Zamów wysokiej jakości pokrowce na siedzenia samochodowe

Stylowe, szyte na miarę

Na stronie Seat-Styler mogą Państwo zakupić indywidualne oraz uszyte na miarę, unikalne oraz oryginalne pokrowce do swojego auta. Podczas wyboru wzoru mają państwo możliwość wyboru jednego spośród gotowych już, podstawowych.projektów, lub samodzielnie dostosować swoje pokrowce wedle życzenia, korzystając z opcji Konfigurator. Na tej stronie można wybierać spośród trzech różnych materiałów: skóry, a także jej imitacji oraz zamszu, koloru szwu, a także wiele innych dodatków dla swoich pokrowców samochodowych.

Aby dowiedzieć się więcej lub złożyć zamówienie, prosimy wypełnić formularz znajdujący się na dole strony. Kontakt poprzez formularz nie zobowiązuje do zakupu, a wszelkie płatności odbywają się dopiero po złożeniu zamówienia.

Nasi eksperci pomogą Państwu wyjaśnić nieskomplikowane dane pojazdu, które są niezbędne do późniejszego dopasowania pokrowców do siedzenia samochodowego. W naszej Galerii można zobaczyć zdjęcia nadesłane przez naszych zadowolonych klientów, którzy z dumą prezentują zakupione u nas pokrowce na siedzenia samochodowe. W razie wątpliwości z danymi pojazdu prosimy o kontakt przez E-mail oraz załączenie zdjęcia swoich foteli samochodowych na adres [email protected].com

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajduję się nasz cennik. Zaprojektuj swoje spersonalizowane pokrowce już teraz!

Polecamy skorzystać z Konfiguratora, jeśli chcą państwo stworzyć własne i niepowtarzalne pokrowce na siedzenia samochodowe. W celu otrzymania więcej informacji o naszych produktach bądź dokonać zamówienia, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 030 45098396, poprzez E-mail [email protected], a także można odwiedzić nas w naszej siedzibie mieszczącej się w Berlinie.