Peugeot_logo

Idealnie dopasowane pokrowce Peugeot

Proszę wybrać model Peugeota albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców Peugeot

peugeot 2

Peugeot 207

peugeot 1

Peugeot 1007

Nowe, piękniejsze wnętrze

Jeśli chcielibyście Państwo nadać wnętrzu swojego modelu Peugeot nowej świeżości lub w ramach odsprzedaży zwiększyć jego wartość rynkową, pokrowce Seat-Seat są idealnym rozwiązaniem. We współpracy z ZACASi, grupą tapicerską, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości skórzanych wnętrz samochodowych, oferujemy Państwu szyte na miarę pokrowce samochodowe, które dostosowane oraz wykonywane są ręcznie. Materiały i techniki wykorzystywane podczas produkcji, odpowiadają najwyższym standardom jakości. Produkowane przez nas pokrowce Peugeot porównywalne są z podstawowym wyposażeniem wnętrza, które oferują producenci pojazdów. Dajemy możliwość wyboru jednego z ośmiu podstawowych wzorów w wysokiej jakości ekologicznej skóry lub dla uzyskania jeszcze więcej indywidualności zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora, dzięki któremu mogą Państwo stworzyć swój bardzo osobisty ulubiony projekt wygodnie, bez wychodzenia z domu. Obsługa konfiguratora jest prosta, przyjemna i daje możliwość spełnienia nawet najbardziej nietypowych życzeń naszych klientów.

Idealne dopasowanie

Dzięki precyzyjnemu wykończeniu przez producenta pokrowce dopasowane są idealnie do każdego modelu samochodu. Budowa tapicerki oraz kilku warstwowa podszewka, a także zastosowanie podczas projektu oryginalnego wzoru szwu producenta (OEM) sprawia, iż nasze pokrowce Peugeot ciężko jest odróżnić od oryginału. Dajemy gwarancję idealnego dopasowania pokrowców Peugeot do Państwa foteli samochodowych, a jeśli po prawidłowej instalacji, nie będą Państwo wystarczająco zadowoleni, zwrócimy Państwu pieniądze.