Opel_logo

Pokrowce Opel

Idealne dopasowanie

Proszę wybrać model Opla albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców do Opla

pokrowce opel astra f caravan -05

Opel Astra

pokrowce opel astra -272

Opel Astra

pokrowce opel calibra -07

Opel Calibra

pokrowce opel tigra twintop -36

Opel Tigra

pokriowce opel vectra -01

Opel Vectra

 Indywidualne wnętrze Opla

Kochasz swój model Opel Astra, choć jego wnętrze już nie przypomina tego, które było na początku? A może by tak po prostu stworzyć wnętrze Opla Vectry od nowa i bardziej indywidualnie? Dzięki Seat-Styler to wszystko jest możliwe, a co więcej swoje pokrowce można zamówić prosto do swojego domu. Pokrowce Opel wykonane są na zamówienie w najwyższej jakości. We współpracy z producentem ZACASi oferujemy wysokiej jakości obicia na siedzenia samochodowe, które wizualnie nie różnią się niemal od tych oryginalnych wykonanych w ramach wyposażenia fabrycznego. W kilku krokach można wybrać własne spersonalizowane pokrowce na siedzenia samochodowe szyte na miarę według własnych oczekiwań.

 

Indywidualne pokrowce dla modeli Opel:

 Wysoka jakość materiałów i ręczne wykonanie

W produkcji naszych pokrowców darzymy zaufaniem wyłącznie producenta ZACASI. Jest specjalistą w produkcji wysokiej jakości skórzanych wnętrz samochodowych i działa zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Jest to widoczne zarówno w stosowanych materiałach oraz technice. Tapicerka na fotele samochodowe na modele marki Opel wykonana jest wyłącznie ze skóry lub imitacji skóry w kilku warstwach. Zapewnia to dokładność dopasowania i niepowtarzalny wygląd, bez powstawania nieestetycznych pęcherzyków powietrza i przesuwania się pokrowców po nałożeniu na fotele.

Pokrowce Seat-Styler według indywidualnych potrzeb i życzeń

Dzięki Seat-Styler masz do wyboru wiele wariantów projektowych. Zdecyduj się na jeden z naszych ośmiu podstawowych wzorów, które wykonane z wysokiej jakości materiału skóropodobnego w kilku kombinacjach kolorystycznych. Jeśli cenisz sobie indywidualność i oryginalność zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora, dzięki któremu przy niewielkim wysiłku stworzyć można swój indywidualny projekt pokrowców na siedzenia samochodowe. Kolory szwu, specjalne wzmocnienia brzegowe, trójkolorowy wzór, dodatki, wszystko to może być określone indywidualnie. Nie ważne czy zdecydujesz się na jeden z podstawowych wzorów lub skonfigurujesz tapicerkę indywidualnie, każdy projekt wykonany jest według wzoru OEM, który odpowiada oryginalnym wzorom szwu stosowanym przez producenta pojazdu.