Twój Speedster w nowej odsłonie dzięki skórzanym pokrowcom na siedzenia do Opla Tigry

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Opla Tigry

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce opel tigra a -02

Opel Tigra A

pokrowce opel tigra twintop -44

Opel Tigra TwinTop

Już teraz zamów pokrowce na siedzenia do Opla Tigry!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów do Opla Tigry!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Sportowy coupé, Opel Tigra, oparty na Oplu Corsie, był produkowany w latach 1994-2000. Po czteroletniej przerwie, w roku 2004, na rynek wszedł jego następca – Opel Tigra Twin Top. Ogroma różnica: elektrohydraulicznie składany stalowy dach, który w zaledwie dwadzieścia sekund przekształca go w modnego kabrioleta. Zdecydowanie przyciaga uwagę! Szczególnie w kabrioletach wnętrze odgrywa niezwykle ważną rolę, co z pewnością podkreślą szykowne pokrowce na siedzenia do Opla Tigry Twin Top. Bez względu na to czy sportowo i kolorowo, czy może elegancko monochromatycznie, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Fotele samochodowe jak z fabryki dzięki designowi OEM

Z pomocą jednego z naszych ośmiu podstawowych wzorów mogą Państwo odnowić wnętrze swojego Opla Tigry wyjatkowo łatwo, szybko i do tego w niskiej cenie. Jeśli pragną Państwo nadać swemu ulubieńcowi bardziej indywidualnego charakteru, polecamy skorzystanie z naszego konfiguratora siedzeń. Dzięki tej opcji będą Państwo mogli dowolnie dobrać materiał, kolor tapicerki oraz szwu, a także dodatki. Nasz partnet ZACASi słyniez produkcji tapicerki najwyższej jakości. Doświadczenie, zapewnione przez profesjonalne warsztaty tapicerstwa, gwarantuje precyzyjnie wymierzone i dopasowane pokrowce na fotele samochodowe do wszystkich modeli Opla Tigry. Dzięki wykończeniu zgodnym z designem OEM, tzn. obszyciem według oryginalnego szwu producenta, pokrowce nie przesuwają sie na fotelach i nie gniotą się.