Pokrowce samochodowe eko-skóra

Nieograniczona różnorodność kolorów z naszego premium materiału.

Najnowszy materiał, który może być używany do projektowania własnych pokrowców samochodowych – to nasze pokrowce samochodowe z luksusowej imitacji skóry w ekskluzywnym skórzanym wyglądzie.  Masz możliwość wyboru różnych kolorów na własny żądany styl.  Nasz materiał premium  jest dostępny w wielu nowych atrakcyjnych kolorach i oferuje teraz nieograniczoną swobodę projektowania oraz wiele innych ciekawych opcji.

Ale nie tylko różnorodność projektowanie jest nowa, ale też materiał różni się swoją jakością i swoim wyłącznym wyglądem, jak normalną skórą!

Dlaczego nasza imitacja skóry jest najlepszym wyborem:

Wysokiej jakości luksusowa eko-skóra jest porównywala do prawdziwej skóry, dzięki unikalnemu wyborowi materiałów. Materiał ten jest bardzo elastyczny, odporny na brud i trwalszy niż  był dotychczas. Oferuje on optymalną ochronę dla oryginalnych krzeseł i w tym samym czasie robi twojemu samochodowi bardzo nowoczesny i indywidualny wygląd.

Sitzbezüge Luxus Kunstleder Garantie

Również skorzystasz z 4-letniej gwarancji najwyższej jakości!

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Przekonaj się sam i zamów nasze pokrowce samochodowe z najlepszej klasy premium materiału.

Poznaj styl i luksusowy komfort na najwyższym poziomie w top-cenie 699 euro!

Wybór kolorów

Po raz pierwszy u nas, masz możliwość  wyboru materiału pierwszej klasy  spośród całej nowej gamy kolorów. Nowe, unikalne kolory dają tapicerce bardzo świeży wygląd.

Zostaw swoją fantazję i dopasuj swoje siedzenia zgodnie ze swoimi życzeniami. Przy wyborze materiału premii można skorzystać z nowego wyboru koloru .

pokrowiec-purpurowy

Purpurowy

pokrowiec-rozowy

Różowy

pokrowiec-bialy

Biały

pokrowiec-pomoranczowy

Pomarańczowy

pokrowiec-zowty

Żółty

pokrowiec-czerwony

Czerwony

pokrowiec-czarny

Czarny

pokrowiec-ciemnobronzowy

Ciemnobrązowy

pokrowiec-szary

Szary

pokrowiec-bezowy

Beżowy

pokrowiec-granat

Bordowy

pokrowiec-jasnobronzowy

Jasnobrązowy

pokrowiec-zielony

Zielony

pokrowiec-niebieski

Niebieski

pokrowiec-turkis

Turkus

Galeria

Otrzymaliśmy liczne zdjęcia od klijentów wykonanych przez nas na miarę pokrowców. Zatrzymaj się w naszej galerii i pozlój się zainspirować! Bylibyśmy bardzo wdzięczni także za twoje zdjęcia.

Wideo

Montaż pokrowców może być taki prosty! Uzyskanie fotela z naszych pokrowców jest znacznie mniej skomplikowane niż się wydaje. Przykład wideo pomoże Ci, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Ponadto przy dostawie otrzymasz  przewodnik instalacji i DVD-montaż.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Jesteśmy tu dla Ciebie, pomożemy Ci i doradzimy gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
[email protected]