Stylowe pokrowce Mini Mayfair

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Mini Mayfair

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce-austin-mayfair-05

Mini Austin Mayfair

Już teraz zamów pokrowce na siedzenia do Mini Mayfair!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów do Mini Mayfair!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

„Nic bardziej orygialnego niż oryginał. “ – To slogan reklamowy Mini Austina’a Mayfair, który był produkowany w latach 1984-1992. Już wtedy ten mały, szybki samochód zyskał status kultowego, co nie zmieniło się do dzisiaj. Ci, którzy nadal jeżdżą tym modelem samochodu, z pewnością docenią obicia, które idealnie pokrywają fotele Mini Austina’a, a przy tym przekazują wygląd jego oryginalnej tapicerki. Dzięki materiałom wysokiej jakości oraz obszyciu dostosowanemu do oryginalnego szwu producenta samochodu, producent ZACASi, który specjalizuje się w tapicerstwie samochodowym, może sprawić, że nawet najstarsze samochody będą lśnić niczym nowe.

Pokrowce samochodowe do Mini Austin Mayfair według własnego projektu

Gwarantujemy doskonałą jakość oraz perfekcyjne dopasowanie do Państwa kultowego Mini. Jednak wnętrze może być zaprojektowane według Państwa uznania. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa kilka opcji do wyboru. Oprócz ośmiu podstawowych wzorów wykonanych z wysokiej jakości imitacji skóry od ZACASi, które z pewnością ułatwią decyzję, oferujemy również konfigurator siedzeń, który pozwoli Państwu na puszczenie wodzów fantazji i zaprojektowanie pokrowców według własnego pomysłu. Wystarczy zdefiniować materiał (skóra naturalna, zamsz, imitacja skóry), kolor powierzchni pokrowców oraz szwu, a także jakie dodatki powinny zostać zastosowane. Zaledwie kilka kliknięć wystarczy, aby skonfigurować osobiste pokrowce do Państwa Mini Austin’a Mayfair i wysłać zamówienie. Równie nieskomplikowanie i szybko przebiega dostawa i montaż. Dzięki instrukcji oraz dodatkowym informacjom pomocniczym zamieszczonym na płycie DVD będą mogli Państwo samodzielnie zamontować pokrowce w swoim samochodzie, bez potrzeby oddawania go do warsztatu.