Pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler: wysoka jakość oraz perfekcyjnie dopasowana forma, o stylowym skórzanym wyglądzie.

Jaki wzór wybralibyście Państwo dla swojej tapicerki samochodowej? Seat-Styler daje Państwu możliwość wyboru spośród gotowych już podstawowych zestawów naszych pokrowców, jak również dla uzyskania unikatowego efektu mają Państwo możliwość indywidualnego zestawienia wzoru oraz koloru tapicerki samochodowej.

Podstawowe wzory  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 8 podstawowymi wzorami! 

  • 8 gotowych wzorów
  • Wysokiej jakości eko skóra
  • Dostępność dla wielu modeli aut oraz krótkie terminy realizacji zleceń
  • Korzystne ceny już od 299 EUR (w cenie pokrowce zarówno na przednie, jak i tylne siedzenia)
Dowiedz się więcej

Indywidualna konfiguracja  Na tej stronie mają Państwo możliwość indywidualnego zestawienia wzorów oraz kolorów na swoje spersonalizowane pokrowce na fotele samochodowe.

  • Bardzo prosta obsługa konfiguratora
  • 3 rodzaje materiałów
  • Wiele dodatków
  • Ceny już od 299 EUR (w cenie pokrowce zarówno na przednie, jak i tylne siedzenia)
Dowiedz się więcej

Już teraz zamów pokrowce od Seat-Styler

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

pokrowce wzory podstawowe

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

3 główne zalety pokrowców samochodowych szytych na miarę:

1. Dokładny pomiar siedzeń w samochodzie nie jest wymagany, jedyna niezbędna informacja to parametry Państwa pojazdu. Zaletą zakupu naszych pokrowców online jest fakt, mogą państwo przez cały czas realizacji zamówienia, korzystać ze swojego samochodu, gdyż nie występuje konieczność przekazania pojazdu do firmy producenta pokrowców, a mimo to pokrowce można dostosować według życzenia.

2. Gwarantujemy, że produkowane przez nas pokrowce na fotele samochodowe, ze skóry naturalnej, eko lub z zamszu, zawsze doskonale pasować będą do państwa siedzeń, gdyż dzięki zastosowaniu OEM (oryginalny szew producenta) dopasowują się one do fotela samochodowego jak druga skóra, zachowując przy tym klasyczny oraz elegancki wygląd, do złudzenia przypominający oryginalne wyposażenie, bez konieczności usuwania poprzedniej tapicerki.

3. Seat-Styler oferuje Państwu również bardzo korzystną ofertę, w której oryginalną jakość ZACASi w wyjątkowo niskiej cenie, oraz oszczędność czasu, oraz pieniędzy podczas samodzielnego montażu są naszymi największymi atutami, oraz wyróżniają nas spośród większości producentów dostępnych na rynku.

Pokrowce Seat-Styler stanowią doskonałe rozwiązanie, aby odświeżyć swoje stare fotele samochodowe. Jeśli od zawsze marzyli Państwo o stylowym, skórzanym oraz eleganckim wnętrzu swojego samochodu, Seat-Styler proponuje proste, a zarazem bardzo efektowne rozwiązanie w bardzo korzystnych cenach w porównaniu do produktów zakupionych bezpośrednio od producenta samochodu. Aby przekonać Państwa, nasze zapewnienia mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której zadowoleni klienci prezentują zamontowane już pokrowce na fotele samochodowe w swoich autach. 

Profesjonalne pokrowce na fotele samochodowe szyte na miarę i niskie koszty jak to robi Seat-Styler?

Pokrowce samochodowe ze skóry lub jej imitacji zamawia się zwykle u producenta pojazdu jako oryginalne wyposażenie, lub na zlecenie Rymarza. Znaczące wady tych wariantów to: –wysokie koszty, długi czas produkcji oraz mała elastyczność w zakresie projektowania. Wymienione aspekty często w dużym stopniu negatywnie wpływają na zadowolenie klienta w trakcie zamówienia, dlatego, aby uniknąć tych oraz innych wszelkiego rodzaju problemów, najlepszym rozwiązaniem będzie kupno precyzyjnie przygotowanych pokrowców od Seat-Styler. 
Dla idealnego dopasowania pokrowców przez Rymarza, niezbędny jest wcześniejszy pomiar foteli, oraz dopasowanie wykroju. W tym czasie należy zostawić samochód w zakładzie rymarskim i zachować cierpliwość. Seat-Styler różni się od tego schematu, ponieważ podczas zamówienia zadajemy pytania o specyfikacji pojazdu, tzn. marki, modelu oraz roku produkcji auta, co jednocześnie ułatwia, jak i przyspiesza współprace nam, oraz naszym klientom. W przypadku gdy nie mają Państwo pewności co do danych technicznych swojego auta, nasi eksperci z przyjemnością udzielą Państwu porady.

