Pokrowce Opel Calibra: Twój Opel jak nowy dzięki skórzanej tapicerce od ZACASi

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Opla Calibry

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce opel calibra -08

Opel CalibraJuż teraz zamów pokrowce na siedzenia do Opla Calibry!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Sportowy kombi-coupé Opel Calibra  produkowany w latach 1990-1997, był następcą kultowego modelu Manta i fascynował różnorodnymi udoskonaleniami. Tymczasem posunięty już w latach bestseller również potrzebuje świeżego akcentu, aby nadążyć za duchem czasu. Dzięki ręcznie wykonanym  pokrowcom do Opla Calibry wyprodukowanego przez grupę ZACASi, mogą Państwo doświadczyć nowego standardu jazdy. W tym przypadku nie ma to znaczenia czy pragną Państwo jedynie odnowić, czy całkowicie zmienić styl skórzanej tapicerki. Proszę wybrać jeden z naszych ośmiu podstawowych wzorów wykonanych ze sztucznej skóry lub zaprojektować  unikalne pokrowce na siedzenia dla swojego Opla Calibry za pomocą  naszego praktycznego konfiguratora, aby cieszyć się różnorodnością dostępnych wzorów oraz barw. Mają Państwo do wyboru skórę naturalną, a także imitację zamszu i skóry oraz wiele kolorów tapicerki i obszycia, jak również wyjątkowe dodatki.

ZACASi pasuje jak ulał

Ponieważ każdy produkt wykonywany jest na zamówienie indywidualnie dla danego typu pojazdu, możemy zagwarantować dopasowane, nieślizgające się pokrowce. Zapewniamy Państwu pełną satysfakcję lub gwarancję zwrotu pieniędzy. Dzięki designowi OEM, który idealnie pokrywa linię szwu producenta samochodu, zachowany zostaje sportowy charakter tapicerki, a same obicia niemal niczym nie różnią się od oryginalnych pokrowców producenta.  Poza tym grupa ZACASi łączy tradycyjną jakość  tapicerki z nowoczesną i wygodną instalacją do samodzielnego montażu, który może być wykonany w Państwa samochodyie przy pomocy zestawu DVD załączonego wraz z zamówieniem.