Opel Vectra jak nowy dzięki pokrowcom na siedzenia od ZACASi

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Opla Vectry

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

wyslij nam swoje zdjecie

Opel Vectra A

pokriowce opel vectra -01

Opel Vectra B

wyslij nam swoje zdjecie

Opel Vectra C

Już teraz zamów pokrowce na siedzenia do Opla Vectry!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

W latach 1988-2008 Opel Vectra, model klasy średniej, był produkowany dla Niemiec a także pod różnymi nazwami dla Wielkiej Brytanii, Ameryki Południowej i Australii. Jako pierwszy Opel z napędem na wszystkie koła i wieloma usprawnieniami uporał się nawet z okresem dystrybucji swojego prekursora. Dzięki naszym pokrowcom samochodowym wysokiej jakości mogą Państwo dodać mu jeszcze więcej blasku!

Unikalna stylisytyka według życzenia klienta

Seat-Styler oferuje osiem podstawowych wzorów wykonanych z imitacji skóry, a także możliwość samodzielnego konfigurowania pokrowców do Opla Vectry A, B oraz C. W tym celu można określić nie tylko materiał tapicerski – skóra naturalna, imitacja skóry lub kombinacja obydwu, ale także kolor pokrowców, ich obszycia oraz dobrać atrakcyjne dodatki.

Producent ZACASi stosuje technikę OEM w produkcji każdego ze swych pokrowców. Oznacza to, że obszycie obicia tapicerskiego od ZACASi pokrywa się z oryginalym szwem na fotelach Opla Vectry A, B lub C, w związku z czym nie różni się od oryginału. Pozwala to na zachowanie niemal oryginalnego wyglądu oraz idealnie dopasowane fotele bez marszczeń i zagnieceń. Ponieważ ZACASi łączy tradycyjny warsztat tapicerski z nowoczesną samodzielną instalacją, mogą Państwo w łatwy i szybki sposób zamontować pokrowce na siedzenia do Opla Vectry dzięki instrukcji i pomocniczej płytce DVD dołączonych do zamówienia, bez konieczności zdejmowania oryginalnego obicia tapicerskiego.