Pokrowce samochodowe z imitacji zamszu

Zamsz wysokiej jakości

imitacja zamszu

Zaletą tego materiału jest to, że jest bardzo miękki i gładki, odczujesz  większy  komfort, niż w fotelu samochodowym ze zwykłej i chłodnej skóry. Zamsz składa się z mikrofibrowej włókniny na bazie poliestru i poliuretanu. Jest antyalergiczny i łatwy do czyszczenia.

W pokrowcu samochodowym Seat-Styler ze sztucznego zamszu, który jest połączony z innymi zapotrzebowanymi materiałami. Wyraź swoje wnętrze poprzez nabycie siedzenia swojego samochodu w specjalnym dyzajnie, połączając zamsz, eko-skórę lub prawdziwą skórę.

Co jest specjalnego w zamszowych siedzeniach?

Materiał ten wykazuje swoje zalety szczególnie w temperaturze zimnej lub ciepłej. Jeden dotyk odrazu zapewnia przyjemne uczucie.

Zalety Seat-Styler pokrowców samochodowych z imitacji zamszu.

 

  • Miękka powierzchnia welurowa
  • Możliwośc połączenia z innymi materiałami
  • Łatwa pielęgnacja
  • Bardziej wygodne niż tradycyjne skóry
  • Oryginalny zamsz
  • Szeroka gama kolorów

Zamów już teraz swoj pokrowiec:

  • Sztuczna skóra z imitacji zamszu: 569 €
  • Prawdziwa skóra z imitacji zamszu: 699 €

Wybór kolorów

Daj wolność swojej fantazji i sam dopasuj swoje siedzenie odpowiednio do swoich życzeń. Wybierając nasz wysokiej jakości materiał zamszu można korzystać z tych wyjątkowych kolorów:

zamsz-czarny

Czarny

Szary

Biały

Bordowy

Czerwony

Niebieski

Beżowy

Ciemny beż

Ciemnobrązowy

Galeria

Otrzymaliśmy liczne zdjęcia od klijentów wykonanych przez nas na miarę pokrowców. Zatrzymaj się w naszej galerii i pozlój się zainspirować! Bylibyśmy bardzo wdzięczni także za twoje zdjęcia.

Wideo

Montaż pokrowców może być taki prosty! Uzyskanie fotela z naszych pokrowców jest znacznie mniej skomplikowane niż się wydaje. Przykład wideo pomoże Ci, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Ponadto przy dostawie otrzymasz  przewodnik instalacji i DVD-montaż.

Zamów już teraz!

Zaprojektuj sam wnętrze swojego samochodu na nowo i zgodnie z własnymi preferencjami. Jeśli chcesz nadać zupełnie nowy wygląd wnętrza pojazdu lub chcesz upiększyć stare fotele,  Seat-Styler nadaje taką możliwość, ukształtować fotel samochodowy  z newego  unikalnie zaprojektowanego zamszu.

Za pomocą konfiguratora siedzeń możesz wybrać  materiały, kolory i dodatki, takie jak Piping i Royal Stepi i stworzyć unikalne połączenie pokrowca swoiego fotelu.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Jesteśmy tu dla Ciebie, pomożemy Ci i doradzimy gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
[email protected]