 

Seat-Styler współpracuje z marką ZACASi. Stosowany podczas produkcji swoich poszyć samochodowych, oryginalny szew producenta (OEM) jest w 100% odzwierciedlony, podczas produkcji pokrowców Seat-Styler. Oznacza to, Państwa fotele wyglądają jak oryginalne, prosto od producenta samochodu. Konstrukcja OEM jest modelowana w każdym wzorze szczegółowo oraz z wysokiej jakości skóry naturalnej, eko lub zamszu, a dzięki dodatkowej podszewce, pokrowce układają się na fotelu niczym druga skóra. Z pomocą inteligentnego systemu mocowania oraz instrukcji montażu, a także dołączonego do zamówienia DVD, zaledwie w kilka minut Państwa stare fotele przemienią się w oryginalne, piękne oraz niepowtarzalne, co zachwyci z pewnością niejednego miłośnika czterech kół

Pokrowce wykonane z eko skóry maja wiele zalet, przekonaj się dlaczego

Seat-Styler oferuje pokrowce na fotele samochodowe z wysokiej jakości skóry ekologicznej, w popularnych oraz podstawowych kombinacjach, w przystępnych cenach, jak i również daje możliwość indywidualnej, samodzielnej specyfikacji. Na życzenie klienta tworzymy również pokrowce na siedzenia, w których wewnętrzna część siedziska wykonana jest z zamszu. Takie pokrowce oferują o znacznie więcej korzyści, niż pokrowce wykonane z bawełny, ponieważ nadają elegancki wygląd auta od środka, przyjemne w dotyku, a powierzchnia jest łudząco podobna do prawdziwej skóry. Jest to materiał oddychający, wytrzymały i niezwykle wdzięczny podczas czyszczenia. Tapicerka ze sztucznej skóry zapewnia trwalszy oraz bardziej stylowy efekt niż tapicerka wykonana z tkaniny. Zaleta tapicerki wykonanej ze skóry ekologicznej jest również fakt, jest ona znacznie tańsza, przez co łatwiej dostępna, zachowując przy tym status produktu luksusowego.

Pokrowce ze skóry naturalnej według własnego projektu-zamów już teraz!

Każdy, kto choć raz zaznał komfortu oraz miał okazję poczuć niepowtarzalny zapach prawdziwych foteli skórzanych w samochodzie z pewności nie będzie chciał z tego zrezygnować. Jeśli chodzi jedynie o wygląd oraz strukturę tapicerki, imitacja skóry jest znacznie tańsza, skóra prawdziwa natomiast nie tylko spełnia te same oczekiwania, ale nadaje wnętrzu samochodu elegancji, dobrego smaku oraz prawdziwego charakteru co sprawia, że czujemy się wyjątkowo w swoim aucie. Seat-Styler oferuje państwu wysokiej jakości tapicerkę tworzona na miarę ze skóry naturalnej, w bardzo korzystnych cenach, w odróżnieniu od produktów oferowanych przez producentów samochodów, lub zakładów rymarskich. Również podczas tworzenia tapicerki ze skóry naturalnej możemy zastosować wzór OEM, a więc w sposób ekonomiczny mamy możliwość modernizacji samochodu w wyszukanym stylu oraz z dbałością o szczegóły 
 
 Podobnie jak w przypadku skóry ekologicznej mają Państwo możliwość doboru tapicerki do swojego samochodu indywidualnie. Zestawienia kolorów, wzorów zarówno do wewnętrznej, jak i zewnętrznej powierzchni foteli, określenie koloru zszycia oraz wiele innych dodatków to wszystko czeka na Państwazakładce – Konfigurator.