd skóry. Modele te malą nadrukowane logo naszego producenta ZACASI i kosztują tylko 299 zł.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Zamój już teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Za pomocą  naszego konfiguratora możesz łączyć różne materiały, kolory i dodatki żeby stworzyć własne indywidualne pokrowce. Sprojektuj swoje pokrowce sam i zrób swój samochód wyjątkowym.

Opcje konfiguratora:

Materiał

Oprócz naszych dobrze znanych materiałów eko-skóry, imitacji zamszu i skóry naturalnej, mamy teraz w asortymencie nowy materiał – luksusowa eko-skóra. Producentem szych pokrowców jest ZACASi. Także u nas otszymasz gwarancję najlepszej ceny.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Właśnie ze względu na niską cenę i wysoką jakość skóra syntetyczna jest jednym z naszych najbardziej popularnych materiałów. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia. Ponadto materiał ten jest odporny na działanie światła słonecznego, wilgoć i brud.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Nie tylko elegancki wygląd, ale również miękka i elastyczna powierzchnia, robi ten materiał czymś specjalnym. Można połączyć go z pokrowcami ze skóry syntetycznej lub skóry naturalnej.

Cena eko-skóra: 569€

Cena skóra naturalna: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Masz zagwarantowane ekskluzywne doświadczenie z naszymi pokrowcami z naturalnej skóry. Oprócz pięknego wyglądu  również chronią Twoje oryginalne fotele. Są odporne na działanie wielu szkodliwych czynników i łatwe do czyszczenia

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Czeka na Ciebie wybór z 15 różnych kolorów. Wysoka jakość materiału nie tylko utrzymuje swój kolor z upływem czasu, ale jest również luksusowa eko-skóra jest bardzo trwała i odporna na wiele szkodliwych wpływów.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru:

Tak otrzymasz pokrowce według swoich życzeń!

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step
Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step
Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Stwórz swój projekt marzeń z naszym konfiguratorem!

O nas

Nasze pokrowce dla Twojego Mersedes SLK

Pokrowce od Sead-Styler dla Twojego Mercedes SLK nie tylko polepszą wygląd Twojego wnętrza, ale również uchronią go. Tak więc różne szkodliwe wpływy nie są problemem dla naszych pokrowców.

Ale nie tylko to wyróżnia nasze pokrowce samochodowe od innych pokrowców, również dostaniesz zamówiony produkt szyty na miarę wyłącznie dla Ciebie.

396_autositz_bezuege-_Audi_A5-1

Nasza unikalna konstrukcja OEM nie pozwala na powstawanie poślizgu lub poduszek powietrznych, ponieważ nasze pokrowce są dopasowane jak druga skóra do oryginalnych foteli. Także nasz producentZACASi wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości materiały.

Długie doświadczenie ZACASi pozwala na to, że nasze pokrowce są nie tylko ekskluzywne, ale także najwyższej jakości. Zrób swój Mercedes SLK wyjątkowym!

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach  Mercedes SLK?

Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru – i to wszystko w niskiej cenie!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń. Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego Mercedes SLK

Gwarancja najlepszej ceny i satysfakcji klienta

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce dla Mercedes SLK i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]