Nowe wyposażenie wnętrza VW Multivan!

VW Multivan T5 jest idealnym pojazdem dla tych, którzy mają dużo do transportu. VW T5 należy do piątej generacji serii „Transporter“. Pomimo swojej wielkości, VW T5 Multivan zachwyca swoim komfortowym i eleganckim wyglądem.

Uważasz, że twój VW T5 Multivan mógłby korzystać z małego indywidualnego dotyku? Czy chcesz ukryć znaki zużycia i pozwolić VW T5 świecić nowym blaskiem?

Z pokrowcami Seat-Styler Twój VW T5 Multivan będzie wyjątkowy!

2175_autositze_beziehen_VW_T5-1

Aby VW T5 wyglądać bardziej atrakcyjnie nie musisz jechać do serwisu samochodowego!

Pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler, specjalnie dopasowane do VW T5 Multivan, przyjegają jak druga skóra do oryginalnych foteli, bez poślizgu lub tworzenia poduszek powietrzych. Wnętrze sprawi, że Twój pojazd stanie się prawdziwym unikatem! Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów lub stwórz indywidualne pokrowce na fotele za pomocą naszego konfiguratora.

Doskonała ochrona oryginalnych foteli!

Pokrowce samochodowe od Seat-Styler nie tylko nadają wnętrzu VW T5 Multivan nowy wygląd, ale także zapewniają maksymalną ochronę oryginalnych foteli! Inne zalety, z które otrzymujesz:

  • wysokiej jakości materiały premium
  • kompetentne porady dla klientów
  • przystępne ceny
  • porodukt szyty na miarę
  • kreowanie własnych pokrowców
1741_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1-1024x686

Zamów teraz swoje pokrowce dla VW T5 Multivan!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie?  Stwórz teraz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Zapoznaj się z zdjęciami już wyposażonych pojazdów naszych klientów! Zostały one dostarczone do nas jako podziękowanie i mogą Ci pomóc w podjęciu decyzji!

Nasze wzory

Dostępne są warianty „podstawowy“ lub „indywidualny“. Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów lub stwórz własne pokrowce według Twoich pomysłów z naszym konfiguratorem.

Wzory podstawowe

Podstawowe wzory dostępne są w 8 różnych wariantach. Zostały nazwane na część słynnych miastach i mogą uczynić Twój VW T5 Multivan co najmniej tak samo sławnym. Podstawowe wzory mają ponadczasowy wygląd, dlatego zawsze masz nowoczesne wnętrze swojego samochodu. Wykonane są z wysokiej jakości eko-skóry, która jest szczególnie trwała i zachowuje swój oryginalny wygląd na długi czas. Nasze pokrowce samochodowe są dostępne z eleganckim logo ZACASi lub bez za jedyne 299 euro.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce do swojego wyboru!

Konfigurator

Chcesz bardziej indywidualnego projektu? Zostań sam projektantem przy użyciu naszego konfiguratora i stwórz całkiem indywidualne pokrowce na fotele dla Twojego Volkswagena według własnych pomysłów. Możesz wybierać między różnymi materiałami, kolorami i dodatkami, i Twój pojazd stanie się niepowtarzalnym.

Opcje kofiguratora:

Materiał

Możesz wybrać między skórą sztuczną, imitacją zamszu, skórą naturalną lub luksusową eko-skórą. Wszystkie skórzane pokrowce są najwyższej jakości i produkowane przez naszego producenta ZACASi. Oferujemy również gwarancję najlepszej ceny na nasze produkty.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Zawsze ponownie wybrierany nasz klasyk ze sztucznej skóry przez zadowolonych klientów. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Ponadto, światło słoneczne, wilgoć i brud nie są stanowią problemu dla tego materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Imitacja zamszu jest dostępna w połączeniu z pokrowcami z eko-skóry lub prawdziwej skóry. Ma gładką i delikatną powierzchnię i powoduje przyjemne doświadczenie od siedzenia.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce wykonane z prawdziwej skóry uczynią Twój samochód narawdę niepowtarzalnym. Materiał zapewnia ekskluzywny wygląd, którym będziesz zadowodoly. Poza tym jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Również jest bardzo odporny na wiele różnych wpływów.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

W 15 wspaniałych kolorach jest dostępny nasz nowy materiał. Zachowuje swój wygląd i ma szczególnie wysoką trwałość. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia i łatwy w utrzymaniu. To sprawia że samochód świeci nowym blaskiem.


Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_ford_focus_1

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze ekskluzywne pokrowce dla VW Multivan

Nasze pokrowce na fotele samochodowe dla VW Multivan różnią się pod wieloma względami od konwencjonalnych pokrowców na siedzenia. Z jednej strony otrzymujesz ekskluzywny szyty na miarę produkt specjalnie dla Twojego VW Multivan, a z drugiej strony uzyskasz perfekcyjne połączenie ochrony i wyglądu.

Z naszymi pokrowcami samochodowymi można w krótkim czasie polepszyć wnętrze swojego VW Multivan, przy niewielkim budżecie i absolutnie w najwyższej jakości.

Ta wyjątkowa jakość jest możliwa dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego producenta ZACASi, który przetwarza najlepsze materiały. Ponadto jest używany projekt OEM do osiągnięcia idealnego dopasowania.

Nie wahaj się i udoskonalaj wnętrze swojego VW Multivan wybierając jednym z naszych pięknych wzorów podstawowych lub tworząc własny projekt za pomocą konfiguratora. Zrób VW Multivan unikalnym.

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach VW Multivan?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego VW Multivan!

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

65_autositze_beziehen_Audi_A3

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce VW i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]