Mercedes_logo

Pokrowce Mercedes

Szyte na miarę skórzane pokrowce od Seat-Styler

Proszę wybrać model Mercedesa albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców do Mercedesa

pokrowce-mercedes-190er-w201-4

190

pokrowce-mercedes-klasa-c-w204-14

Klasa-C

pokrowce mercedes klasa e w211 -15

Klasa-E

pokrowce mercedes slk -12

SLK

Wideo przedstawiające montaż pokrowców do Mercedesa klasy C modelu T W203

 Jedna z ulubionych marek samochodowych na świecie

Mercedes-Benz od dziesięcioleci jest jednym z najbardziej popularnych marek samochodowych na świecie. Nic dziwnego, ponieważ pojazdy te charakteryzuje innowacyjna technologia, doskonałe wzornictwo oraz bardzo wysoki komfort jazdy. Historie i mity związane z marką Mercedes-Benz to ekscytujące, legendarne wyścigi – „Srebrne Strzały”, ale marka ta uchodzi również także za pewną ikonę w historii motoryzacji ze względu na nietypowe drzwi à la skrzydła w modelu 300 SL. Właściciel auta marki Mercedes-Benz może więc być dumny z posiadania tak niezwykłego pojazdu, a aby sprawić by był jeszcze bardziej oryginalny i wyjątkowy wystarczy zafundować sobie jedynie coś bardzo specjalnego, czyli pokrowce od Seat-Styler. Naszym klientom oferujemy szyte na miarę pokrowce samochodowe w ekskluzywnym skórzanym wyglądzie. W swojej ofercie posiadamy pokrowce na fotele samochodowe ze skóry sztucznej lub prawdziwej, a także z imitacji zamszu, które każdemu wnętrzu nadadzą wyjątkowego charakteru, a dzięki swojej delikatności i ręcznie dopracowanych detali z trudem odróżnić je można od oryginału.

Wszystkie modele pokrowców wykonywane są według projektu OEM. Oznacza to, że zewnętrzny kształt pokrowców odpowiada oryginalnej konstrukcji producenta. Nawet szwy są identyczne, dzięki temu wrażenie wizualne jest bardzo autentyczne. Lokowanie marek handlowych na pokrowcach dla modeli Mercedes nie jest możliwe. Do wyboru mają Państwo nasze popularne konstrukcje podstawowe w atrakcyjnych cenach, a także zupełnie niestandardową konfigurację, w którym mogą Państwo sami zdefiniować kolor, materiał oraz liczne dodatki. Więc jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo nad nową tapicerką na fotele samochodowe, ale niestety wydawały się one zawsze zbyt drogie – Seat-Styler jest doskonałą alternatywą. A jeśli potrzebują Państwo inspiracji, w jaki sposób poprawić wygląd swojego samochodu poprzez nową tapicerka, w naszej galerii znajdują się przykładowe zdjęcia wielu zadowolonych klientów.

 Klasyka: skórzane fotele dla modeli Mercedesa w podstawowych wzorach

Nasze najlepsze i najbardziej popularne pomysły projektowe są dostępne w podstawowej konstrukcji. Sprzęt jest produkowany przez naszego producenta ZACASI, z wysokiej jakości materiału skóropodobnego. Materiał ten jest nie tylko bardzo łatwy do czyszczenia, ale także solidny, a dzięki niemu w szybki sposób można upiększyć wnętrze każdego pojazdu na długi czas. Dokładnie dopasowanie do koloru powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych tworzy bardziej ponadczasowe wzory, które wyglądają dobrze w każdym modelu Mercedesa. Kolorystyka pokrowców na siedzeniu samochodu pięknie harmonizuje z wnętrzem pojazdu. Ze względu na duże zainteresowanie tapicerką do modeli marki Mercedes, wszystkie modele w podstawowej konstrukcji są dostępne u nas nawet w bardzo krótkim czasie w wyjątkowo korzystnej cenie.

Dla indywidualistów: wyjątkowe pokrowce zaprojektowane w konfiguratorze

Jeśli szukacie Państwo czegoś bardzo specjalnego, Seat-Styler daję możliwość zaprojektowania swoich osobisty pokrowców do wielu modeli Mercedesa za pomocą konfiguratora siedzeń. Tutaj oferujemy wiele możliwości wyboru, w celu stworzenia bardzo szczególnych i charakterystycznych skórzane fotele. Wybór spośród skóry sztucznej, skóry naturalnej oraz zamszu są bazą naszych pokrowców. Ponadto, można określić kolor zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni, a także wszystkich szwów. Podczas konfiguracji należy również wybrać dodatki, które nadadzą jeszcze więcej indywidualności. Dodatki to między innymi, perforacja, wzmocnienie krawędzi lub różne rodzaje szwów. Jesteśmy otwarci na różne możliwości. Nasza współpraca z ZACASI gwarantuje, iż pokrowce Mercedes są wykonane precyzyjnie i autentycznie.

Pokrowce Mercedes 190 w201 / Pokrowce Mercedes Klasa-B / Pokrowce Mercedes Klasa-C / Pokrowce Mercedes Klasa-E / Pokrowce Mercedes Klasa-V / Pokrowce Mercedes SLK