Nasze pokrowce samochodowe na miarę znacznie różnią się od zwykłych pokrowców samochodowych.

Zastosowany podczas produkcji naszych pokrowców samochodowych na miarę wzór OEM to jedna z głównych cech odróżniających nas pd innych producentów zajmujących się produkcją tapicerki samochodowej. Oznacza to, że szwy użyte przez nas w trakcie procesu produkcyjnego dają 100 procentowe odzwierciedlenie szwów używanych podczas produkcji auta przez producenta, wszystko po to, aby zapewnić Państwu jak najlepszy oraz zgodny z oryginałem efekt, który z trudem będzie można odróżnić od oryginalnej tapicerki prosto od producenta.

Seat-Styler daje Państwu możliwość wyposażenia swojego pojazdu w pokrowce wykonane ze skóry, eko skóry bądź imtacji zamszu w atrakcyjnych cenach z gwarancją dopasowania i efektu Wow!

Oprócz podszycia i najwyższej jakości materiałów przygotowanych w kilku specjalnych warstwach nasza oferta Pokrowców na siedzenia samochodowe obejmuje idealne dopasowanie do poszczególnego modelu auta niczym druga skóra. Oferujemy indywidualnie zaprojektowaną tapicerkę dla poszczególnych modeli siedzeń samochodowych! Dokładne dopasowanie i przyleganie szwów, bez nieestetycznych zmarszczeń, bez konieczności usuwania starej tapicerki, dokładnie jak w przypadku usług rymarskich, wykonanie naszego produktu oparte jest na profesjonalnych usługach krawieckich.

Pokrowce samochodowe na miarę według – ZACASi

oem-design

Istotna różnica…

Na rynku dominują konkurencyjni dostawcy oferujący pokrowce samochodowe na miarę, jednak jest to produkt, który opiera się po prostu na rozciągnięciu tkaniny, bez konkretniej specyfikacji wedle poszczególnych modeli samochodów oraz bez zastosowania metody szycia według OEM. Równie nie praktyczne i nieefektowne okazują się uniwersalne pokrowce dostosowane do wielu modeli foteli samochodowych. Szczególną uwagę zwracają zazwyczaj przednie fotele samochodowe, szczególnie dlatego nie korzystne jest użycie elastycznych tkanin, które już przy pierwszym spojrzeniu zdradzają swoja niską jakość, lecz zadbać o wysokiej jakości wygląd pokrowców, w celu osiągnięcia pożądanego efektu optycznego oraz estetycznego.

Zakup wysokiej jakości pokrowców dostosowanych dokładnie do poszczególnego modelu auta, według wszystkich konkretnych danych pojazdu, z zastosowaniem szwu OEM, wykonanych z najwyższej klasy materiałów, da Państwu gwarancję oryginalności i komfortu, jaki daje radość i zadowolenie z posiadania własnego, samodzielnie wybranego i dopasowanego wnętrza samochodu. Aby rozwiać Państwa wątpliwości, zapraszamy do naszej Galerii, w której nasi zadowoleni klienci udostępniają zdjęcia swoich własnych wnętrz wyposażonych w pokrowce Seat-Styler jako punkt odniesienia dla przyszłych potencjalnych klientów.

Dotychczasowe fakty na temat pokrowców szytych na miarę to przeszłość

Po przeprowadzeniu badań dotyczących wyglądu oraz autentyczności naszych pokrowców samochodowych ponad 97% pytanych nie zdawał sobie sprawy, że jest to wierzchnie pokrycie siedzenia. Wielu nie chciało uwierzyć w to, iż przedstawione pokrowce nie są oryginalnym wyposażeniem danego modelu pojazdu. Doświadczenie to potwierdzają również nasi klienci, którzy wystawiają swoje pojazdy na pokazach samochodowych.

Wielu z klientów zdradza również, że wygląd pokrowców szytych na miarę od Seat-Styler wygląda dobrze, a nawet lepiej niż niektóre oryginalne tapicerki samochodowe lub pokrowce wykonane w zakładzie rymarskim. Warstwa zewnętrzna pokrowców jest zawsze odniesieniem do materiału; a to po prostu zależy od dopasowania, szwów i rodzaju przywiązania. Warto czerpać korzyści z oryginalnej skóry prosto z fabryki, ale takie rozwiązanie ma również swoje wady, takie jak wyższe koszty, ogromne ilości czasu, skomplikowany montaż i brak elastyczności.

Nasi klienci biznesowi regularnie informują nas, że poprzez nowy wygląd skóry znaczenie wzrasta wartość sprzedaży lub odsprzedaży pojazdu. Z doświadczenia naszych klientów w branży motoryzacyjnej wiemy, iż wartość sprzedaży pojazdu dzięki pokrowcom Seat-Styler wzrasta nawet do 300% ceny zakupu wbudowanych pokrowców ZACASi. To sprawia, że nasz produkt jest bardzo interesujący dla profesjonalnych dealerów samochodowych, a wyposażenie auta w skórzane pokrowce ewidentnie się opłaca.

Co Seat-Styler robi inaczej

Oferowane przez nas produkty ZACASi to nie klasyczne uniwersalne pokrowce na miarę oferowane na rynku, lecz pokrowce dostosowane do każdego typu pojazdu oddzielnie według danych technicznych konkretnego auta, zaprojektowane według wzoru OEM, czyli oryginalnego szwu używanego przez producenta podczas produkcji samochodu. Każda część Państwa siedzeń jest zamawiana oddzielnie, w zależności od modelu samochodu, kompletny zestaw składa się od 15 do 20 niestandardowych elementów. Marka ZACASI oznacza jakość, najlepsze wykonanie i materiały najwyższej jakości.

Po poprawnym montażu gwarantujemy:

  • Optymalne dopasowanie, przylega jak druga skóra
  • Pokrowce pasują  jak ulał bez poślizgu i podpowietrzania
  • Komfort podczas siedzenia
  • Doskonały efekt który można zobaczyć w naszej Galerii zdjęć naszych klientów
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy
  • i wiele więcej…