Pokrowce Peugeot 1007 na miarę

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Peugeota 1007

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce-peugeot-1007-03

Peugeot 1007Już teraz zamów pokrowce na siedzenia do Peugeota 1007!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Dzięki dopasowanym pokrowcom wysokiej jakości mogą Państwo nadać wnętrzu tego francuskiego minivana nowego blasku. Co do wzoru, możliwości są nieograniczone i w pełni zależne od Państwa kreatywności. Za pomocą naszego konfiguratora siedzeń można dowolnie wybierać spośród różnych wariantów skóry sztucznej, jak i naturalnej oraz zamszu, a także zdefiniować inne dodatki, tj. kolor obszycia czy piping. Projektowanie spersonalizowanych pokrowców na siedzenia do Peugeota 1007 jest niezwykle proste. Jesli zdecydują się Państwo na jeden z naszych ośmiu podstawowych wzorów, otrzymają Państwo skórzane pokrowce pierwszorzędnej jakości. Oba warianty są wykonane ręcznie i wykończone designem OEM, z zachowaniem oryginalnego obszycia  według specyfikacji producenta.

Pokrowce samochodowe do modelu Peugeot 1007 od ZACASi

Wszystkie nasze pokrowce wykonane są przez naszego producenta ZACASi, który zyskał zaufanie tysięcy zadowolonych klientów dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałow oraz wieloletniemu doświadczeniu w produkcji tapicerki. Idealnie dopasowane pokrowce samochodowe do Peugeota 1007 są zapewnione dzięki precyzyjnym pomiarom i stosowanym technikom – a to wszystko w niskiej cenie. Uniwersalne, niedopasowane ochraniacze na fotele to już przeszłość.

W naszej obszernej galerii znajdą Państwo zdjęcia klientów, którzy odnowili swoje fotele samochodowe dzięki pokrowcom od Seat-Styler. Proszę zajrzeć i przekonać się o efekcie końcowym, który gwarantujemy – szyte na miarę obicia na siedzenia pierwszorzędnej jakości wykończone zgodnie z życzeniem klienta.