Renault_logo

Pokrowce Renault

Nowy połysk dzięki materiałom najlepszej jakości

Proszę wybrać model Renault albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców Renault

renault-1

Renault
Megane

renault-2

Renault
Megane

renault-3

Renault
Megane

renault-4

Renault
Megane

renault-5

Renault
Megane

Savoir-vivre, francuski styl życia, nie znajdzie się w żadnym innym modelu samochodu tak jak w autach marki Renault. Udana R4 stała się absolutnie kultowym samochodem i znalazła także wielu wiernych fanów na całym świecie. Oprócz kilku modeli samochodów, Renault jest również reprezentowana w dziedzinie pojazdów użytkowych oraz w wyścigach — zespół Renault jest jednym z najbardziej udanych w Formule 1. Od 1995 roku Megane znajduje się na rynku, a teraz z powodzeniem w trzeciej generacji.

Wyższy standard wnętrza

Jak każdy samochód również Renault po kilku latach może mieć ślady zużycia we wnętrzu. Nieestetyczne plamy lub dziury na siedzeniach mogą zakłócić bardzo elegancki i klasyczny wygląd samochodu. Dla klientów, którzy marzą o wyszukanym i wyjątkowym wnętrzu dajemy do dyspozycji nasz konfigurtor siedzeń, dzięki któremu zaprojektować można indywidualne i wyjątkowe pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler. Do wyboru oferujemy Państwu najwyższej jakości skórę syntetyczna, naturalna lub imitacje zamszu. Alternatywa dla indywidualnej konfiguracji jest wybór spośród 8 podstawowych wzorów. Wszystkie pokrowce Renault produkowane są precyzyjnie według oryginalnego wzoru producenta OEM oraz innych specyficznych konstrukcji, dzięki czemu pasują jak druga skóra. Szlachetna i wyjątkowa atmosfera w twoim samochodzie — tylko dzięki Seat-Styler.