Pokrowce samochodowe na miarę 

Od Seat-Styler

Oferta Seat-Styler to szeroki wybór wielu materiałów i wzorów a także możliwość indywidualnego zaprojektowania skórzanych pokrowców na fotele dla swojego samochodu. Zapraszamy do zakupu pokrowców na siedzenia przednie i tylne na miarę już od 299 EUR. (Kompletny zestaw obejmuje siedzenia przednie i tylne). Nasza oferta dotyczy różnych marek samochodowych. 

Państwa korzyści

Efekt prawdziwego wyposażenia skórzanego 

Poszczególne elementy wyposażenia siedzeń pozostają zachowane

Idealne skrojenie siedzenia – brak obsunięć

Proszę wybrać markę samochodu korzystając przy tym z naszego konfiguratora.                             Konfigurator

Jeśli myślą Państwo o nadaniu swojemu autu nowego wyglądu to seat-style jest gotów w tym pomóc. Otrzymają Państwo u nas szyte na miarę, skórzane pokrowce samochodowe. Mają Państwo przy tym możliwość wyboru już gotowych wzorów jak i zaprojektowanie własnych. Zechciejcie Państwo nadać swojemu autu oryginalny charakter kupując szyte na miarę pokrowce na siedzenia samochodowe, zaprojektowane według własnej koncepcji. 

Sięgnij po więcej

Istotnym elementem w pełni zadbanego samochodu jest nie tylko idealna karoseria, ale również jego odpowiednie wyposażanie wewnętrzne. Częste wsiadanie oraz wysiadanie po stronie kierowcy może przyczynić się do powstania nieestetycznych oznak zużycia powierzchni siedzenia oraz poręczy. Pokrycie siedzeń w Państwa samochodach dodatkowymi pokrowcami szytymi na miarę pozwala chronić przed niszczeniem oryginalne siedzenia, także w starszych modelach samochodowych, troszcząc się przy tym o ich nieskazitelny wygląd. Nie muszą się już Państwo męczyć siedząc na niedopasowanych siedzeniach ochronnych w uniwersalnych rozmiarach po to, aby na dłużej zachować estetyczny wygląd oryginalnego wyposażenia. Pokrowce na siedzenia uszyte na miarę sprawią, że poczujecie się wreszcie komfortowo.

Jak zamówić pokrowce samochodowe szyte na miarę online

Istnieją dwie zasadnicze drogi zamówienia pokrowców: opcja podstawowa lub indywidualna. Decydując się na opcję podstawową, otrzymują Państwo od nas osiem różnych propozycji, spośród których dokonują Państwo wyboru. Dla porównania zamieściliśmy galerię zdjęć nadesłanych od naszych klientów, którzy zdecydowali się na opcję drugą. Prezentują one rezultaty siedzeń szytych na miarę. Wybranie opcji podstawowej wiąże się z wieloma korzyściami. Wysoki popyt na nasze produkty sprawia, że są one dostępne od zaraz. W ten sposób nie będziecie musieli Państwo na nie długo czekać. Poza tym każdy z ośmiu modeli występuje w tej samej korzystnej cenie. Na uwagę zasługuje również materiał, a jest nim sztuczny zamsz, którego dostarcza nam nasz Partner ZACASi.

Dla tych, którzy zamiast sięgać po opcję podstawową woleliby wykazać się własną kreatywnością, dedykowany jest konfigurator ZACASI. Z jego pomocą będą mogli Państwo indywidualnie dobrać zarówno materiał jak i kolor powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej siedzenia oraz szew – przykładowo szyty na miarę, czarny pokrowiec z białym szwem oraz jasno beżową powierzchnią wewnętrzną. Efekty własnych projektów można zobaczyć na interaktywnej grafice wizualizującej zmiany w zależności od wybranych opcji. Istnieje również możliwość wybrania jako punkt wyjścia dla Państwa projektu opcji podstawowej oraz nieznacznej jej modyfikacji. Dzięki naszemu konfiguratorowi stworzycie Państwo idealne dla siebie pokrowce.

Wysokiej jakości materiały i farby

 

Jeśli przywiązują Państwo uwagę do jakości materiałów, z jakich wykonane jest wyposażenie wewnętrzne Waszego auta, nie można nie wspomnieć o skórze. Nasze pokrowce samochodowe szyte na miarę ze skóry naturalnej bądź sztucznej firmy Seat-Styler zadbają o wyjątkowy wygląd Państwa samochodu. Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości ale jednocześnie nie zdecydują się na wykorzystanie skóry naturalnej, Seat-Styler przygotował wysokiej jakości pokrowce wykonane ze sztucznego zamszu. Istnieje również możliwość połączenia materiałów naturalnych i sztucznych. Zewnętrzne i wewnętrzne części pokrowców otrzymacie Państwo w różnych kolorach: czarnym, białym, jasnym beżu oraz szarym. Do tego można dobrać odpowiedni kolor szwu , który sprawi, że będzie się odpowiednio komponował z resztą, bądź stanie się zupełnie niewidoczny. W ten sposób zaprojektowany przez Państwa pokrowiec zyska swój indywidualny charakter.

Seat-Styler – Twój partner w kwestii pokrowców na siedzenia samochodowe

Nasza firma może pochwalić się współpracą z przedsiębiorstwem ZACASi, które znane jest z wysokiej jakości produktów ze skóry do wyposażenia wewnętrznego samochodu. Do tego dochodzi oferowana przez nas możliwość szycia na miarę, tak aby pokrowce, jakie Państwo otrzymacie, idealnie pasowały do siedzeń w Waszych samochodach. Podczas zamówienia przekazujecie nam Państwo detale odnośnie wymiarów, co pozwala nam dostosować pokrowce do rzeczywistych rozmiarów Państwa siedzeń. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki dokładnie jest model Waszego samochodu, proponujemy zwrócić się do naszych ekspertów, którzy pomogą dobrać optymalny model.

Wieloletnie zaufanie naszych klientów stanowi gwarancje wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Wierzymy, że dołączycie Państwo do nich kupując nasze produkty.