Pokrowce Renault Megane

Wykończenie na miarę od Seat-Styler’a

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Renault Mégane Cabrio-Coupé

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

renault-megane-lede-1

Renault Mégane Cabrio-Coupé

brak zdjecia

Renault Mégane


Już teraz zamów pokrowce Renault Mégane!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wzór podstawowy

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów dla Renault Mégane!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Pierwsze modele Cabrio-Coupé Renault Mégane zostały produkowane między 2003 a 2006. Jeżeli chodzi o formę i wykończenie bazujące na Mégane II, odznacza się tak samo sportową sylwetką i podwójnie składanym dachem. Nowymi pokrowcami na siedzenia mogą nadać Państwo wnętrzu swojego Mégane Cabrio-Coupé indywidualny charakter. Do wyboru są także różne wzory podstawowe. Z nowymi pokrowcami na siedzenia do Mégane Cabrio-Coupé od Seat-Styler’a uzyskają Państwo eleganckie wykończenie samochodu w atrakcyjnej cenie.

Pokrowce do Renault Megane o skórzanym wyglądzie

Jeżeli chcą Państwo, aby siedzenia w Mégane Cabrio-Coupé nabrały eleganckiego wyglądu u Seat-Styler’a znajdą Państwo rozwiązanie dla siebie. Na naszej stronie dajemy możliwość samodzielnego projektu swoich pokrowców na siedzenia. Z konfiguratorem ZACASi wybiorą Państwo rodzaj materiału (imitacja skóry, imitacja skóry z zamszem, skóra naturalna z zamszem lub skóra naturalna) oraz kolory do swoich pokrowców na siedzenia w  Mégane Cabrio-Coupé. Następnie do wyboru są dodatki  takie jak piping, wzór zagłówków albo przeszycia Royal Step. Dzięki funkcji przeglądu mogą Państwo od razu zobaczyć jak będzie wyglądał samochód po montażu nowych pokrowców.